Колко от вас са имали ранни контракции?

  • 6 141
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 683
Прияте
От 6-ти месец, пиех магнерот и папаверин, родих 11 дни след термин!
Приятелката ми лежа в болница 3-4 месец... А след това преноси.
Трябва да се лежи!!!!!!!!

# 16
  • Мнения: X
Имах от 5-ия месец, пиех Магнерич и Но-Шпа, излязох в болнични от 5-ия месец до края и си почивах предимно. Това е - родих 9 дни преди термин.

# 17
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Прияте
От 6-ти месец, пиех магнерот и папаверин, родих 11 дни след термин!
Приятелката ми лежа в болница 3-4 месец... А след това преноси.
Трябва да се лежи!!!!!!!!
Аз не съм работила докато бях бременна, седях си вкъщи и въпреки това имах контракции! Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 2 013
А мислите ли, че контракциите са малко и на психологическа основа?
Тя също си седи вкъщи от самото начало почти, поработваше от вкъщи, но кротко. Заради предните неблагополучия (през първата си бременност беше активна, въобще не е усещала, че вдига кръвно и бебето просто умря в нея) не се решаваше две години да забременее отново, прави си куп изследвания, после и миседа - тази пролет, сега просто е доста уплашена, не си го признава, но го виждам, познавам я от бебе...

# 19
  • Мнения: 5 391
Аз също имах контракции от края на 5-ти месец.От тогава до началото на 9-ти месец пиех Магнерич, Нош па и Гинипрал.В момента в който ги спрях спокойна, че вече съм в 9-ти месец се чувствах по-добре, отколкото докато ги пиех.Родих един ден преди термин.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 567
Най-добре да е под постоянно лекарско наблюдение.
Аз бях с болки и контракции още от 4 месец. Пиех магнерот и но шпа, но не помагаха. Лежах два пъти за задържане  в 4 и 7 месец в патологията, бях на системи. Бяха ми забранили всякакво движение, никакъв секс и повече спокойствие, което нямах. В крайна сметка всичко свърши благополучно, родих 1 седмица преди термин с планово секцио, но по други причини.
Стискам палци твоята позната този път да си има едно здраво бебче. Успокой я, че има много мами, които са имали тежка и проблемна бременност, но всичко е свършило добре.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 750
Стягането на целия корем и болката ниско долу при мен започна в края на четвъртия месец. Започнах да пия Магне Б6 и но-шпа. После контракциите зачестиха и минах на Папаверин, а след това и на Гинипрал. В края на седмия месец една седмица бях на инжекции - Папаверин. До края на бременността си пих Магне Б6. Почти всяка седмица ходех на консултация и спрях да работя. Гледах да си почивам повече.
Изпращам много усмихнати мисли на приятелката ти за една спокойна бременност и здраво бебе! Най-важното е да вярва, че всичко ще се подреди както трябва!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт