Фотография с елементи на Фотошоп

  • 32 706
  • 412
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 258
Вечерница,благодаря ти за рамото. Flowers Bouquet Дори не смея да си помисля какъв искам на този етап,защото много се изхвърлям.Когато купувах сегашния,идеята ми беше точно да се понауча на компактен по-висок клас и след известно време един свестен ДСЛР.

Но си запазвам правото,ако измисля нещо,да ти подшушна за проверка.  Hug

# 346
  • Мнения: 1 425
Luluto честит ти нов обектив. Със здраве да си го ползваш!

За принтерите - ние нямаме, но мислим да си купим в скоро време, за това се поинтересувахме на Фотокина и решихме да е Епсън. За сега се чудим дали да е А3 или А3+.

Трислон, много съжалявам за твоя фотоапарат. Стискам палци да ти го оправят по-бързо. Той какъв е всъщност?

Докато бяхме на почивкат направих няколко снимки, утре сигурно ще ги кача.

Лека вечер.

# 347
  • Мнения: 5 255
ВЕСЕЛА КОЛЕДА на всички  Hug

Муми, имай милост - потекоха ми л..те от тези гевречета  Mr. Green
Честито обектиФче  - чакам те - на линия съм  Hug

# 348
  • Мнения: 6 472
Как беше сега онази тъпа реклама да я цитирам "...обещанието си е обещание..." Joy В събота съм у вас / на вън / в кварталното клубче / където кажеш Mr. Green

Катя какво стана със снимките, чакам ги цял ден Crossing Arms Мислех си и аз за А3, но слънцето ме отряза много на бързо с разни доводи, нямащи нищо общо с техническите характеристики на принтерите Sad

# 349
  • Мнения: 3 425
Може ли и аз да се включа тук  Flutter ...вземам се в ръце и започвам да разбуждам старите си страсти  Crazy

Имам доста да наваксвам,така че ще се постарая  Peace

Почти нищо не съм качвала в нета,но и това ще поправя  Peace

Ето нещичко,макар че е  новашко и старичко:
http://kala.dir.bg/_wm/gallery/?df=17&GDirId=b55d6c4d8edad1acbcfdfaef1f6d064b

Връщам се леко полеко да ви прочета  Mr. Green

Весели оставащи празници   bouquet



# 350
  • Мнения: 6 472
Kaлa(Bella13), много, много, много се радвам де се видим и тук Hug

# 351
  • Мнения: 3 425
Kaлa(Bella13), много, много, много се радвам де се видим и тук Hug

И аз  Heart Eyes  надявам се и аз да съм по-сериозна  Crazy ,че нещо съм забравила себе си напоследък  Mr. Green

Честита ти придобивка на теб  Peace

Последна редакция: чт, 28 дек 2006, 18:54 от Kaлa(Bella13)

# 352
  • Мнения: 1 258


Трислон, много съжалявам за твоя фотоапарат. Стискам палци да ти го оправят по-бързо. Той какъв е всъщност?


Аз бях писала някъде по-рано.Olympus C7070WZ е злощастното апаратче.

Вчера изснимах две ленти за нула време.Тръпката е страшна.Бях забравила.

Гледам по нета,че проявяването и записът на диск излиза 6 лева на филм.Знаете ли някой по-добър вариант?Ако се вади и по копие на кадър,записът на диск е безплатен.Ама аз не искам да ги копирам ей така.

# 353
  • Мнения: 6 472
Трислон, аз също мисля да проуча варианта с проявяване, сканиране и копиране на лента. Донесаха ми едно апаратче ЛАЙКА!!!!!!!! Направо се побърках от кеф!!!! От както фотографията ми стана хоби не съм снимала на лента, а страшно ми е мерак! В тази връзка, някой знае ли къде мога а купя черно - бял филм newsm78

# 354
  • Мнения: 1 947
 Luluto - ние се чудим какъв дълъг обектив да сии вземем за Никон-а - доволна ли си от Сигма-та /сега имаме само Сигма 18-50мм/?
 Черно-бял филм, ако си купиш, ще трябва и сама да си го проявяваш. Иначе аз съм снимала на Коника, ч-б, 400 исо, ама не е същото. На мен ми е любима една стара Практика и с обектив 1.8/50 е трепач просто! Сканът винаги е бил кофти по студията и се отказах.

# 355
  • Мнения: 1 425
Лулуто, ако ми беше наблизо щях да ти дам веднага няколко. Толкова много имаме, но никой от нас не ги снима откакто сме с дигитални, а и моя лентовия фотоапарат се развали  Sad, много си го харесвам, Минокс е, дано да може да се поправи.

Снимките още не съм ги качила  Embarassed, защото цял ден имаме гости, по-късно ще ги пусна.

# 356
  • Мнения: 6 472
анна в., аз съм много доволно конкретно от тази Сигма, но при Сигмите положението е на късмет Tired Някои от моделите са им повече от зле, а други модели които уж се водят за добри трябва да се гледа къде са правени и по възможност да се пробват на самия апарат. Мога да ти пусна сайтове с ревюта на обективи. Желателно е да гледаш показателите на цялата система обектив-тяло, защото един и същи обектив се държи различно при различни тела и различен кроп на матрицата. При Никон има и един друг проблем - матрицата не е стабилизирана, което означава, че като вземете дългофокусен обектив качествена снимка на максимално фокусно разстояние ще е почти невъзможно без да е стабилизиран. Това означава, че ако искате да си вземете нещо добро, трябва да е със стабилизация и съответно отивате на по- висока цена:(
Моята сигма не е стабилизирана, но за сметка на това имам механична стабилизация на матрицата, което ми позволява да си купувам евтини обективчета Mr. Green

Другият вариант е да си вземете нещо, което да е макс. до 200 мм и да разчиташ на стабилна ръка. Аз съм много зле в това отношение Embarassed Много ми треперят ръцете и като снимам при ниска скорост или с нестабилизиран обектив, положението е трагично Rolling Eyes

Катя и аз съжалявам, че не съм някъде в твоя регион, ама не само заради филмите Joy
Ще почакам още за снимките - аз съм търпелива, но не забравям Mr. Green

# 357
  • Мнения: 1 052
Черно-бели филми има във всяко фото. В някои и проявяват.

# 358
  • Мнения: 6 472
Аз изглежда не съм уцелила на фото Rolling Eyes Питах на три места и ме изгледаха много странно Tired

# 359
  • Мнения: 2 575
luluto, един малко страничен въпрос  - а в тази ФотоЗона, където си качвала как е сайта? Ок ли е? Могат ли от там да се линкват подписи и аватари тук в мамма? Щото нали от WebShots не става, а бгфото е ужас, та за това питам  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт