Връщане на работа след майчинство

  • 581
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте мами Simple Smile

Имам въпроси към майките, на които им предстои да се върнат на работа.
Искам да ви питам дали си загубихте или си променихте стила си на обличане след като родихте?
Какви са притесненията, които имате за това, че ви предстой да се върнете на работа?
Какво решение намерихте?

# 1
  • Мнения: 795
Не разбирам темата дали е насочена само към външния вид? Вторият въпрос звучи общо затова питам.
Иначе по отношение на стила след раждането - бих казала, че добих по-добра представа за това как бих искала да изглеждам и всъщност може би се подобри. Самоуважението ми нарасна и от там желанието ми да изглеждам по-добре, но по един културен и представителен начин. Предстои да се върна на работа скоро и смятам, че стилът ми е по-женствен и изпипан от преди.

# 2
  • Мнения: 1 807
Това зависи от дрескода на работното място.По един начин се облича приемчик в автомивка,по друг,чиновник в банка.Не обиждам никого,просто факт.

# 3
  • Мнения: 19 031
Не съм забелязала да има разлика в стила и облеклото при тези, които не са качили 10-20 кила след раждането, които не могат да свалят.

Може да смениш стила - по-бърз грим, по-бързо прическа, ако си отделяла повече време преди това, ако се налага ти да водиш детето на ясла.

Ако ще се връщаш на същата работа, дрескодът надали ще се е променил за времето на майчинството ти.

# 4
  • Мнения: 1 007
Раждането какво общо има със стила на обличане на работа? Нещо не мога да схвана логиката.

Общи условия

Активация на акаунт