За красив и бистър поглед

  • 12 819
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 35 950
Използвам капки за очи изписани от офталмолог.
Преди ползвах Визин /бях си ги самоназначила/ - но лекарят се изпаза доста остро за тях .
Освен тях ми изписа и т.н изкуствени сълзи. Всеки може да си ги купи и да ги ползва, особено ако работи дълго време на РС
 

# 16
  • Мнения: 1 212
Пийвам сутрин по едно малко,за блясък в очите! rotfImbo.....

 Joy Joy Joy
И аз така...... Wink

# 17
  • Мнения: 24
Визин вече от всякъде го отричат- и лекари, и потребители. чувала съм, че окото се пристрастява към него и иска още и още  #Crazy по- добри са изкуствените сълзи. за облекчаване не подпухнали клепачи трябва да се ограничава солта и да се поемат повече течности, мисля че помага и чаят от борови иглички. Как така си слагате лимон в очите?! аз се побарквам дори когато случайно ми пръсне, а да си го капя тенденциозно  ooooh!

# 18
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Визин-че.  Peace

# 19
  • Мнения: 9 095
аз като непросветена, Визинчето само когато имате нужда ли го слагате или всяка сутрин? Щото, ако е само когато имате нужда как ще му се губи ефекта newsm78

# 20
  • Мнения: 2 631
Аз пък имам подути клепачи сутрин. Така и не разбрах от какво е. Иначе час след ставането всичко изчезва и съм ок.

И аз съм така като съм изяла цял буркан кисели краставички предната вечер  Rolling Eyes
Лепи пликчета от зелен чай върху очите Wink
Спадат!  Peace

# 21
  • Мнения: 3 453
Компреси от краставичка Laughing

# 22
  • Мнения: 903
Аз пък имам подути клепачи сутрин. Така и не разбрах от какво е. Иначе час след ставането всичко изчезва и съм ок.

И аз съм така като съм изяла цял буркан кисели краставички предната вечер  Rolling Eyes
Лепи пликчета от зелен чай върху очите Wink
Спадат!  Peace
Ама моето е всяка сутрин, независимо какво и колко съм яла. Даже ходих на лекар ,но не се разбра от какво е. Може би алергия казаха newsm78 Хубавото е, че бързо спада.
Това с чайчето ще го пробвам. Ще взема и солта да намаля.

# 23
  • Мнения: 2 897
Компреси от краставичка Laughing

...или пликчета от чайче,кръгчета суров картоф Thinking

# 24
Преди време правех едни компресчета -  в една кафеена чашка се сипва хладка водичка и се разтваря една чаена лъжичка сол. Напояват се две тампончета от памук например и се слагат в/у оченцата за ок. 20 мин ... имаше ефект до колкото си спомням ...

# 25
  • Мнения: 9 095
между другото чувала съм ,че ако имаш проблем със здравето това се отразява на очите newsm78

# 26
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Ами преди ползвах Визин, но и моята офталмоложка не се изказа добре за тях и ми препоръча Tears Naturale II ( изкуствени сълзи, използват се да овлажнят окото, особено след дълго взиране в една точка,като четене и монитор). Та сега съм с тях и съм доволна Peace

# 27
  • Мнения: 9 095
скъпи ли са?

# 28
  • Мнения: 1 318
И аз го имам този проблем  Tired- на всичкото отгоре сутрин съм подпухнала и колкото и да ограничавам солта, няма ефект... ooooh!

# 29
  • Мнения: 208
между другото чувала съм ,че ако имаш проблем със здравето това се отразява на очите newsm78
Това е много вярно. Аз имам проблеми с бъбреците и затова сутрин съм с подути очи, а понякога и сенки под очите  Sad

Общи условия

Активация на акаунт