Имате ли "идеал" за женска фигура?

  • 35 037
  • 506
  •   1
Отговори
# 330
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Оня ден попаднах на Hostel II (даваха го по телевизията) и се сетих, че верно една от красивите актриси беше българка по произход – Вера Йорданова:

Скрит текст:










# 331
  • Мнения: 2 606
Четвъртата снимка я помня от тийн годините си и със сигурност съм я гледала вдъхновено в момент на глад или мързел за мотивация Joy . Не знаех, че това е българка и не знаех на кого е. Супер тяло наистина.

# 332
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Не, че е наша, но е страхотна!!!!!!

# 333
  • Мнения: 6 586
И в кви филми, казвате, играе?

# 334
  • София
  • Мнения: 4 668
Абе колко да е страхотна, всеки ден, в Студентски на улицата, още на 1та минута ще видя поне 5 по-красиви.
Кльощавичка, на някои им харесва и го броят за единствено важно. И в лице бива, 6 от 10. Не плаши.
Ама е мнооого далеч от "страхотна".

# 335
  • Мнения: X
Много си критичен. Според мен е много хубава и има хубава фигура. Това по моите стандарти не е кльощава, а нормална фигура.

# 336
  • Мнения: 1 613
Въобще не е кльощава. Нормална е. Явно някои харесват по-дебелички.

# 337
  • София
  • Мнения: 4 668
Аз кльощава го казах в положителен смисъл. Точно това казах, че на някои толкова им харесва, че става единствен критерий.
Ами, да ама няма цици, задник, бедра. Няма да я направят дебела, просто малко мускул, щото сега няма много.
А и лице не е свръх.
Не съм казал, че не е симпатична. Но чак пък супер, няма как. Не виждам какво толкова. Не съм краен, умерен съм.

# 338
  • Мнения: X
А, на мен определено не ми изглежда като да няма бюст. А и има много нежни черти според мен, последната снимка е много красива, но естествено и благодарение на подходящ грим и прическа.

И аз харесвам по-релефни тела, но не мога да си изкривя душата, според мен си е супер мацката. И аз си виках слабите хубави българки, но си говорих с разни приятели (млади мъже около 30те) и те ме питат къде съм ги била видяла. Аз си мислех, че са навсякъде, други едва ли не няма, но се загледах и прави бяха момчетата, изобщо май средняшката работа нямаше общо с моите представи.

# 339
  • София
  • Мнения: 480
Идеалната жена е между 160 и 167см с налят задник и бедра, малки гърди и няколко килца отгоре. Разбира се вкусове всякакви. Аз съм висок, но жени над 170 не ми харесват. Не харесвам и слаби жени и ли такива с релеф. Обаче пък има много мъже, които харесват точно такива

# 340
  • Мнения: 3 293
идеална за теб вероятно. Ако на 25 е  налята, после става страшно..

# 341
  • Мнения: 1 613
Идеалната жена е между 160 и 167см с налят задник и бедра, малки гърди и няколко килца отгоре. Разбира се вкусове всякакви. Аз съм висок, но жени над 170 не ми харесват. Не харесвам и слаби жени и ли такива с релеф. Обаче пък има много мъже, които харесват точно такива
Ужас. Буквално. Вероятно се бъзикаш.

# 342
  • Мнения: 3 392
Идеалната жена е между 160 и 167см с налят задник и бедра, малки гърди и няколко килца отгоре. Разбира се вкусове всякакви. Аз съм висок, но жени над 170 не ми харесват. Не харесвам и слаби жени и ли такива с релеф. Обаче пък има много мъже, които харесват точно такива
Ужас. Буквално. Вероятно се бъзикаш.

Защо да се бъзика? Не може ли просто да има друго мнение от твоето...

# 343
  • София
  • Мнения: 38 489
Имам приятелка с такова телосложение. Не биха я снимали в списание, тя самата не си харесва бедрата, обаче има достатъчно мъже, които харесват такова тяло и за тях е идеална.
Красотата е в очите на гледащия.

# 344
  • Мнения: 1 613
Идеалната жена е между 160 и 167см с налят задник и бедра, малки гърди и няколко килца отгоре. Разбира се вкусове всякакви. Аз съм висок, но жени над 170 не ми харесват. Не харесвам и слаби жени и ли такива с релеф. Обаче пък има много мъже, които харесват точно такива
Ужас. Буквално. Вероятно се бъзикаш.

Защо да се бъзика? Не може ли просто да има друго мнение от твоето...
Ако в темата за идеално мъжко тяло някоя жена напише, че за нея идеалното мъжко тяло е тесни хилави рамене, дебел задник по-широк от раменете, коремче и въобще няколко кила отгоре също ще мисля, че се бъзика. Все пак темата не е за поносимото тяло, а за идеалното такова.
Имам приятелка с такова телосложение. Не биха я снимали в списание, тя самата не си харесва бедрата, обаче има достатъчно мъже, които харесват такова тяло и за тях е идеална.
Красотата е в очите на гледащия.
Има мъже, чието тяло е точно както го описах и има достатъчно жени, които си лягат с тях. Това не значи, че за тези жени идеалното мъжко тяло е такова.

Последна редакция: чт, 30 юни 2022, 12:10 от Мъфин

Общи условия

Активация на акаунт