кафяво течение

  • 1 707
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
В началото и аз имах подобен проблем с частично отлепване на плодния сак, държаха ме в болница 2 седмици, биеха ми Прегнил и вземах Утрогестан, в началото го пиех, но тъй като повръщах доста ме накараха да го слагам вагинално, даже и системи ми слагаха с Но-шпа, въпреки, че болки не съм имала, след това ме караха да лежа повече. В отделението бяхме няколко такива момичета и лечението ни беше еднакво, даже аз си тръгнах най - рано, като се подписах, че щях да полудея там... Мисля, че е малко рисковано да се возиш в претъпкания и дусащ тролей, почивай повече и се пази. Лека бременност  Peace

# 16
  • Мнения: 2 498
Stephanie, малко извън темата, но според мен ти трябва пълен покой-не в смисъл лека работа Stop, а лежане му е майката....все пак се замисли  newsm78бебето ли е по-важно или работата, а и болнични могат да ти дадат....
Мога да ти кажа за себи си, че такива течения съм нямала, но имах др. проблеми и двете си бременности изкарах нон стоп на хапчета и пълен покой-ставах само до 00, но повярвай ми лежането си е заслужавало smile3521....

Пази се!!!

Общи условия

Активация на акаунт