Ханде Ерчел и Керем Бюрсин - професионален и личен живот /Тема 2/

  • 33 551
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 731


Скрит текст:

Ханде Ерчел е родена 24 ноември 1993 година в Бандърма, Балъкесир. Учи изобразително изкуство в Университета за изкуства „Mimar Sinan“.
През 2012г. Ханде участва в конкурса за красота "Miss civilization of the World", в Азербайджан, където се класира на второ място и впоследствие дебютира на малкия екран.


***



Първи изяви:


2012-2013г. Tatar Ramazan / Рамазан Татарина

2013-2014г. Çalıkuşu / Чучулигата

2014г. Çılgın Dersane Üniversitede / Готино училище: Университет

2015г. Hayat Ağacı / Дървото на живота




ЗНАЧИМИ РОЛИ





През 2022г. се очаква да е премиерата на Mest'i Ask. Първият игрален филм, в който участва Ханде.



НАГРАДИ




РЕКЛАМИ


2016г. L'Oréal Paris
2017г. Defacto с Арас Булут Ийнемли (1)
2017г. Defacto с Арас Булут Ийнемли (2)
2021г. Nocturne
2021г. Signal
2021г. Atasay
2022г. Nocturne
2022г. 85 години от марката Atasay и показването му на Бурдж Халифа


СОЦИАЛНИ ПРОЕКТИ





Асоциацията за живот без рак продължава да бъде надежда за пациентите с рак и техните семейства. Асоциацията, която създава осведоменост, като си сътрудничи с много известни личности, показа Ханде Ерчел като посланик на доброто за 2021 година. За този проект с Ерчел беше подготвен промоционален видеоклип.





„Винаги съм искала да играя истински герой... Aз съм Ханде Ерчел, като герой на Асоциацията за живот без рак.
Вашата любов ме доведе до мястото, където съм днес.
Всички можем да бъдем герои, докато добавяме стойност към живота на другите...".








Скрит текст:

Керем Бюрсин е роден на 4 юни 1987 година в Истанбул.Тъй като баща му е инженер в международна петролна компания, до тринадесет годишна възраст Керем живее в различни страни – Шотландия Индонезия, ОАЕ, Турция, Малайзия. През 1999 г. семейството се мести в САЩ и се установява в Тексас. Бюрсин учи в САЩ актьорско майсторство при Каролин Пикман и Ерик Морис. Открит е за киното от спечелилия Оскар продуцент Роджър Корман.
Когато пътува до Турция през 2013г. година за празник на свой близък, се записва в агенцията на Гайе Сьокмен.
Не след дълго е избран за първата си роля в сериала "В очакване на слънцето".

***




Първи изяви:


2006г. Thursday

2006г. Razor Man

2007г. Strawberry Melancholy

2007г. The Architect

2008г. Killian

2010г.. Wendigo

2010г. Sharktopus

2013г. Palace of the Damned




ЗНАЧИМИ РОЛИ




НАГРАДИ



ФИЛМИ


2014г. Unutursam Fısılda бг суб

2018г. Can feda руски суб

2018г. İyi Oyun  

2022г. В очакване на филма ”Eflâtun”

РЕКЛАМИ

2013г.
-Line
2014г. -Lipton
              Turkcell Superonline
2015-2016г. -Mavi
#1jean1tişört, #yepyenibirjean, #yaşasınmavi
2016-2017г. - Nike
2018г. - Nescafe
2019г.- H&M
             Hublot
2020г. - Under Armour
              BMW
2021г. - Lipton İce Tea (1) Lipton İce Tea (2)
             BMW
2022г. - BMW




СОЦИАЛНИ ПРОЕКТИ




Кампанията HE FOR SHE

Известен като защитник на правата на жените и застъпник за равенството между половете, известният актьор Керем Бюрсин е обявен за първия национален застъпник на HeForShe за Турция. Движението за солидарност на жените на ООН HeForShe има за цел да насърчава равенството между половете, като кани всички да станат защитници на равенството между половете, особено мъжете и момчетата.

