Защо толкова ги мързи тези мъже?!?

  • 6 805
  • 140
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 765
Вижте това :

http://www.vbox7.com/play:3ac95e18

пуснато е в клюкарника, във веселата тема
фактите са си факти . Simple Smile Hug

# 61
  • Мнения: 755
Ами моят не го мързи , не мрънка и не се оплаква . Никога не съм го 4ула да се жалва , 4е е уморен , ако се разболее мога и да не разбера  . Ако не му кажа да измие някоя 4иния , може и да не се сети , но в никакъв слу4ай не е заЩото го мързи . Гледа да ми помага с каквото може в домакинството , храни малката и ако се налага  я взима в офиса с него и я гледа по цял ден .Да не обобЩаваме за вси4ки мъже , даже може да махнеШ това "тези" от заглавието на темата и да го замениШ с "моя"  Wink
Винаги има изключения  Wink. Те зависят от ситуация и обстановка... "моя" не изпълва цялото на мъжкият мързел, който съществува няма какво да си кривим душите. "Моя" както ти го наричаш влиза в числото на частното и темата не е пусната за да си изтъкваме мъжете, себе си и семействата или да ги оплюваме
 чак толкова злобно. Темата е разговор, разсъждения и забава преди всичко... не си го разбрала ... нямало е смисъл да отговаряш тогава. Щом не си забелязва и комичния привкус на темата между редовете ...твой бизнес , но да ми препоръчваш как да отварям тема мисля , че не ти е работа. Просто трябваше да я подминеш... това е. Simple Smile Peace
О извинявай..не тълкувам правилно емотикона от заглавието . Съжалявам . Не знам какво ми става днес и къде ми се е загубило 4увството за хумор...обикновено така става ,ако е петък , а днес е събота.не вторник е .....Злобна , злобна барабалекс...
Значи за да не изпадаме в тъпи подигравки РАЗЯСНЯВАМ: ЕМОТИКОНКАТА Е ЯДОСАНА , ЗАЩОТО просто бях ядосана , ако обаче четеш всичко в темата , защото претендираш за наблюдателност ще видиш това:
Те си позволяват повече от нас да употребяват фразата 'уморен съм', в която влагат толкова много, но най-вече: 'не ме закачай нито за чистене, нито за секс'  #Silly, при което ако се употребява за щяло и не щяло, и се злоупотребява с нея в най-различни ситуации, мен също ме вбесява зверски smile3515, но ние точно тогава не сме хубава гледка newsm29 и постигаме обратния ефект Tired Whistling. Но в защита на мъжете Stop да добавя и аз, че моят мъж напоследък ми помага повече, но след като, разбира се, съм му напомнила, потретила и подесетила дори newsm77 да свърши определено нещо вкъщи-той се оправдава с това, че ако не му казвам изрично това което искам, той няма как да знае...а аз наистина мразя да повтарям и напомням на някого нещо. Определено не го мързи като се хване един път с някаква покъщна работа, и за малката ми помага страшно много-къпе я,  smile3522 гледа я, когато аз отсъствам от къщи, играе си с нея, изобщо най-спокойна съм когато тя е в негови ръце (след моите, разбира се Simple Smile)
В края на краищата, по-добрият вариант винаги остава сами да си свършим работата, която е определена като 'женска', и да бъдем 'жени', защото и без това губим време във врънкане и мрънкане smile3516, и да не забравяме, че мъжете по подразбиране, като се оженят заменят една майка с друга хе-хе newsm64 Blush Laughing
Обичаме Ви, Mъже-вечните деца!  smile3540  Hug Но не прекалявайте със запазването на детското в себе си Crazy Laughing
По-добре не бих го казала и аз ... ти всъщност изясни за какво иде реч... благодаря ти ...много си права ще знаеш. Laughing Laughing Laughing
Това всъщност изяснява , че не съм злобна към мъжкото съсловие , а че по-скоро съм била афектирана.  msbilt , всъщност много по-спокойно е обяснила и аз напълно се съгласих с нея както е видно. Заради такива като теб персони на човек да му докривее, че въобще си е позволил "волността" да пусне тема и да сподели моментно настроение. Всъщност какво ли съм седнала да се занимавам с мнението ти ... разни хора , разни идеали.

# 62
  • Мнения: 626
ще ти кажа защо-защото ги има жените, за това.  особено за домащната работа-че аз да не съм робот? той нашия свикнал до сега майка му да му бърше задника, сега жена му. ама нема да стане... Crossing Arms

Даааааа,именно.... цял живот са на отглеждане  Close  Те и за това в повечето случаи си харесват жени,които приличат на майките им....но все пак има и изключения.....


А ние нямаме право да сме уморени или да не се чувстваме добре Twisted Evil Sunglasses

# 63
  • Мнения: 1 451
Пак се почна сексистката тема. Аз пък имам пример за обратното. И то жена свикнала да домакинства как се научава нищо да не пипва в къщи.

