Кажете лек за никнещите зъбки?Много ни мъчат!!!:-(

  • 4 888
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Моят син плаче само през нощта и аз му давам Панадол,който веднага го успокоява и заспива. Най-много ни действа той. Успех ви пожелавам.  Hug

# 16
  • в къщи
  • Мнения: 467
Дъщеря ми е на 9г.,но още помня с какъв зор излизаха тия зъби Whistling Мажех с Калгел,но е само временно.Пробвай с Панадол newsm78,както те съветват други майки и повече гушкане.На моята дъщеря това и помагаше най-много.

# 17
  • Мнения: 108
На моя син първото зъбче поникн ана годинка, казават колкото по-късно- по болезнено!2 мес. преди това пищеше ноще будеше през час - ужас, ходихме катосенки Shocked #Crazyдавахме всичко каквото се сетиш - панадол, калгел, дентинокс дори по-силното нурофен- нищо не помагаше, даже и гушкането не го успокояваше, казват, че трябва търпение и кураж, при някои деца е така!Успех!!!

# 18
  • Мнения: 2 407
Хамомила 15,много помага,поръчва се в аптекит-2,70.

# 19
  • Мнения: 2 807
Аз съм доволна от Solcoseryl Gel - малко по-скъпо е (около 11-12 лева за 5 грама), но пък е гъсто и направо залепва върху венците.

Никога не съм давала сиропчета (Панадол, Калпол, Нурофен и т.н.) - привикват към тях, когато се дават често, и по-късно, ако се наложи да ги даваш срещу висока температура например (не дай си, Боже!)  - не действат...

# 20
  • Мнения: 3 092
Уф и ние сме в отбора на будещите се постоянно и неспокойни мъници.Мисля си че са горните предни два зъба , който за момента са ми ад под небето... CryДолните поникнаха в края на ноември пак със зор , ама сега е ужасно  Confused
Купих Хамомила 9 тези дни започвам да го давам.Дано помогне. Stop

# 21
  • Мнения: 5 362
tanitadt79 ,от къде я изрови тази стара тема?!?
Че то на детето сигурно вече всички зъби са му избили..

# 22
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Нас не са ни мъчили,но съм чувала,че мажат венците,когато са възпалени с охладена мастика.

# 23
  • Мнения: 2 614
Откакто започнаха да я мъчат зъбките мажа с Генгигел, не действа толкова бързо като Дентинокса, например, но затова пък ефекта е доста по-дълготраен. Скъпичко е, но според мен има ефект - 15 мл - около 20 лв (в различните аптеки цената е различна)

# 24
  • София
  • Мнения: 3 679
Давам хомеопатичен сироп-Киетюд или chamomilla vulgaris.Действа засега-мрънка и не спи понякога ,но се преживява

# 25
  • до канала
  • Мнения: 518
ГЕНГИГЕЛ БЕБЕ Peace

# 26
# 27
  • Мнения: 41
здравей и от мен нашия първи зъб излезе около 5 мес. сега сме на 1 год.1 мес.,а имаме 8 зъба ,а излизат и кътниците  и я мажа с дентинокс и течен аналгин .досега сме измазали 4 тубички Grinning smile3507

# 28
  • Мнения: 941
Знаете ли,че това със содата за хляб го чувам за 2 път.Една приятелка на майка ми й беше казала да му мажа венците с нея,обаче аз го приех за бабини деветини е не го направих.Беше ме страх содата да не му разрани венеца.Дали сега вече да не пробвам?

# 29
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Нито Панадола, нито Хамомилата, нито Дентинокса имаха ефект при нас - към първото организма привиква, второто си е добре да се назначи от хомеопат, третото е с кратък ефект.
Но от Генгигел Бейби съм страшно доволна, вярно, че е по скъпо, но пък на беба й помага и аз съм спокойна.

Общи условия

Активация на акаунт