Криете ли....

  • 2 324
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 910
Парите ни са общи и заедно ги харчим,а за фонда "И аз съм човек" винаги си отделям(това си е навик от ученическите ми години),но не ги крия,просто мъжа ми знае че си скатавам по някои лев.

# 16
  • София
  • Мнения: 7 097
Абсолютно и аз се боря за това,ама тука само ме дебнат да си взема мизерната заплатка и да се разтичам да плащам
аз сметките (до скоро другата част от комуната не ги виждаха за да ги вземат и да ги платят,нищо,че са на хладилника дето бъркат всеки ден по три пъти)  ...но вече неееееее NaughtyПлащам колкото да не кажат,че не давам пари вкъщи,другото е за мен и за детето....но и не искам и стотинка от мъжа ми Sunglasses

И аз не искам, но той на всичкото отгоре ми и дава...
Лелеее, чак сега, като пиша оценявам, че едно мерси не съм му казала на тоя човек...  Embarassed
Трябва да се поправя... Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 2 274
  При нас парите са общи! Мъж ми си носи заплатата и ме оставя аз да я разпределям за текущите нужди! Все пак всеки месец заделям по малко и наскоро като я закъсахме покрай ремонта, успях много приятно да изненадам половинката Mr. Green!

# 18
  • Мнения: 5 362
В нашето семейство парите са общи и лични, всеки харчи колкото, както реши и за каквото реши... само като е период, в който сме го закършили тогава се свиваме от личните удоволствия, за да има за бебе...
И при нас е така

# 19
# 20
  • Мнения: 8 917
Не,никога не съм крила пари от мъжа си - харчим си ги общо Peace

# 21
  • Мнения: 620
То е ясно,че жените ще държат ключа от "семейната хазна",колкото и на мъжете да не им се иска Wink
Ама хората са си го казали чудесно:"Семейния съвет се събра и ЖЕНАТА реши!" Laughing Laughing Sunglasses

# 22
  • Мнения: 3 164
То е ясно,че жените ще държат ключа от "семейната хазна",колкото и на мъжете да не им се иска Wink
Ама хората са си го казали чудесно:"Семейния съвет се събра и ЖЕНАТА реши!" Laughing Laughing Sunglasses
Laughingей , това ми хареса Mr. Green

# 23
  • Мнения: 220
То е ясно,че жените ще държат ключа от "семейната хазна",колкото и на мъжете да не им се иска Wink
Държат го ключа щото Той го е дал,иначе най- много да му държат ... ръчичката  Laughing

Ама хората са си го казали чудесно:"Семейния съвет се събра и ЖЕНАТА реши!" Laughing Laughing Sunglasses

Ееехххх Мечтиййййй  Joy Joy Joy

То е ясно,че жените ще държат ключа от "семейната хазна",колкото и на мъжете да не им се иска Wink
Ама хората са си го казали чудесно:"Семейния съвет се събра и ЖЕНАТА реши!" Laughing Laughing Sunglasses
Laughingей , това ми хареса Mr. Green

То и на мене ми харесва да карам Ферари ама нямааааааа   Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 24
  • Мнения: 1 451
Винаги съм си имал личен фонд, но никога не ми се е налагало да го крия. Виж бившата никога не я знаех с какви пари разполага. Не съм се и интересувал особено.

# 25
  • Мнения: 4 473
Лични доходи нямам, но имам лични разходи Twisted Evil

# 26
  • Мнения: 2 677
Не, пари не крия.  Naughty То не се и налага, щото напоследък семейните финанси все у мен си стоят.  Laughing Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 525
Никой от нас не си дава заплатата на другия, нито пък си слагаме парите на общо място. Мъжът ми плаща всички сметки и основно пазарува. Аз също пазарувам някои неща за ядене и от там нататък моята заплата си остава изцяло за мен. Но не може да се каже, че ги крия тези пари...Ако съм спестявала за нещо, то не е било скришно  Naughty


И аз съм така, само дето помагам за някоя сметчица понякога

# 28
  • Мнения: 696
нямам такъв фонд, парите ни са общи. когато имам нужда от нещо си го купувам. не виждам защо трябва да го лъжа или да крия пари.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Не ...

Каквото искам го получавам ....

Но имам фонд ... за всеки случай ... скоро изненадах благоверния с наличието на една сума, за която той въобще не предполагаше .... абе, що ли му отворих очите  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт