Бял списък на хотели в страната - Тема 5

  • 80 401
  • 297
  •   2
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 412
Здравейте! Бихте ли ми препоръчали хотел в Св. Константин и Елена в близост до Aquahouse Thermal & Beach? По-възможност да има закуска и да е на първа линия. Искаме да изкараме почти целия ден на Спа с децата и вечерта да нощуваме в хотела.

# 226
  • Мнения: 328
Има 2 хотела в непосредствена близост до Аква хаус: Aqua House Hotel и Astor Garden. Мисля, че и двата ще работят тази зима, достъпа до спа центъра е вкл. в цената или е с много голяма отстъпка (не съм сигурна точно, но са под една шапка всичките). Иначе самия спа център е много добре направен. По време на пандемията входа беше 12 лв в делнични дни. Всяка седмица бях там на външните басейни и сауна. Това ми е една от най-хубавите зими в живота Grinning

Последна редакция: ср, 29 ное 2023, 06:47 от *Emerald

# 227
  • Мнения: 1 412
Ние сме на 50 км от Варна и сме ходили 3 пъти в Аква хауса. Много, много ни харесва, но този път решихме да не пътуваме и да останем за една нощувка, за да не бързаме да се прибираме. Даже мислим да отидем в делничен ден, за да е по-спокойно. А външната сауна ни е любима, най вече заради гледката. За първи път, като отидохме даже имаше сняг навън и беше много хубаво. Последния път обаче, като отидохме сауната не работеше.

# 228
  • Мнения: 6
Ние сме на 50 км от Варна и сме ходили 3 пъти в Аква хауса. Много, много ни харесва, но този път решихме да не пътуваме и да останем за една нощувка, за да не бързаме да се прибираме. Даже мислим да отидем в делничен ден, за да е по-спокойно. А външната сауна ни е любима, най вече заради гледката. За първи път, като отидохме даже имаше сняг навън и беше много хубаво. Последния път обаче, като отидохме сауната не работеше.

# 229
  • Мнения: 1 412
*Emerald , много благодаря за препоръката. Посетихме Astor Garden и сме със страхотни впечатление за персонала, обслужването в ресторанта, храната и изобщо за хотела. Изкарахме си много добре. Със сигурност ще повторим пак след нова година. И наистина в нощувката беше включено целодневно посещение в Аква Хаус.
 Вчера пак посетихме Аква хаус, този път платено и отдавна не е по 12 лв., защото за 4-ма възрастни платихме 130 лв. Март месец , като ходихме ни казаха, че няма да плащаме за паркинг, този път платихме с намаление.

# 230
  • Мнения: 328
Bibi85, радвам се много, че сте останали доволни от престоя в хотела Heart Да определено много вдигнаха цените в Аква Хаус. Мисля, че е умишлено, за да го ползват основно и предимно гостите  на двата хотела, и да не става претъпкано.

# 231
  • Мнения: 48 060
Досега не ми се е искало да споделя положителен отзив за хотел, не че съм претенциозна, но винаги е имало компромис. Е, искам да включа смело King's Valley Medical and Spa в белия списък. Много ми хареса! Атмосферата, стаите,спа зоната, свежа вкусна храна, басейните, всичко! Чисто, приятно, спокойно. Външните басейни работят, всички без олимпийския са с топла минерална вода, малко съм каприз на вода, но водата е супер, басейните са чисти и поддържани. Хотела е и много нов, едва на година, надявам се да запази качеството, чистотата, атмосферата, но за момента много ми хареса и си струва всяка стотинка. Помислили са и за забавления, колела и такива неща, но лично аз мисля, че най-си струва да се кисне в басейна Joy

# 232
  • София
  • Мнения: 1 577
Не знам дали може тук да се коментира, но единствения минус на хотела е обслужването по време на хранене. Бяхме през лятото, не се почистваха бързо масите и се налагаше на следващите да чакат и да обикалят дълго за свободна маса. Нещо, което не ми се е случвало и в най-натоварения морски хотел.

# 233
  • Мнения: 1 056
Здравейте, може ли мнение за Белчин Гардън СПА хотел? Благодаря!

# 234
  • София
  • Мнения: 1 577
Похвалвам 103 градуса в Сапарева баня. Хубави стаи, топли басейни - не много голям, за възрастни и по-малък детски, вкусна храна в ресторанта, добро обслужване.

# 235
  • Мнения: 7 964
Севтополис в Павел баня ще похваля. Озовахме се в градчето случайно и този хотел ни изненада доста приятно - чист и подреден, с хубав басейн и яка парна баня. В цената са включени вечеря и закуска - редиш се като в столова, но затова пък храната беше разнообразна и вкусна - на вечеря имаше заешко, телешко, акула и още куп неща, закуската беше повече от прилична.

# 236
  • Мнения: 1
Въпросче за Белчин:
Има ли възможност за наемане не на цяла вила, а на отделна стая с джакузи? Споделете опит защото чувам много неща и леко се обърках.
Благодаря предварително!

# 237
  • Мнения: 6 338
Въпросче за Белчин:
Има ли възможност за наемане не на цяла вила, а на отделна стая с джакузи? Споделете опит защото чувам много неща и леко се обърках.
Благодаря предварително!
Предполагам, че питате за хотелски комплекс Белчински извор   https://www.belchin-spring.com/%d0%bd%d0%b0%d1%81%d1%82%d0%b0%d0 … 0%b0%d0%bd%d0%b5/  защото в другият хотел Белчин гардън няма вили.
В описанието на комплекса ясно е посочено какви помещения могат да се наемат задължително изцяло и в кои само самостоятелни студия, както и в кои има собствено джакузи. Гостите в хотелската част ползват общи басейни, топила и джакузита.

# 238
  • Мнения: 21
Здравейте, аз търся еднорог: хотел с вътрешен детски басейн с топла минерална вода в рамките или в близост до някой град, за да си правим и разходки. Нещо като в хотел "Марково", където много ни хареса /там не е минерална вода, обаче/, но предпочитам този път да сме на място, където не сме били. Мога да похваля и хотел "103 градуса" в Сапарева баня, макар, че детският басейн там не е нищо особено. Общо взето, искам детето да е доволно за басейна, а аз-за разходката.

# 239
  • Мнения: 267
Здравейте, аз търся еднорог: хотел с вътрешен детски басейн с топла минерална вода в рамките или в близост до някой град, за да си правим и разходки. Нещо като в хотел "Марково", където много ни хареса /там не е минерална вода, обаче/, но предпочитам този път да сме на място, където не сме били. Мога да похваля и хотел "103 градуса" в Сапарева баня, макар, че детският басейн там не е нищо особено. Общо взето, искам детето да е доволно за басейна, а аз-за разходката.

 Препоръчвам ви хотел Дианамар в Павел баня. И басейните са чудесни, и обслужването, и храната. А за разходки - може в парка, покрай реката, в близост е и етнографски комплекс Дамасцена.

Общи условия

Активация на акаунт