Имате ли "идеал" за женска фигура?

  • 35 020
  • 506
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: X
Вероятно всичко от изброеното, но при нея много е играл скалпелът и не е тайна. И според мен изглежда супер, но тези снимки май не са много актуални - преди (когато изглеждаше така) повече ми харесваше.

# 391
  • Мнения: 856
Вероятно всичко от изброеното, но при нея много е играл скалпелът и не е тайна. И според мен изглежда супер, но тези снимки май не са много актуални - преди (когато изглеждаше така) повече ми харесваше.
Тя винаги е била голяма красавица и с уникално тяло. Правила си е разни корекции по лицето, но в рамките на нормалното според мен и в момента също изглежда супер.

Идеал за женска фигура (както и лице) ми е също така и начинът, по който изглеждаше Бритни преди около 20 години. Сега също изглежда добре, но е малко по-едра и по-мускулеста, а на мен ми харесва може би малко по-слабо, но стегнато и тренирано тяло, каквото имаше тогава (особено корема - нещо уникално).  

Последна редакция: пт, 01 юли 2022, 01:18 от rose_33

# 392
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
За мен "всеядието" и по-точно "дебелоядието" са висша форма на първична простотия.

А на мен пък господин, на когото може да му стане оная работа само от мадама с манекенски форми, не ми го 'фали 'ич. Едно време мъжете са се възбуждали само от един разголен глезен, нерядко – космат, при това.
Обсесия, изтъкана от пропорции и мерки, а не от страст и чувства. Не е "моето", sorry.

# 393
  • Мнения: 3 292
За мен "всеядието" и по-точно "дебелоядието" са висша форма на първична простотия.

А на мен пък господин, на когото може да му стане оная работа само от мадама с манекенски форми, не ми го 'фали 'ич. Едно време мъжете са се възбуждали само от един разголен глезен, нерядко – космат, при това.
Обсесия, изтъкана от пропорции и мерки, а не от страст и чувства. Не е "моето", sorry.
Аз затова казах, че не всички са майстори, едно време даже и кози са напъвали някои мъже..Едно време жената е била инкубатор в цял свят, дори днес на места е така. Единствената й роля е била да ражда, 5-6-8-10, колкото може, ама сега не е така в белия свят или е изключение.

Уверен съм, че трябва да е доста потентен мъжът или да не е виждал секс месеци или години, за да може да прави секс с хипопотами, да аз със сигурност няма да мога, дори да ми дават пари и то не малко, просто съм слаб за тази работа признавам си.

 Ако  пък мъжът е 120+кг или общото тегло е над  200-220кг, винаги съм се чудел как изобщо става тая работа, може би 1 макс 2 пози са възможни.
На мен ми е все едно кой какво харесва, ако искат и 200кг жена  да си намират, ама ме дразни факта, как видиш ли, тия с хипопотамите били топ еб..ите, а другите не знаят, не могат и т.н., даже сигурно в твоите очи са обратни вероятно и им се присмиваш как не са спецове.

Доколкото виждам, ти  хвалиш себе си и разни като теб и се присмиваш на другите падащи си по тип модели. Никой никъде не е оспорвал кой какъв специалист е.

# 394
  • София
  • Мнения: 480
За мен "всеядието" и по-точно "дебелоядието" са висша форма на първична простотия.

А на мен пък господин, на когото може да му стане оная работа само от мадама с манекенски форми, не ми го 'фали 'ич. Едно време мъжете са се възбуждали само от един разголен глезен, нерядко – космат, при това.
Обсесия, изтъкана от пропорции и мерки, а не от страст и чувства. Не е "моето", sorry.
Аз затова казах, че не всички са майстори, едно време даже и кози са напъвали някои мъже..Едно време жената е била инкубатор в цял свят, дори днес на места е така. Единствената й роля е била да ражда, 5-6-8-10, колкото може, ама сега не е така в белия свят или е изключение.

Уверен съм, че трябва да е доста потентен мъжът или да не е виждал секс месеци или години, за да може да прави секс с хипопотами, да аз със сигурност няма да мога, дори да ми дават пари и то не малко, просто съм слаб за тази работа признавам си.

 Ако  пък мъжът е 120+кг или общото тегло е над  200-220кг, винаги съм се чудел как изобщо става тая работа, може би 1 макс 2 пози са възможни.
На мен ми е все едно кой какво харесва, ако искат и 200кг жена  да си намират, ама ме дразни факта, как видиш ли, тия с хипопотамите били топ еб..ите, а другите не знаят, не могат и т.н., даже сигурно в твоите очи са обратни вероятно и им се присмиваш как не са спецове.

Доколкото виждам, ти  хвалиш себе си и разни като теб и се присмиваш на другите падащи си по тип модели. Никой никъде не е оспорвал кой какъв специалист е.
Ама ти като жените, много крайно разсъждаваш. И аз не си падам по дебели и никъде не съм написал това. Ти правиш ли разлика между налята латино тип и дебела? Аз със сигурност имам повече опит от тебе и от 90%от мъжете, ама това е друга тема. Темата е за идеал. Аз съм написал своя, а ти философстваш все едно съм обидил жена ти. Покрай приятели съм останал с впечатление че тип манекенки ги харесват тумбаците с малки пишки, ама това си е пак лично мое мнение

# 395
  • Мнения: 19 840
Е, как да не си падаш, нали постна точно снимка на дебелшка жена за идеал. Противоречивост нещо.

