За следобедното хранене

  • 1 271
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 827
Аз пък винаги съм давала каша всеки ден. Не виждам пречка за това. Много е полезна и не помпа децата, както нееднократно съм чувала.
newsm10.

# 16
  • Мнения: 2 897
Аз пък винаги съм давала каша всеки ден. Не виждам пречка за това. Много е полезна и не помпа децата, както нееднократно съм чувала.
newsm10.

И аз,не виждам проблем,потвърждавам,че не се пълнее от нея Peace

# 17
  • Мнения: 4 621
На вашата възраст освен каша давах плодово пюре с АМ или АМ с бисквити(без глутен на Плазмон) Peace

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 488
Благодаря ви за отговорите но част от въпроса ми беше точно това:"Какво е съотношението на АМ+пюре"т.е.колко АМ да сложа и колко пюре и няма ли да стане доста редичко?


За съжаление явно никой не е видял точно това пояснение.
Това ми беше също въпрос но нищо благодаря и за това което сте писали пак ми е полезно.  Party

# 19
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Благодаря ви за отговорите но част от въпроса ми беше точно това:"Какво е съотношението на АМ+пюре"т.е.колко АМ да сложа и колко пюре и няма ли да стане доста редичко?


За съжаление явно никой не е видял точно това пояснение.
Това ми беше също въпрос но нищо благодаря и за това което сте писали пак ми е полезно.  Party
В 1 бурканче плодово пюре (180-200мл) слагаш 3-4 лъжички АМ и готово

# 20
  • Мнения: 82
аз например хранех моята дъщеря с бананова каша и плодово пзре заедно за следобед после започнах да и давам киселчета и от скоро ядем каште лека нощ на Ган4ев за следобед. Сега че я пробвам с грис иначе и давам и бисквитки с АМ Simple Smile

# 21
  • Мнения: 391
От кашите наистина бебчетата пълнеят.Когато обаче се дават умерено -няма опасност,поради което ,според мен ,педиатъра правилно е препоръчал каша да не се дава повече от два пъти седмично,предвид възрастта на бебчето.
Аз лично  на тази възраст дори не съм давала каша.

Съотношението АМ -плодово пюре ,при мен беше ,следното : 90 мл. АМ  и  плодово пюре ,докато детето само се откаже.
 

# 22
  • Мнения: 80
Аз давам всеки ден Оризова каша на Милупа. Много я харесваме.
Накрая към кашата добавям малко  (2,3 лъжички ) плодово пюре.

# 23
  • Мнения: 407
Че защо само 2 пъти в седмицата  newsm78 Аз му давам всеки ден, от кашата НЕ се напълнява  Peace

# 24
  • Мнения: 407
Аз пък винаги съм давала каша всеки ден. Не виждам пречка за това. Много е полезна и не помпа децата, както нееднократно съм чувала.

Общи условия

Активация на акаунт