# 64
  • Мнения: 626
Пак се почна сексистката тема. Аз пък имам пример за обратното. И то жена свикнала да домакинства как се научава нищо да не пипва в къщи.

А и аз се опитвам да се науча,ама нещо не ми връзва Sad
Дали да не опитам с "Империята отвръща на удара"  Rolling EyesWink Laughing

# 65
  • Мнения: 220
А и аз се опитвам да се науча,ама нещо не ми връзва Sad
Дали да не опитам с "Империята отвръща на удара"  Rolling EyesWink Laughing

Тренировки му е майката,или подходящия мъж,или желанието -
а ако всичко е на куп...може и да стане   Thinking

# 66
  • Мнения: 626
А и аз се опитвам да се науча,ама нещо не ми връзва Sad
Дали да не опитам с "Империята отвръща на удара"  Rolling EyesWink Laughing

Тренировки му е майката,или подходящия мъж,или желанието -
а ако всичко е на куп...може и да стане 
 Thinking

Това рецептата да се науча да не правя нищо ли е? newsm78 Laughing Wink

# 67
  • Мнения: 220
А и аз се опитвам да се науча,ама нещо не ми връзва Sad
Дали да не опитам с "Империята отвръща на удара"  Rolling EyesWink Laughing

Тренировки му е майката,или подходящия мъж,или желанието -
а ако всичко е на куп...може и да стане
  Thinking

Това рецептата да се науча да не правя нищо ли е? newsm78 Laughing Wink

 Embarassed Embarassed Embarassed Тренировки му е майката,или НЕподходящия мъж,или НЕжеланието -
а ако всичко е на куп...може и да стане
  Thinking

# 68
  • Мнения: 3 502
Ами защото не се правят като нас на всичко можещи и всичко издържащи.Мислят повече за себе си и според мен трябва да вземем пример от тях.

# 69
  • Мнения: 5 362
Защото много сме ги разглезили ние,жените.

# 70
  • Мнения: 1 894
Пак се почна сексистката тема. Аз пък имам пример за обратното. И то жена свикнала да домакинства как се научава нищо да не пипва в къщи.

А и аз се опитвам да се науча,ама нещо не ми връзва Sad
Дали да не опитам с "Империята отвръща на удара"  Rolling EyesWink Laughing

Чакай да споделя малко личен опит.
Връщам се от работа, сядам на дивана и вдигам крака с думите "много съм уморена" Мъжът ми се оглежда и отива да прави салата, а аз ставам чак като извика, че масата е сложена.
Сутрин пак същото-"събуждам се" чак когато ми замирише на кафе   Mr. Green
Това е: "с труд и постоянство всичко се постига"  Laughing

# 71
  • Мнения: 755
Пак се почна сексистката тема. Аз пък имам пример за обратното. И то жена свикнала да домакинства как се научава нищо да не пипва в къщи.

А и аз се опитвам да се науча,ама нещо не ми връзва Sad
Дали да не опитам с "Империята отвръща на удара"  Rolling EyesWink Laughing

Чакай да споделя малко личен опит.
Връщам се от работа, сядам на дивана и вдигам крака с думите "много съм уморена" Мъжът ми се оглежда и отива да прави салата, а аз ставам чак като извика, че масата е сложена.
Сутрин пак същото-"събуждам се" чак когато ми замирише на кафе   Mr. Green
Това е: "с труд и постоянство всичко се постига"  Laughing
Брейййй чакай и аз да опитам Mr. Green...но дано не си седим дружно на дивана и да чакаме дечко да ни сложи масата.... Crazy Joy Joy Joy

# 72
  • Мнения: 1 894
Fortune, както си казала: "не бива заради бедите да се отказваш от мечтите"  Laughing
С детенце е още по-лесно:
-Мамо, гладен съм
-Кажи на баща си, мама е уморена
-Мамо, пишка ми се
-Кажи на баща си, мама е уморена и т.н
Всичко е въпрос на време, само гледай да не се предадеш първа. И после да не мрънкаш, когато направи кафето с ракия вместо с вода/личен опит/. Ще се научи, или... ще ти вземе домашна помощничка  Joy

# 73
  • Мнения: 755
Fortune, както си казала: "не бива заради бедите да се отказваш от мечтите"  Laughing
С детенце е още по-лесно:
-Мамо, гладен съм
-Кажи на баща си, мама е уморена
-Мамо, пишка ми се
-Кажи на баща си, мама е уморена и т.н
Всичко е въпрос на време, само гледай да не се предадеш първа. И после да не мрънкаш, когато направи кафето с ракия вместо с вода/личен опит/. Ще се научи, или... ще ти вземе домашна помощничка  Joy
Joy Joy Joy Много си права ще знаеш.....действаааам...... Mr. Green

# 74
  • Мнения: 4 138
просто защото сме по-добрата част от човечеството. аз отдавна се примирих със този факт.  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт