Априлско-Mайска коледна Паника

  • 12 027
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 277
Жени я кажи на адашката си как успя да я прилъжеш Кети  да заспива сама. На мен понякога ми идва нанагорно да се приспиваме по 1 час вечер при това аз трябва да съм легнала при него в детското креватче Mr. Green и то до 23,00-23,30. Сутринта синковеца си спи до 8,00, а аз тогава трябва вече да съм излязла и лично време никакво.
Зори как те оставя Евка да гледаш Бай брадъра при нас няма такива положения нон стоп трябва да се играе с него, направо ме влудява че не желае да е самостоятелен.

Аз за партито съм ок без 15.12-тогава имаме фирмено парти.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Жени, не бях на рождения ден заради бебето - имаме грижи с едно разстройство, но вчера ходихме на гастроенеролог ( с много благодарности към Еми за координатите Heart Eyes) и тя каза, че е вече здрав, но е изкарал вирус и бавно се възстановява. Сега - по нейно предписание - давам след кърмене по няколко лъжички много разредена оризова каша на Фризомел. И днес вече е по- спокоен, чукам на дърво така да е вече и занапред Praynig
А, и аз искам да кажеш как я приучи да заспива сама. ТОва ми е един безкраен кошмар, едното реве, после другото и така всички заспиваме по никое време.

За сега ме бройте за коледното тържество, това с дядо Коледа и раздаването на подаръците ми звучи страхотно. Макар, че Виктор се държи като хванат от гората - последно на рожден ден в Приказка без край беше тази неделя и е стоял с баща си за ръка през цялото време. Дали защото не си беше доспал newsm78

# 17
  • Мнения: 1 341
 И аз не знам как това дете се прилъга. ТЯ заспиваше по 30-40 минути и само ми пипаше, по-скоро дърпаше косата. Цялото ни приспиване беше една караница, която мен много ме изнервяше.
Една вечер тя ревеше за шише с мляко и да гледа детско. Казах й, че ще гледа детско и ще пие мляко ако е в нейния креват. Госпожицата се съгласи и аз я тапосах в кревата. Изчаках я да си изпие млякото и й казах, че трябва да каже чао на детското и да гася телевизора. На следващата нощ аз й предложих същата схема и тя прие. На 3-4 нощ вече се пазареше, но аз предприех тактика да говоря, че вече  е голямо момиче и трябвада си спи в креватчето. Сега ми е супер спокойно. Заспивам преди нея и няма караници, няма тръшканици.

За новогодишния купон  в събота ще отидем на куклен театър с Еми и ще запазим дата и час. Някой желаещ за куклен театър?

# 18
  • Мнения: 435
Днес си имаме именници  bouquet Да ги закриля Св.  Екатерина Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 1 417
Привет и от мен!
Много рядко пиша в темичката, ама от време на време чета какво правят наборите Simple Smile Имам много работа, а пък и напоследък с мъжа ми сме постоянно в странство, та хич не ни остава време за Сашко. Ако не е късно моля да ни включите за новогод. купон, поне там да се разведри детето. Аз така и не разбрах кога точно ще бъде, ама след 10/12 съм на линия.
Evjeni този х-л Катарино и ние го посещаваме откакто са го открили, /като имаме време/ и сме много доволни, а пък Сашо е най-щастливия, защото обожава водата и не излиза от `башейна`, ние и заради това основно ходиме.

Поздрави и  честито на всички именници!

# 20
  • Мнения: 1 341
Хайде честит имен ден на Катето, на Кари и на моята Кети. Да са живи и здрави и все така красиви

# 21
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Честит имен ден на всички, празнуващи днес!

Аз бях в психологическа криза, тъй като трябваше да взема важно решение в професионален план. Е, днес казах ДА Wink и след седмица започвам нова работа, в напълно нова сфера. Само дето сегашната ми шефка все още не знае, но аз така или иначе съм в неплатено майчинство, не ме е имала скоро предвид да се връщам Wink
Хем ми се започва, хем не ми се иска да "оставям" така децата си посред зимата Wink.
НО всяко зло за добро!  Peace

# 22
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Честито на всички именници!    bouquet

По повод заспиването - ние не можем да се похвалим за съжаление нито със спокойно заспиване, нито с ранно лягане. До преди няколко месеца не сме имали проблеми в това отношение. От новороден Ицко спи самичък в стаята си. Винаги е заспивал сам.

