Нещо като преграда, но не врата

  • 14 475
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 631
Виж на мен, какви идеи дадоха:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=139727.0

И аз все към някакви ресни клоня и ми се иска нещо артистично, като това великденското, което си показала, но има два проблема: къде да ги намеря и достатъчно стабилни ли ще са, при положение, че през този вход ще се минава често...
Ти как мислиш? Thinking

Ако си сложиш врата, дори и със стъкла цветни или релефни, ще се стъмни антрето ти... Thinking

Летящите врати при теб ще са добър вариант, още повече това си е входът на жилището ти. Peace Изпълнението им също може да е артистично! Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 1 845
А вместо врати не можеш ли да сложиш от ввете страни нещо като аксесоар или някакво декоративно шкафче-поставка например за телефон. Или някаква по-голяма фигура от дърво.
Май не го обясних както трябва.

# 17
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Или ресни или врата тип хармоника.

# 18
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
doniboni но и това ми харесва
 

# 19
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
doniboni но и това ми харесва
 


Не е лошо като вариант, но авторката на темата не иска да е врата, а според мен ще е най добре да е врата тип хармоника, в подходящ цвят в зависимост от цветовете на хола.

Тези ресни / с топчета или от плат/ според мен няма да отделят така добре двете помещения и ще се цапат много бързо

# 20
  • Мнения: 11 315
Аз имам такъв портал между кухнята и хола. Тъй като сме мансарда и трегера на позволяваше да е правоъгълен свода, то нашия остана триъгълен. Затова не ставаше с пердета (няма как да сложа корнизите), а мъжа ми направи дървена облицовка и пуснахме отгоре дървени ресни.
Ще направя снимка, дано ти допадне като идея.
И друга идея ми хрумна, не може ли наистина да не е правоъгълна рамката, ами да направите свода я овален, я триъгълен. Хрумна ми също, че можеш да направиш нещо като балдахин от вътрешната страна.

Последна редакция: нд, 26 ное 2006, 14:15 от Вечерница

# 21
  • Мнения: 2 631
Вечерница, покажи снимки! Praynig

# 22
  • Мнения: 2 259
МИНА77,е станала мама на 21.11.06.Да са много здрави и щастливи!

# 23
  • Мнения: 2 631
Уаууу, каква новина! Shocked
ЧЕСТИТА РОЖБА НА МИНА!    bouquet
Да й е живо и здраво детенцето, а на мама - бързо възстановяване! Hug
Баща ми също е роден на 21.11.

А аз се чудех, къде изчезна авторката на темата... Wink

# 24
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Честито на mina77, да и е живо и здраво детенцето   bouquet

п.п И аз се зачудих къде изчесна авторката на темата, пък то било за хубаво   ylinfant

# 25
  • Мнения: 11 315
Честито бебче, Мина!   bouquet
Вечерница, покажи снимки! Praynig
Пускам ви снимки на облицовкатаоткъм къхнята с ресните, откъм хола. Дано да ви вършат работа като идеи.

# 26
  • Мнения: 2 631
Вечерница, много е оригинално!  Peace От къде купихте тези ресни? Не са ли доста "нежни" за често минаване през тях?
Много ми хареса! Hug

# 27
  • Мнения: 11 315
Вечерница, много е оригинално!  Peace От къде купихте тези ресни? Не са ли доста "нежни" за често минаване през тях?
Много ми хареса! Hug
Не са "нежни". Шити са с як конец и досега май само една се е скъсала за 7 г като имаш предвид, че децата често висят на тях. Дървени тръбички, мъниста и костилки са материалите.
Аз живея в Германия и не знам дали в България може да се намери нещо подобно. Ако ти се играе и намираш време, можеш сама да го направиш.

# 28
# 29
  • Мнения: X
Момичета, благодаря на всички за мненията и пожеланията! Най-после ми остана време да обърна внимание на тази преграда. Вижте какво се получи:
http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2154106
http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2154105

Общи условия

Активация на акаунт