AVON само за представители - IV

  • 12 029
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022

да ви попитам, а в К01 има ли демо продукти? какви? а мотивационна програма? или заради празниците тези екстри да ги очакваме чак за К02 newsm78

Има:
Тоалетна вода Be....... Sensual - 12.90.

Тоалетна вода Avon Essence - 14.90 /мъжки аромат - зелено шише/.

Комплект Planet Spa Саке и Ориз - омекотяваща маска за лице+подхранващо мляко за баня - 10,90

Обновяващ пилинг - 14,90

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 5 920

Обновяващ пилинг - 14,90[/b]
ихааа, а това как е описано? дали е като химическия пилинг?

# 17
  • София
  • Мнения: 5 828
Кац!
Когато свършва период на класации за топ клуб, се гледат общо поръчките. За цялата година. И понеже наградата обикновено е екскурзия, започват едни огромни поръчки от недостиг. Например в първа поръчка няма определен парфюм. Във втора изведнъж са поръчани 4000 бройки. Лесно е да се хване. Все пак се води статистика на всичко. Ама алчността си е болест. Лошото е, че се включват и координатори, че май и зонални... Които веднага изхвърчат. Хубава работа ама циганска.

Добре де, ама каква е гаранцията, че недостига няма да дойде на втората поръчка  newsm78
Поне при мен досега - ако нещо не дойде на първа, задължително идва на втора поръчка, стига да не е от продуктите до изчерпване, изключително рядко е да не дойде и на втората  Thinking
Единствено по Коледа се случват липсите с месеци, като с розовата чантичка  Close , ама тогава не е края на топ-ствата  newsm78


Яна, описано е като химически пилинг в една стъпка, 30 тампона напоени в специални пилинг съставки и растителни екстракти, използва се през ден.

# 18
  • Мнения: 2 534
katyadjin , благодаря за извадките   bouquet
Сега с чиста съвест мога да я препоръчам на единствената ми  newsm78 клиентка , която прояви интерес към нея .

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
Женя, всички я намират за хубава, но зависи от ефекта който търсиш. Аз определено не искам от една спирала да ми прави миглите да изглеждат сресани и за това ми се струва че това не е моята. Ако тя търси ефект "тежки мигли", обемни и удължени, тази няма да е и нейната. Обясни и /или поне опитай/ какъв ефект се постига с тази и какво точно изисква тя от една спирала Peace

този пилинг ме заинтригува и ако в следващия каталог непрекаля сподаръците обезателно ще си го взема Wink

# 20
  • Мнения: 985
Абонирам се за темата. И да споделя, че новата спирала СуперФУУЛ е много хубава. Доволна съм от нея.  Peace

# 21
  • Мнения: 2 125
Споделям за спиралата....ЧУДНА Е!!!  newsm03 newsm10

# 22
  • София
  • Мнения: 5 828
Момичета, много спешно, питам и в двете теми  Praynig
Питането ми е за колие Yarra, от 13-ти каталог, на стр.66, в стар каталог за него пише - оригинален барелеф на черна плетена верижка, в друг каталог - метал с тъмно сиви елементи, а на картинката е кафяво  Shocked
Какво е в действителност и хубаво ли е?

# 23
  • Мнения: 2 125
Момичета, много спешно, питам и в двете теми  Praynig
Питането ми е за колие Yarra, от 13-ти каталог, на стр.66, в стар каталог за него пише - оригинален барелеф на черна плетена верижка, в друг каталог - метал с тъмно сиви елементи, а на картинката е кафяво  Shocked
Какво е в действителност и хубаво ли е?

В 13-ти каталог не пише нищо  newsm78
Има снимка (правоъгълна със заоблени ъгли висулка и някакви плетеници вътре) и размерите...съответно:
дължина на колието: 38 + 9 см.
висулка: 2,5 Х 4, 3 см., без никел

хубаво е, стои някакси старинно...има и гривна, която също е хубава Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 5 828
благодаря ти, но аз питам дали някой го е виждал на живо Simple Smile

# 25
  • София/Център
  • Мнения: 136
На мен лично не ми харесва, много пластмасово ми стои (виждала съм го в офиса), даже до колкото си спомням имаше някой тук , който го беше поръчал и беше страшно разочарован....

# 26
  • София
  • Мнения: 1 626
На мен лично не ми харесва, много пластмасово ми стои (виждала съм го в офиса), даже до колкото си спомням имаше някой тук , който го беше поръчал и беше страшно разочарован....

Да, аз!

# 27
  • Мнения: 3 835
Пилингът е този

повече тук

35% гликолова киселина ...

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
Ейвън малко не са го измислили това със светофара. много ме е яд на него /предпочитах да не зная какво ще го няма, но пък да имам правото да отказвам Close/, сега пък ИДЕАЛНО мога да ги мятам и да си вдигам процента, ама `щот нали съм свястна и няма да го направя Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 990
Ейвън малко не са го измислили това със светофара. много ме е яд на него /предпочитах да не зная какво ще го няма, но пък да имам правото да отказвам Close/, сега пък ИДЕАЛНО мога да ги мятам и да си вдигам процента, ама `щот нали съм свястна и няма да го направя Rolling Eyes
Как ще ги мяташ бе мила? Те ИДЕАЛНО нас са преметнали с този светофар? Аз не виждам никакъв плюс за нас с тези светофари... само ще си загубим клиентите....
"- Съжелявам, но като ти поръчвах еди-кой си продукт ми светеше червено!"
И така най-много два три пъти... А после?
Направо съм бясна заради тези светофари, давайте да им пишем едно писмо на Ейвън! #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт