Подарък за 11 годишно дете

  • 1 639
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Трудно ми е да избирам подаръци. Препоръчайте ми подарък за 11 годишно момче, моля!

# 1
  • София
  • Мнения: 28 563
Игра за конзола.

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 13 127
Попитай родителите на детето, вместо да купиш нещо, което няма да се ползва или няма да зарадва детето.

# 4
  • София
  • Мнения: 38 477
Нещо геймърско - мишка, слушалки, мърч блуза, дрехи, книги свързани.

# 5
  • София
  • Мнения: 13 127
Детето може да няма влечение към геймърството. Може да има интерес към спорта или музиката. Може и нещо друго да го вълнува.
Какъв бюджет е предвиден за подаръка и знаеш ли какви са основните интереси на детето?

# 6
  • София
  • Мнения: 38 477
90 процента от 11 годишните момчета са в игрите. Е, ок, може да е от изключенията - да пита родителите.

# 7
  • София
  • Мнения: 13 127
Възможно е. В нашия приятелски и роднински кръг компютърните игри не са много популярни, затова ми стана странно веднага да се препоръчват.

# 8
  • София
  • Мнения: 38 477
Аз имам 11 г син, познавам класа му, освен това работя в момента с клас 11 годишни, така че това са моите наблюдения. Даже като ги оставя да рисуват, пак рисуват игрите. 😁

# 9
  • София
  • Мнения: 13 127
Най-вероятно е така. Виждам, че имаш наблюдения.
Моят опит е с 3 дъщери, минали вече през тази възраст и тепърва ми предстои със сина ми, който пък изобщо не поглежда компютърните игри, хем е луд по техниката. Синовете на най-близката ми приятелка са на 12 и на 14. Единият свири на китара, другият на барабани, джудисти са, единият е футболист, другият волейболист. Компютър ползват активно, но гледат с пренебрежение на игрите, конзолите и подобни.
Затова единствено давам съвет да се потърси родителско мнение първо.
Ако на сина ми му подарят конзолна игра, ще благодари и после ще я подари на някое съседче. Случвало се е, та затова си позволявам толкова да повтарям.
С най-добри намерения.

# 10
  • Мнения: 12 766
Може тениска с образ на любим герой. Правят в моловете по поръчка. Но трябва да знаеш кой е любимият герой.

# 11
  • Мнения: 4 761
Питай родителите, ако не става въпрос за твоето дете.

Синът ми напоследък много се увлича по игрите и всичко, което ги съпътства, но изобщо няма да съм щастлива, ако получи някои от нещата, които толкова желае.

Ако детето е твое, прост го питай и отсейте заедно това, което хем то иска, хем ти си склонна да му вземеш.

Общи условия

Активация на акаунт