Имате ли "идеал" за женска фигура?

  • 35 023
  • 506
  •   1
Отговори
# 420
  • България
  • Мнения: 6 209
Пусни такава тема и дай линк тук. Grinning
Сигурна съм, че и там ще има спор.
Все някой не е разбрал, че не пускаме за обсъждане, а показваме какво ни харесва.

# 421
  • Мнения: 3 391
Защо всички жени с под 20% мазнина са културистки. Не може ли просто някой да е ама много слаба без грам мускул?
После от незнание питам, това има ли общо с индекса на телесната маса?

# 422
  • Мнения: 3 307
Защо всички жени с под 20% мазнина са културистки. Не може ли просто някой да е ама много слаба без грам мускул?
После от незнание питам, това има ли общо с индекса на телесната маса?

Е, такива бол в темата се показаха Simple Smile

# 423
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Пуснах, щом никой не е. Simple Smile

Заповядайте: www.bg-mamma.com/?topic=1462029!

# 424
  • Мнения: 116
Защо всички жени с под 20% мазнина са културистки.

защото правят специално трениране и хранене  -  "сушене на мускула", за да изпъкне релефа.

# 425
  • Мнения: X
Защо всички жени с под 20% мазнина са културистки. Не може ли просто някой да е ама много слаба без грам мускул?
После от незнание питам, това има ли общо с индекса на телесната маса?

Няма общо с BMI, той не отчита съотношението мазнини и мускули. Всеки бодибилдър ще излезе според BMI слон с нездравословно тегло, който трябва да отслабне.

Жена с 20% мазнини е много далеч от културистка. Жена с изпъкнали вени и брутален релеф сигурно е около 10% и дори надолу. Ветоятно няма и цикъл.

# 426
  • Мнения: 2 604
Чак пък коремчето да стане на почит, защото е различно. Едва ли. Кое се харесва има връзка с първични инстинкти за размножаване, понякога и със социалния статус на определен тип тяло, но последното не е решаващо.

# 427
  • Мнения: 3 293
167см пак от Италия, за мен е повече от перфектна.









# 428
  • Мнения: 1 613
Да побутна темата. Днес ми излиза някаква реклама на бански, в която разумно са заложили на манекенки, които биха се харесали и на PlTP, и на мен. Мисля, че е ясно коя от оградените е моят избор. Припомням, че говорим само за тяло. В лице хич не е мой тип.

# 429
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Днес ми излиза някаква реклама на бански, в която разумно са заложили на манекенки, които биха се харесали и на PlTP, и на мен.

Доста мизогинично твърдение. Дамите не са подбрани по такъв начин, че да задоволяват визуалните сексуални мераци на този и онзи мъж, а да демонстрират дрехи, които други жени (с идентични фигури) биха закупили.
Естествено, мъжете си умират да обръщат всичко към себе си и да се поставят в центъра.

# 430
  • Мнения: 856
Да побутна темата. Днес ми излиза някаква реклама на бански, в която разумно са заложили на манекенки, които биха се харесали и на PlTP, и на мен. Мисля, че е ясно коя от оградените е моят избор. Припомням, че говорим само за тяло. В лице хич не е мой тип.
Аз искам да попитам теб и останалите мъже в темата дали харесвате жени с по-оформени мускули на краката? Нямам предвид да са като културистки, но бедрата и прасците им да са по-спортни и оформени, или харесвате повече просто слаби жени с фини крака?

# 431
  • Мнения: 1 613
Днес ми излиза някаква реклама на бански, в която разумно са заложили на манекенки, които биха се харесали и на PlTP, и на мен.

Доста мизогинично твърдение. Дамите не са подбрани по такъв начин, че да задоволяват визуалните сексуални мераци на този и онзи мъж, а да демонстрират дрехи, които други жени (с идентични фигури) биха закупили.
Естествено, мъжете си умират да обръщат всичко към себе си и да се поставят в центъра.
Дали наистина е така? Какъв процент от жените имат тела като посоченото от мен? Май са изключително малко.

# 432
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Как ще са малко? 1/3 от жените по българските улици са с наднормено тегло (нямам предвид само тези до 30-годишна възраст, разбира се). Визирам различен тип фигури, но всички с определен % мазнини в повече.
Нямало пълни жени... Хайде, стига тролствахте вече.

# 433
  • Мнения: 1 613
Как ще са малко? 1/3 от жените по българските улици са с наднормено тегло (нямам предвид само тези до 30-годишна възраст, разбира се). Визирам различен тип фигури, но всички с определен % мазнини в повече.
Нямало пълни жени... Хайде, стига тролствахте вече.
Коментирам тази. Точно като нейното тяло имат съвсем малък направо мини, мини, мини процент от жените.

# 434
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
'Ми, не, като стройната мацка – сигурно поне 1/5 от младите момичета.
Българите сме облагодетелствани с хубави гени, а жените цялостно са дребни и фини. Затова и написах, че пълните са "само" около 1/3. Грубо казано, разбира се, не боравя със статистически данни.
При някои други нации, съотношението е съвсем различно – там хората с наднормено тегло са доста повече.

Общи условия

Активация на акаунт