С какво почиствате грима от очите?

  • 3 990
  • 109
  •   1
Отговори
# 90
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 333
След като открих морките кърпички за почистване на грим, друго не съм ползвала.

# 91
  • :)
  • Мнения: 337
В момента с лосиона за лице Кларинс. От Нивея съшо съм доволна Peace

# 92
  • Мнения: 658
Мокри кърпички - много удобно Peace

# 93
  • Мнения: 5 362
С лосион за почистване на грим.

# 94
  • Мнения: 3 453
Ползвам лосиона на Loreal и съм много доволна Laughing
Peace

# 95
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Аз от година - две използвам лосион- дегриматор с мащерка на Амрита. / БГ козметика/. Структура близка до сълзите и само за 1.50 лв. - не това е определящо при избора ми

# 96
  • Мнения: 6 958
Morning Cleansing Refresher for Natural Skin Care на Oriflame (лосион за почистване на грим, мисля че се води в каталога) и съм много много доволна... Почиства, омекотява и ме кара да се чувствам доста освежително.   bouquet След като си ползвала от AVON, предполагам и този би ти допаднал... Незабравяй да напишеш на финала на темата все пак на какъв продукт си се спряла   bouquet

# 97
Garnier Essentials with cleansing micro-oils +essence of rose
Dry & Sensitive skin
super e tova e nai dobriq losion za lice!!!

# 98
  • София
  • Мнения: 1 326
Ползвам лосиона на Loreal и съм много доволна Laughing
Peace
Peace

# 99
  • Мнения: 397
С двуфазния лосион на Лореал. Peace
Peace Много съм доволна!

# 100
  • Мнения: 13 512

В момента с това и съм много доволна. Преди това ползвах на Helena Rubenstein ,също е двуфазен. Прави кожата около очите мека,не дразни,с едно движение сваля и най-тежкия грим.
много доволна бях, ама на Хелена Рубенщайн е по-хубав. с едно движение сваля всичко. Отново се върнах на него. и се чудя- защо като съм доволна от нещо, съм готова да експериментирам с друго. От 6 години ползвам i наистина това е моят продукт.

# 101
  • София
  • Мнения: 462


 Peace
наистина е страхотен! ползвала съм и на  Nivea Visage,  също е много хубав, а в момента съм с тоалетно мляко на гарние, но като че ли от лосионите специално за очи съм по-доволна

# 102
  • Мнения: 3 453
Ползвам лосиона на Loreal и съм много доволна Laughing

И аз Laughing

# 103
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
С лосиона на Avon за почистване на очен грим .

# 104
  • Мнения: 1 655
Използвам двуфазния на Лореал за сваляне на грим, ползвам го от години. Доволна съм, защото сваля с лекота спиралата и не дразни очите както  тоалетните млека.

Общи условия

Активация на акаунт