Дали от честата смяна на обстановката през лятото, дали защото сега е по-чувствителен на шумове, малкият мъж не си ляга преди 21.00 часа, настоява да остане пред телевизора още малко, после иска да спи на спалнята, убеждаваме се, че това е неговата стая и неговото легло, често иска да оставам при него в стаята... Не мога да преценя дали наистина го е страх или просто го експлоатира, за да ме вика и да го гушкам. Откровено едвам се сдържам да не го взема на спалнята да спи при нас само и само да е по-спокоен, но съзнавам, че това ще направи мисията ни още по-трудна.


# 23
  • Мнения: 7 106
Честито на всичките ни именници   bouquet  Hug !!!


Зори как те оставя Евка да гледаш Бай брадъра при нас няма такива положения нон стоп трябва да се играе с него, направо ме влудява че не желае да е самостоятелен.


Ами тук се включва баща и, той става отговорник по завабленията Twisted Evil. В повечето случаи и пускам да гледа нещо и ли да яде на столчето си нещо. Да не мислиш, че Ева супер самостоятелно си играе и не шуква. Няма такова нещо  Laughing.

Анушка, успех ти желая на новата работа  Peace.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 210
КОЛЕДНОТО ПАРТИ ЩЕ Е НА 22.12 ОТ 18 ИЛИ 18.30 ЧАСА, колкото кажете. Съжалявам, ама само тази дата беше свободна близо до Коледа Sad
ХАйде да се попреброим Wink
Извинявам се, че не пиша напоследък, други дертове имах, ама си визмам бележка Wink

# 25
  • Мнения: 7 106
Имайте ни предвид и нас .

# 26
  • Варна
  • Мнения: 4 818
У нас е хит отскоро двоен микрофон. Сложихме батерия, всички пеят и се клатушкат, свири музик, дрънчи Планета, Мая знае песните... Джангър тотален.  Crazy

# 27
  • Мнения: 7 106
Преди малко :
Ева е взела една глава лук и чопли люспите върху току що изметения и измит под на кухнята.
-"Евааа, спри да правиш боклук!"
Ни звук, ни картина, само един хвърлен незаинтересован поглед.
-"Ти чуваш ли ме какво ти говоря?"
Явно не, защото продължава все така задълбочено да бели лука и да хвърля на пода.
-"ЕВА"
-"Мамо, викаш!?"
Нагло та нагло  Shocked.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Мая като свърши голямо дело в гърнето се обръща и казва радостно, сочейки с пръст:
 - Дяду,дяду! Ъъъ, гааа....
После секунда-две размисъл и ми обяснява важно:
 - Не вкусно, не вкусно!
Не знам какво фантазия тряба да имаш, за да разшифроваш какви видения има в акото и защо точно така оприличава туй деяние, поне миризливо да беше го нарекла.. Но всеки път като стане от гърнето ги казва тия работи. Привижда й се дядо.  Joy
Мисля, че я фанало покрай мен стресиране от изпитване и я избива на ясногледство.

# 29
  • Мнения: 1 341
И нас бройте. Трябва да видим колко хора сме, за да преценим дали да си поръчваме кетеринг. Еми ти видя ли горе долу какво може да поръчаме и колко парички е?
Силвето си смени от доста време телефона, но аз новия й го загубих нещо. Нека някой да й каже, защото тя напоследък не пише тук и няма да разбере за предстоящото  събиране

Момичета да Ви се пооплача. Моята щерка в петък беше имеднячка и съответно бабите бяха на  гости. Тръгвам аз на работа, а тя ми заявява "Мамо, ще ме пратиш ли при баба Диди и дедо Мишона Бъкстон?"
От една страна се зарадвах, че иска да ходи, но от друга.... тя не иска да стои у дома при нас.... Вярно,че тма е по-широко,всички играчки, които съм решила, че не трябват са там и на нея й е супер интересно
Едни приятели ми казаха, че тяхната правела същото и просто детето искало разнообразие. Иначе като се чуем с Кети по телефона пита кога ще отида при нея.

Ейй нямам угодия. Много съм ревнива еййй

Последна редакция: нд, 26 ное 2006, 08:19 от Evjeni

Общи условия

Активация на акаунт