Малка или голяма миялна

  • 7 404
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 360
По-добре голяма! Peace

# 16
  • Мнения: 25
Aз си взех малка преди години, защото след  като продавачът ми изреди приборите, които ми трябват за да я напълня реших че моите няма да ми стигнат. Обаче в малката трудно се слагат купички и по-нестандарти чаши и сега много съжалявам, че не взех голяма. Отделно трябва да се мият на ръка тавите и тенджерите и честно казано като имам да мия тави и други такива дето не влизат в съдомиялната още ме е яд. Гледай да си намериш място за голяма. Вуйна ми си взе голяма и мие вътре всичко,включително и позагорели тави, докато аз всеки ден мия на ръка и е доста досадно. Решила съм следващата ми съдомиялна да е голяма, пък ако трябва да сваля пералнята в мазето(живеем в къща на 3-тия етаж), но в крайна сметка ти си решаваш.

# 17
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Голяма.  Hug

# 18
  • Мнения: 780
голяма  newsm10

# 19
  • Мнения: 1 041
Щом си привърженик на Електролукс, помисли за този вариант:http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09013790 .
Аз я бях харесала, но в крайна сметка взехме АЕГ.

# 20
  • Мнения: 11
Zdraveite,
i az davam svoiat glas za goliama i tova e za6toto vsi4ki tendjeri i tavi se pobirat vatre i drugoto vajno ne6to za men e 4e moje da se puska na polovin programa. Nie za sega sme dvama i poneje ne iskam da 4akam da mi se saberat pribori za ciala spokoino si ia puskam na 1/2 programa

# 21
  • Мнения: 1 925
Ние си купихме от средните 45 см., но ако имах място не бих се поколебала да си взема от големите. А малките изобщо не са удобни, можеш да измиеш 5 чинии на кръст   Naughty

# 22
  • Мнения: 2 631
Току що щях да пускам същата тема! Shocked
В къщи сме пред подобна дилема, но при нас в кухнята абсолютно няма място за голяма миялна... Confused
Как ви се струва вариант за голяма миялна, монтирана до пералнята, но на етаж, различен от този, където е кухнята?  Thinking Знам, че ще ми е неудобно, да мъкна чинии нагоре и надолу, но това е единственият ни вариант за голяма... Tired

# 23
  • Мнения: 45
Аз съм за голяма.Преди 5 години си купихме  Бранд и съм много доволна, но техника каза , че сега тази марка не е добър вариант.И малката и голямата ти хабят едно и също количество вода и ток, та-каче  с две ръце за по-голяма. По принцип повечето ми ел.уреди са ЕДЕСА , но когато купвах миялната нямаха , иначе това е най-доброто според мен.

# 24
  • Мнения: 1 202
Сега съжалявам , че не си купих голяма / 60 см./ а си взех  ЕЛЕКТРОЛУКС от 45 см. . Не , че не съм доволна просто като сложа в долната кошница 1 тава или 1 тенджера и за повече няма място . Особено както вие сте 4 членно семейство в никакъв случай няма да ви върши работа малка .
Така че горещо ти препоръчвам да си вземеш ГОЛЯМА ! newsm10

# 25
  • София
  • Мнения: 1 326
Имаме 45см, в къщи и пак ни е малка. Моят съвет е да си вземеш голяма!

# 26
  • Мнения: 1 187
Нашата е от средните  Grinning и върши идеално работата си  Peace Сестра ми ползва малка и като започне да мие, половината отива в миялната, а другото на ръка  Crazy

# 27
  • Мнения: 1 269
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09013791
Някой да има впечтления от тази? Нещо на нея се спряхме , като че ли newsm78
До неделя ще почакаме с покупката, та ако някой има да казва нещо по въпроса , моля Blush

# 28
  • Мнения: 2 631
Явно няма друг луд, като мен, дето иска да си сложи миялната на етаж, различен от кухненския!?!? Crazy Аз не, че искам, де, ама няма, къде другаде... Rolling Eyes

# 29
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Явно няма друг луд, като мен, дето иска да си сложи миялната на етаж, различен от кухненския!?!? Crazy Аз не, че искам, де, ама няма, къде другаде... Rolling Eyes

Повярвай, много ще ти е неудобно, ама много и скоро ще съжаляваш, че си я сложила там. Това не ти е кош с пране да занесеш. Peace

Общи условия

Активация на акаунт