Имате ли "идеал" за женска фигура?

  • 35 071
  • 506
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 613
Според мен показаната жена на снимката си има такъв тип фигура, едра. Има такива жени, забележете, че не е слаба, не е стегната, но не е разплута все пак. Имам една приятелка с точно такъв тип фигура, в България няма толкова успех с мъжете, но в чужбина ѝ се лепят като стой та гледай (присъствала съм).
Тази жена ако свали едни трийсетина кила съм почти сигурен, че ще стане доста добре. Трябва да е бавно, с много тренировки и доста мазане с кремове за бременни.

# 376
  • Мнения: X
Съдейки по споменатата приятелка, не става, вярвай ми. Спортува редовно и страшно много. Приела се е каквото е, и аз много ѝ се радвам, все пак сме на 30+. Не е редно да си съсипваме живота заради това. Познаваме се от деца, винаги такава си е била.

# 377
  • Мнения: 3 315
но в чужбина ѝ се лепят като стой та гледай (присъствала съм).

Аз не живея в България, и определено жените с такава фигура си имат много почитатели. И не, не просто че те се харесват и приемат такива каквито са, а виждам с очите си вниманието което получават.
Аз се чудя как да отслабна, а около мен се чудят как да се налеят в бедрата повече.

# 378
  • София
  • Мнения: 480
Съдейки по споменатата приятелка, не става, вярвай ми. Спортува редовно и страшно много. Приела се е каквото е, и аз много ѝ се радвам, все пак сме на 30+. Не е редно да си съсипваме живота заради това. Познаваме се от деца, винаги такава си е била.
Давай я на мен. Обещавам и секс всеки ден по 3,4 пъти, до като не почне световното. Тогава по 2 пъти

# 379
  • Мнения: 2 582
но в чужбина ѝ се лепят като стой та гледай (присъствала съм).

Аз не живея в България, и определено жените с такава фигура си имат много почитатели. И не, не просто че те се харесват и приемат такива каквито са, а виждам с очите си вниманието което получават.
Аз се чудя как да отслабна, а около мен се чудят как да се налеят в бедрата повече.

Не се подвеждай, Глоси Simple Smile Винаги е по-добре да се стараем да сме слаби, отколкото налети.
Кг-те идват много бързо и неусетно. Вечен контрол.

# 380
  • Мнения: 3 315
А Пепа, не се подвеждай по мнението ми, аз не искам да съм слаба, а по- слаба от колкото съм сега.

# 381
  • Мнения: 2 582
Старай се да си слаба, колкото повече, толкова повече.
кг-те идват много бързо.
Винаги трябва да има марж.

# 382
  • Мнения: X
Пепа, така изразено все едно казваш на хората да гладуват 😄 което е също толкова нездравословно!

# 383
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Кг-те идват много бързо и неусетно.

Мне, не идват нито бързо, нито неусетно, ако масата, която се цели, се състои само от мускул. Wink Трудът е чудовищен.

# 384
  • София
  • Мнения: 12 703
На мен показаната от Мъфин (която за мен си е налята), е много по-добре от показаната от PiTP, и близо до моя идеал, което обаче не променя факта, че на PiTP втората си му е идеал. Вкусове всякакви.

# 385
  • Мнения: 6 601
Според мен показаната жена на снимката си има такъв тип фигура, едра. Има такива жени, забележете, че не е слаба, не е стегната, но не е разплута все пак. Имам една приятелка с точно такъв тип фигура, в България няма толкова успех с мъжете, но в чужбина ѝ се лепят като стой та гледай (присъствала съм).

Е, то има чужбина и чужбина. Твоята чужбина се досещам коя е.

# 386
  • Мнения: 3 295
Според мен показаната жена на снимката си има такъв тип фигура, едра. Има такива жени, забележете, че не е слаба, не е стегната, но не е разплута все пак. Имам една приятелка с точно такъв тип фигура, в България няма толкова успех с мъжете, но в чужбина ѝ се лепят като стой та гледай (присъствала съм).

Е, то има чужбина и чужбина. Твоята чужбина се досещам коя е.
На югоизток от България си падат по такова, ако е с бяла кожа и руса става страшно.


И аз съм виждал хора харесващи дебели жени над 100кг, но в 90% от случаите си има причина/недостатък в мъжа.
Аз лично дори не мога да си представя да правя секс с 100кг жена.
Иначе е известен факта, че такива жени са много отдадени в секса, защото не е ясно кога пак ще огрее.

Иначе всеки във форума е много готин, красив, умен, има всичко и т.н.
А кой колко можел в секса да не говорим, но се кефя на легендите, че слабите се занимават и си падат по тип манекенки, а спецовете по извънгабаритни.
Не малко лафове има за дебели жени и мъже с шкембета..

Последна редакция: чт, 30 юни 2022, 20:26 от Alexslav

# 387
  • Мнения: 2 582
Кг-те идват много бързо и неусетно.

Мне, не идват нито бързо, нито неусетно, ако масата, която се цели, се състои само от мускул. Wink Трудът е чудовищен.

Ти познаваш ли много, извънредно много жени, които се трудят чудовищно за тялото си?  Хранене и тренировки?
Такъв режим обикновено не е ежедневие. Да приемем, трае години, много години, с много мотивация, труд и лишения.
Но не ми казвай, че това ще продължи поне 20 години, и после стриктен контрол над теглото. Животът си следва своя ход, не може да караш само на пилешко, броколи, кардио и тежести голяма част от земните си дни.
И тук идва компромисът  - какво можеш и не можеш да си позволиш;  или рядко и разумно, без да бъдеш изпилен, но също да не си дебел и отпуснат. Контрол и внимание. Нещо, което да ти стане начин на живот, втора природа.
За тази тънкост говоря. Не за хр. разстройства.

# 388
  • София
  • Мнения: 4 668
Срещал съм мъже да харесват и дебели. Но е голяма рядкост, 1 на 100, че и по-рядко.
Но никога не съм срещал мъж, който да твърди, че харесва хем пълна, хем с малки цици. Просто не се връзва на никаква фетишистка схема. Звучи ми абсурдно.

За това, че за всеки влак си имало пътници, ... де да беше така.
За едни влакове се избиват, а други си стоят празни.

Е, има и случаи където хващат какъвто влак има. Без да гледат за къде, какво, що.

Негрите по принцип налитат на всичко бяло и с 2 крака.
А белите американци и канадци налитат на каквото има, без придиряне.
За Европа, изобщо не съм сигурен да са толкова "всеядни".
За мен "всеядието" и по-точно "дебелоядието" са висша форма на първична простотия.
А после българите сме били (уж) първични и прости.

# 389
  • Мнения: 856
Зависи от пропорциите на тялото, костите и мускулната маса. Може да е дроб или да е стегната. Или трътлеста. Тези размери нищо не значат.
Меган Фокс е 163, но лично за моя вкус е с чудесни пропорции и извивки. В лице грам не ми харесва, но това е друга тема.
Скрит текст:
На нея точно лицето й е много интересно, направо хубаво. Тялото й не е уау, но не е и като описаното от PITP.  

На мен пък много ми харесва и в лице, и в тяло. Като се има предвид, че жената е родила 3 деца, направо не е за вярване как изглежда и в момента. Не знам дали при нея е до ген или полага зверски усилия, за да изглежда така, но е уникална в моите очи.

Общи условия

Активация на акаунт