Фотошоп VIII

  • 25 591
  • 433
  •   1
Отговори
# 345
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
sage, ще чакам да кажеш за резултатите от принт.бг. Това е идея да им пиша на мейла за доставка до Карлово колко ще ми вземат. Аз се интересувам за календарите, излиза доста изгодно при 10 или 20 броя. А в какъв формат ти беше файла и цветовете-CMYK или RGB,  TIFF или JPG?

# 346
  • Мнения: 1 084
микки, преобразувах ги от RGB на CMYK (получи се почти без промяна в цветовете, тук-там малко понагласих:)), запазих ги като TIFF, с LZW компресия, и за финал ги зип-нах Simple Smile) Поръчах общо 5 файла, като всеки един зип-вах поотделно:) 

BTW, изискванията им са да са в CMYK Simple Smile) и зипнати Simple Smile)

За да се стартира поръчката, трябва да ти е зареден "виртуалния портфейл" - аз избрах плащане чрез e-pay Simple Smile) Може и с наложен платеж, ако не се лъжа Simple Smile)) Моят съвет е да събереш повече файлове Simple Smile), защото цената зависи от количеството и се изчислява на база общ брой Simple Smile) стига да са в един и същ формат Simple Smile)

# 347
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Благодаря за бързия отговор. Ще разпитам и на мейла им, ще се възползвам от съвета за повече файлове Hug

# 348
  • Мнения: 929
Пускам ги пак понеже първия път не излязоха(незнам защо)


# 349
  • у нас
  • Мнения: 5 742
И аз да се запиша, не е коледно. Правих го два пъти, тъй като вчера бебока ми изгаси ups-а и не бях го сейфнала. Чакам критики.

here

# 350
  • Мнения: 1 033
Sinara, иска парола.

# 351
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Синара, паролкаааа
Или, да те подхващам ли и теб  Laughing Първата-след като с селектирала бебето, дай Федър 10-15, така ще се размият очертанията и ще се сле по-добре. И добре ще е да изсветлиш малко бебето със Curves. Особено лицето.
Втората-добре, третата-нямам никакви забележки, браво.

# 352
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз забравих за какво влезнах Laughing Да питам: Как се постигат рамките около снимките, които наподобяват като от полароид. Малена ги е използвала в някои от нещата си. Уф, рзбрахте ли ме newsm78Някаква четка ли е, маска ли, или се рисува на ръка.

# 353
  • Мнения: 1 947
 Здравейте! Аз съм по-скоро фотографче, отколкото фотошопче Grinning,
затова искам да ви попитам как да си напъхам нов шрифт. А?
Досега съм напъхвала actions и filters, но fonts - ..? нещо не мога
да откриия директорията с фонтовете..?? Тенкс!

# 354
  • Мнения: 2 271
анна.в разархивираш ги в C:>WINDOWS>Fonts
От там Photoshop си ги чете.

# 355
  • Мнения: 1 947
супер, благодаря ти! Стана! Сега какви коледни картички ще извъртяяя! Simple Smile))

# 356
  • Мнения: 1 639
Ето новата ми рамка .  Simple Smile




микки, за бялото поле около снимките ли питаш ?

# 357
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Ето и моите първи произведения:
http://snimka.bg/album.php?album_id=80329

И аз да се очета най-сетне с нещо, много ме вдъхновявате, обаче не ми остава време за сън напоследък от ровене из нета за рамки, елементи и т.н. Добре че бебенце ми е кротичко все още  Wink

# 358
  • Мнения: 1 084
Аз забравих за какво влезнах Laughing Да питам: Как се постигат рамките около снимките, които наподобяват като от полароид. Малена ги е използвала в някои от нещата си. Уф, рзбрахте ли ме newsm78Някаква четка ли е, маска ли, или се рисува на ръка.

микки, това ли търсиш?
http://graphicssoft.about.com/od/freedownloads/ht/polaroidframe.htm

# 359
  • Пловдив
  • Мнения: 208
Еее, Горска фея и аз правих нещо подобно, но не го довърших, но ще запретна ръкави тези дни  Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт