за мамите от Пловдив 5

  • 12 615
  • 363
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 937
Elisir , намерих това:

Комплекс 4-ти километър - http://www.leipzig.bg/?act=130, стандартна стая 28 лв.

Комплекс 9-ти км. -  http://www.leipzig.bg/?act=139, двойна 25, апартамент 45.

Информацията е от www.inn26.com

Намерих и един хостел на ул. Найден Геров, но информация за цени няма: http://www.pbihostel.com/?go=home

Последна редакция: сб, 16 дек 2006, 20:22 от Verdad

# 301
  • Мнения: 6 206
Скоро търсих и знам, че в Пловдив няма нищо под 30 лв, поне не намерих тогава.
Но знам, че бившите общежития на Аонсу са обърнати на места за настаняване на бежанци или нещо такова. Също че и част от студентските общежития се дават на свободен наем.
Има ли възможност да се обърнат в понеделник към Социалните служби?

# 302
  • Мнения: 6 206
Също и ако бащата е строителен работник и не е някой пияница, мога да се обадя да да попитам на едно, две места. Но искам първо да го видя...

# 303
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 857
За тази вечер са настанени хората, но е добре утре да се потърси ново място.

# 304
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз мога да дам количка - комбинирана. И одеалца, комплект за кошарка, дрешки...
Много съжалявам, че за толкова кратко минах през базара. Само с Естер се засякох, освен момичетата "зад щанда", разбира се...

# 305
  • Мнения: 1 671
Здравейте, майни!

Много поздрави ви нося от софийските майки от базара. Днес бях при тях, базарът вървеше с пълна сила, а момичетата бяха много обнадеждени и доволни. Някои от нещата просто свършваха за десетина минути!

Дамаянти   bouquet лично за теб, симпатикос си ми Laughing

# 306
  • Мнения: 1 671
За бебето мога да дам чувалче за сън, малко дрешки /но май по-големи ще дойдат/

Сетих се за военния хотел - не е ли по-евтин?
А може да тсе ърси и стая за нощувки - там май по 12 лв е леглото, виждала съм такива обяви за нощувки около гарата.
А не може ли да се пита и в защитената къща на фондация "Дива"? Поне временно подслон да окажат, ако имат свободни стаи?

# 307
  • Мнения: 302
Нещо не ми е ясно за това семейство. Как посред зима ще тръгнеш да се местиш в нов град с малко дете и бебе, без да имаш нещо осигурено. Как ще рискуваш живота на детето си като го оставиш с някакъв непознат-хазяин, като има детски градини, а и майката нали не работи. Бащата като си е намерил работа, защо търси отново?
Неискам да бъда груба, но тези родители можеше да помислят и да предвидят някои елементарни неща-и така да не застрашават децата.

Мога да помогна с дрехи и обувки, вкл. с яке за майката и да се надяваме нещата да се оправят и това да е просто една криза, която ще отмине, а не начин на живот.....

# 308
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 857
МамаТ, това и още много други въпроси покрай това семейство Confused
Нищо...тази вечер са настанени, утре с бистри глави все ще измислим нещо.

# 309
  • Мнения: 236
Momicheta dnes bazara mina strahotno, po goliamata chast ot nestata se izkupiha kato topal hliab.

Specialni blagodarnosti na vsichko forumski mami, koito doidoha da si kupiat neshto, na vsichki koito sa gledali Iskreno i Lichno ili sa razbrali po drug nachin i doidoha sashto da kupiat, abe na vsichki.

BLAGODARIM VI HORA S DOBRI SARCA!!!  bouquet

Za tova semeistvo shte proveria v blokchetata za socialno slabi v nashia kvartal kak stoi vaprosa s nastaniavaneto i dali ima mesta.

A za utre napravih oshte kasmeti, pogelavam vi leka nosht zashtot sam strashno izmorena, do utre

# 310
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 857
Сега... имам още 2 вази тук и 2 ненарисувани. Доста съм уморена, затова питам - да рисувам ли и тези две или да донеса само готовите?
Ненарисуваните съм сигурна, че и на по-късен етап ще се вземат (в Продавалника, примерно) и парите ще отидат пак за децата.
То търсене нямаше кой знае какво Laughing

# 311
  • София
  • Мнения: 2 210
То търсене нямаше кой знае какво Laughing

Е тук ме разби!!!!! Знаеш ли, че в София се наложи да си продам вече купената ваза на една мама, която като разбра, че в  11.30 и десетте са свършили почти се разрева??? ААААААААААА!!! Почвай серийно производстово , в Продавалника ще ги глътнат за секунди! (аре сега приятелко познай кои 2-чки само ми останаха Wink Wink- давам "джокер" нямат синьо Simple Smile
БУ! БЛАГОДАРЯ ЗА ВСИЧКО!! Heart Eyes

# 312
  • Мнения: 302
Измих си вазичката,сложих я на масата заедно с картичката вътре и започвам да чакам пролетта Flowers Sunflower

# 313
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 857
Еми, тук само мамаТ си взе вазичка Laughing Ник'ъв интерес от купувачи просто Laughing
Не се притеснявам, че ще залежат - в Продавалника има опашка Tired чак не знам дали ще мога.

# 314
  • Мнения: 903
Нещо не ми е ясно за това семейство. Как посред зима ще тръгнеш да се местиш в нов град с малко дете и бебе, без да имаш нещо осигурено. Как ще рискуваш живота на детето си като го оставиш с някакъв непознат-хазяин, като има детски градини, а и майката нали не работи. Бащата като си е намерил работа, защо търси отново?
Неискам да бъда груба, но тези родители можеше да помислят и да предвидят някои елементарни неща-и така да не застрашават децата.

Мога да помогна с дрехи и обувки, вкл. с яке за майката и да се надяваме нещата да се оправят и това да е просто една криза, която ще отмине, а не начин на живот.....

Aбсолютно съм съгласна с теб ... и аз зададох доста въпроси.  Това което разбрах , е че момичето е сираке  и няма родители... с мъжът си се запознали в приют. Той имал майка която разпродала всичко и заминала за Италия и изобщо  не им се обажда. Мъжът си бил намерил работа на един строеж , но като станали тези работи с хазаина... напуснал. Не разбрах само от колко време са тук в Пв.
В крайна сметка къде ги настанихте? В стаята ли... тази до офиса? 

Общи условия

Активация на акаунт