Почистване на пуловери от образувалите се топчета

  • 4 575
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 35 976
с машинка  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 630
Благодаря за инфото момичета. Днес се сдобих с такава машинка. Върши чудесна работа.

# 17
  • Мнения: 7 474
Благодаря за инфото момичета. Днес се сдобих с такава машинка. Върши чудесна работа.


Със здраве да си я ползваш  Hug

# 18
  • Мнения: 4 202
Аууу подсетихте ме, че трябва да си закупя и аз такъв уред  Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 11 718
Добре че открих тази тема,направо си купувам такава машинка.Златни сте!

# 20
  • Мнения: 769
Отдавна се каня да си купя такава машинка.. ето пак подносих фанели и много са ми гадни тези топченца.. придават захабен вид, дори и на нови дрехи.

Някой знае ли дали омекотителите помагат да не се образуват толкова бързо такива топченца newsm78

# 21
  • Мнения: 4 202
Някой знае ли дали омекотителите помагат да не се образуват толкова бързо такива топченца newsm78

Не помага  Naughty
Пера моите пуловери с препарат за вълна и отделно слагам омекотител и пак си се появяват топчета  Confused

# 22
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
С машинка за 10 лв. от Технополис или ТСМ  Peace 



Перфектна е ! Върши чудеса с дрехите, стават като нови  Simple Smile




С машинката става много добре, но не можеш да и насмогнеш на батериите-свършва доката избръсна една блуза.




С това не съм съгласна  Naughty Зависи какви батерии ползваш
От както съм я купила съм обръснала 2 големи жилетки, 2 големи анцунга, 3 блузи + на сина ми: долнище на анцунг-2бр и 2 блузки. И батериите са си пълни все още  Peace



Последна редакция: ср, 22 ное 2006, 14:33 от doniboni

# 23
  • Мнения: 1 934
От тези специалните машинки не съм пробвала,но с тази за подстригване и със самобръсначката се получава! Peace
Peace

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Аз за сега се справям чудесно със самобръсначката и до сега не съм имала сакатлъци. Използвам обаче вече леко позахабена бръсначка. Ползвам я и за топченцата по плътните чорапогащници за под панталон Simple Smile

# 25
  • Мнения: 84
Има една машинка и в Техномаркет на 10 лв и в ТСМ пак на толкова дето минаваш с нея и тя убира топчетата.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз също ползвам пилинга за дрехи на UFESA от 3г. и досега не съм сменяла батерии. Моята е малко по-голяма, тип малка ютийка Wink

# 27
  • Мнения: 728
Лелеееее, за първи път чувам за подобни машинки  ooooh! Добре, че е форума да прочета за достиженията на цивилизацията.
Моите блузи ги чисти баба ми на ръка - пИрфектно просто   Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 980
и аз имам тази зелената и аз немога да и смогна на батерии, ползвам акумулаторни, за другите ми уреди няма проблем с тях но на този... дали пък не е дефектна?
видях в метро такава, с вид на малка ютия, много истинска изглеждаше

# 29
  • Мнения: 743
Чудесно! в първият удобен момент отивам да си купя такава машинка. Няма все на ръка да дърпам. Стига робски труд. Вместо да измислям топлата вода - да взема да се измия с нея май е по-добре.

Общи условия

Активация на акаунт