# 396
  • София
  • Мнения: 480
Е, как да не си падаш, нали постна точно снимка на дебелшка жена за идеал. Противоречивост нещо.
За тебе ако дебела това е друг въпрос. Да не си поредната анорексичка? А на Алексунчо- какво да ти кажа, хваля се вярно е, такъв съм си. Може и сам да си вярвам, може и в измислен свят да си живея - моя си работа. Живота е пъстър и хора и разбирания всякакви. Като не ти харесва написаното, подминавай

# 397
  • София
  • Мнения: 4 668
Е, как да не си падаш, нали постна точно снимка на дебелшка жена за идеал. Противоречивост нещо.
За тебе ако дебела това е друг въпрос. Да не си поредната анорексичка? А на Алексунчо- какво да ти кажа, хваля се вярно е, такъв съм си. Може и сам да си вярвам, може и в измислен свят да си живея - моя си работа. Живота е пъстър и хора и разбирания всякакви. Като не ти харесва написаното, подминавай
Как да не е дебела, бе човек? Аз не съм специалист, но така както я гледам сигурно има боди фат 50-60%. Което е катастрофално много. Демек 1/2 от тялото ѝ е мас. Отделно кокали, кожа. За мускул сигурно остават едни 15-20% колкото да не е без хич. Това е 3 пъти повече мас от нормалното и 3 пъти по-малко мускул от нормалното. Това ако не е дебела, не виждам кое ще е.

Лошо няма всеки да си харесва каквото му харесва.
Това, което не е ок е когато един мъж има поне малко от малко някакви граници и изисквания да се нарича "първичен" и "простак". А който обслужва 100кг+ да се изкарва духовен и възвишен. Ами просто това си е храна за егото и самозаблуди. Не знам кой ще иска да се замозалъгва така.

# 398
  • Мнения: 3 292
Не е духовен, аз разбрах, че който се занимава с 100+ килограмови е спец и полов атлет, нищо повече.
Едно е да се каже, това е моя идеал, друго е останалото което се изписа с хвалбите.

По темата, ето уж 10те най-хубави колумбийки за 2021, аз не виждам дори една налята, камо ли дебела, макар да се мисли, че жените  латинотип били загладени и се харесват масово там такива.

https://listas.uachatec.xyz/10-mujeres-mas-hermosas-de-colombia-del-2021/

При бразилките става още по-горещо

https://www.melodijolola.com/moda-y-belleza/las-10-mujeres-mas-bellas-de-brasil

За мен лично, последните са от най-красивите или има голям процент много красиви .

Последна редакция: пт, 01 юли 2022, 10:33 от Alexslav

# 399
  • Мнения: 2 579
Добре де, сега защо изобщо спорите?
Ами те тия неща на първично ниво се харесват. Точно животинското проговаря. Един го привлича по-мазничко, друг по-слабичко. Един гледа Очите, друг задните части, трети крака итн, итн. И слава Богу, че е така, за да си има за всеки влак пътници.

# 400
  • Мнения: 2 139
Какво ни харесва е едно. С какво спим е друго.
Проценти, калории, сантиметри, килограми... накрая нещата се свеждат до "къде" ще ни се отвори парашута.
Аз съм рефер.

# 401
  • Мнения: 3 307
50-60% била ама друг път, това е вече затлъстяване клас 3, там корема е доста по- голям от бедрата.
Тази жена е около 35-40%.
В предишните постове имаше и такива с по 15%, че някои и по- малко.
Здравословно за жена се счита около 25%, защото жените трябва да имаме повече мазнини от мъжете. Една потребителка публикува жени точно със здравословния процент и имаше коментари от типа на "Ако отслабнат едно 10 кила ще са супер"
Г/д една и съща разлика от границата, ама разбира се само едното обра негативите.
Абуто, може да добавиш и "Какво казваме че ни харесва, и какво всъщност ни харесва не винаги  е едно и също"

# 402
  • Мнения: 116
В някаква друга тема бях писала - да приемеш закръгленото си тяло и да го харесаш, значи нямаш избор. Не ти изнася да го поддържаш слабо, защото нямаш воля. И навсякъде "леко налято тяло" става норма. Нямаш избор, или трябват лишения. Така е с много млади в наши дни.

От една страна диетата и калориите са важни.
Но преди бях супер слаба въпреки многото  калории.

А приятелки с много лишения бяха много по-наляти и едри.
Различни гени, хормони, щитовидна жлеза... ... ...

Никога не съм ги съдила.
Човек като  се приема, има шанс да започне да се трансформира.


А великите ''стандартизатори  на жените''
да дойдат тука да видим дали ще минат акредитация?

# 403
  • Мнения: 477
Много ми харесва да я чета тази тема и си припомням преди години колко бях буквално вманиачена във всяка една калория, която погълна или пък някой пред мен да си хапне някоя вафла и да му кажа това са 348 kcal беше си направо ужасно, напрягащо и какво ли още не. Sweat Smile
Докато не си докарах здравословни проблеми покрай тази мода да си слаб направо до болест вече поне всичко е нормално и си хапвам всичко.

# 404
  • Мнения: 19 840
Здравословни проблеми човек, който знае и чете калориите, си докарва ако е лабилен или с комплекси. Знам всичко за храните и кое какво и по колко съдържа. Нито съм маниак, нито съм с психично или друго здравословно разстройство. Просто ми помага да се грижа по-добре за тялото си.

Общи условия

Активация на акаунт