Съжалявате ли......

  • 2 024
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 220
Уф,от къде да почна...айде в хронологичен ред.

Може би съжалявам че бях добро дете и не ходех където си искам...
Може би съжалявам че вярвам в хората без да помисля че като ме разочароват ще боли...
Може би съжалявам че до сега живеех за кефа на другите...
Може би съжалявам (не зная на кой са тези мъдри мисли)
""Цял живот си полагал усилия да създадеш държава и да си организираш брака.
"Държавата е организация на силата,а брака е законово регулирана общност между мъжа и жената"!
  За държавата мислеше,за брака мислеше,но за себе си забрави да мислиш глупако.И сега пред себе си имаш държава,брак,но пред огледалото виждаш глупак,глупако !!!
Толкова се напъваше държавата да стане по - голяма,а бракът по - щастлив че забрави за себе си.
ГЛУПАК !!! 


Но като се замисля наистина сериозно,ако всичко до тук не беше точно така,дали щях да срещна истинската си любов и моя липсваща половинка.
Та в крайна сметка май ще се окаже че съжалявам че нямам смелостта,или по скоро егоизмът да бъда щастлив.

# 16
  • Мнения: 843
Я,, страхотно е това.Simple Smile)
     Донякъде са и моите съжаления, донякъде.  НО , страхотно е това, Котане!

# 17
  • Мнения: 620
Да се обадя и аз все пак.... Laughing
Като цяло живота ми до сега не е бил скучен.....и все пак не смятам,че съм го изживяла пълноценно.
Нещото,за което съжалявам е ,че не съм толкова силна ,колкото искам Cry и винаги се съобразявам
първо с всички останали,а накрая,когато дойде моя ред явно вече нямам сили .......

# 18
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
""Цял живот си полагал усилия да създадеш държава и да си организираш брака.
"Държавата е организация на силата,а брака е законово регулирана общност между мъжа и жената"!
  За държавата мислеше,за брака мислеше,но за себе си забрави да мислиш глупако.И сега пред себе си имаш държава,брак,но пред огледалото виждаш глупак,глупако !!!
Толкова се напъваше държавата да стане по - голяма,а бракът по - щастлив че забрави за себе си.
ГЛУПАК !!! 

Има и друг вариант на тези мисли,KOTANE Peace

Думите, които ще прочетете по-долу, са написани върху надгробната плоча на англикански епископ в Криптата на Уестминстърското абатство:

"Когато бях млад и свободен и въображението ми не знаеше граници, мечтаех да променя света. Като започнах да остарявам и помъдрявам, открих, че светът няма да се промени, така че поукротих стремежите си и реших да променя само страната, в която жвееех.

Но и тя изглеждаше непоклатима.

В залеза на моя живот, в последен отчаян опит се залових да променя поне моето семейство, най-близките ми, но уви, те не искаха и да чуят.

Сега, когато лежа на смъртния си одър, внезапно прозрях: ако най-напред бях променил себе си, тогава, чрез моя собствен пример щях да променя семейството си.

Вдъхновен и насърчен от моите близки, щях да мога да направя и страната си по-добра, а кой знае, може би дори щях да успея да променя света."


Съжалявам единствено затова,че нямам вълшебна пръчица,за да сътворя чудо,да върна времето назад и детето ми да се роди здраво!
 За нищо друго не съжалявам!
Радвам се на успехите си и се уча от грешките си!

# 19
  • Мнения: 620
[В залеза на моя живот, в последен отчаян опит се залових да променя поне моето семейство, най-близките ми, но уви, те не искаха и да чуят.

Сега, когато лежа на смъртния си одър, внезапно прозрях: ако най-напред бях променил себе си, тогава, чрез моя собствен пример щях да променя семейството си.


Вярно е ,че най-трудно е да промениш себе си,но опити не липсват и когато се почувстваш като Дон Кихот
в борба с вятърните мелници или като придворен шут......много ти писва и се отказваш от мисията Sunglasses

# 20
  • Мнения: 3 164
Не обичам да се връщам назад, независимо какви съм ги творила Mr. Green миналото си е минало и свършено.единственото му преимущество е, че сега знам какво бива и какво не бива да правя Peace.не съжалявам, дори се радвам, че съм правила каквото ми е било на сърце Twisted Evil

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Човек винаги има за какво да съжалява ...
аз също ... нали съм човек ....

Но се надявам да се поуча от грешките си  Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 819
Щастлива съм с това, което имам и с което съм постигнала. Не съжалявам за нищо, което съм направила, дори и за най-големите си грешки, защото те ми показаха какъв човек НЕ ИСКАМ да бъда и какъв живот НЕ ИСКАМ да водя.  Peace
Мерси, мила, казала си го и вместо мен  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 866
За нищо не съжалявам и мисля, че досега поне съм живяла пълноценно. Надявам се така да продължавам.

# 24
  • Мнения: 4 621
Има неща, за който съжалявам, но те са в миналото и може би е трябвало да се случат, за да съм това, което съм в момента.  Доволна съм  от живота, който живея, от това, което имам и от любимите ми хора, които са до мен Hug

# 25
  • Мнения: 8 505
Да,съжалявам за някои неща-за едни повече,за други-по-малко.Но съжалявам за тях само като изолирани действия/бездействия/решения,а не в контекста на живота ми като цяло.

# 26
  • Мнения: 1 446
За да бъдем щастливи - никога не трябва да съжаляваме за нищо, никога да не се връщаме и да си казваме, ами ако бях... Това ще ни изяде отвътре!

Ако сме направили грешка, трябва да имаме едно наум и да не я повторим...

Да не уважаме решението, което сме взели в даден момент, означава, че не уважаме себе си...

# 27
  • Мнения: 2 891
Съжалявам за две неща! Те са ми голяма болка в сърцето!  Cry

# 28
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
О,не !Аз много пълноценно прекарах годините до ден днешен!Не съжалявам за нищо дори съм доволна,че минах през толкова много неща!

Общи условия

Активация на акаунт