„Като мъже трябва да вървим ръка за ръка с жените към нашата цел за постигане на равенство между половете. Трябва да премахнем стереотипите за половете и да се обединим, за да постигнем равно бъдеще за всички жени и момичета. Нашият дълг като мъже и момчета е първо да осъзнаваме привилегиите, които идват с мъжеството, и второ, да поставяме под въпрос тези привилегии и да ги трансформираме. Да бъда номиниран за HeForShe Advocate след COVID-19, пандемия, която изостря неравенството между половете, ме прави горд и ми възлага много важна отговорност.“
Повече информация за He for She





# 1
  • Мнения: 10 215
Мики, страхотно се е получило Flowers Hibiscus

И само положителни новини си пожелавам Stuck Out Tongue Winking Eye

# 2
  • Мнения: 456
Бързам с моя позитивизъм да вляза в новата тема, за да ни върви само на положителни емоции, добро настроение, хубави новини и красота. Благодаря за новата тема!:sparkling_heart:

# 3
  • Мнения: 4 731
Темата е черно-бяла, но снимките в скрития текст ги оставих цветни, защото нищо не е такова, каквото изглежда на пръв поглед. Никой не знае какво се крие в душата на човека отсреща. Зад усмивката колко болка може да е скрита или зад мрачното изражение колко любов има заключена, която очаква своя получател. Нека не съдим хората, преди да сме видяли това, което не се вижда с просто око.
Не бъдете предубедени , не лепвайте етикети, не бъдете жестоки, не давайте оценки на хората, не умаловажавайте успехите им , преди да сте прочели скрития текст...
Пожелавам ви приятни часове в темата! Няма да ви казвам да си носите доброто настроение с вас, защото настроението го създаваме ние!

Да си припомним какво ни събра! 🤍

# 4
  • Мнения: 5 080
Мики, благодаря ти за новата тема! Relaxed Flowers Hibiscus Чудна е!

Както тръгнахме с първата, така да продължим и занапред. Sparkling Heart Не съм забравила защо съм тук и кое ни събра!



# 5
  • Мнения: 812
Sparkling HeartХармония, светлосенки, нов почерк в темата, чудесно.

Красотата на контраста в черно-белите снимки, показващи детайли.
Любов!

# 6
# 7
  • Мнения: 2 047
Ханде ни поздравява за новата тема
Къде бяхме,серия №1
#staysafebekind

# 8
  • Мнения: 571
Ахх,Мики, благодаря много за топлата и уютна къщичка ! От нея струи щастие ! 🤗🌷

    Новините не са ми повлияли изобщо ,но времето навън ме потиска доста . Успя да ми върнеш добро настроение .

# 9
  • Мнения: 3 240
Различна тема с твоя почерк, Мики. Благодаря! Heart



Ей това е от което имаме нужда понякога. Малко разнообразие. Да се доразвиват идеи, да се вливат нови и да се предотврати тъпченето на едно място.
Често съм показвала безотговорно отношение към вас и темата - аз ли да я пусна, друг ли. 🙃 Но това е защото съм искала и вие да имате шанса да опитате и да не се чувствам емоционално "обвързана" с едно виртуално пространство дотолкова, че да ви се стори щом един път съм поела нещата, ще продължи цяла вечност 😜

Като за пръв път е повече от добре.

# 10
  • София
  • Мнения: 13 621
Къде без мен в новата тема, момичета. Следвам ви неотлъчно.

Поли, чудесно се е получила. Красиво подредена тема.

Само така, ние си продължаваме да си мечтаем и да не губим позитивизма, с който сме се събрали. Животът е низ от радости и болки. След дъжд винаги изгрява слънце. Вярвам, че в новата тема ще продължим в същият позитивен и спокоен дух. Ще си пишем за нашите любимци, каквото и да става.

За теб Поли!

# 11
  • Мнения: 2 047
Мики благодаря за хубавата тема Sparkling Heart Flowers Rose
Тази снимка е от този ден

# 12
  • София
  • Мнения: 2 604
Момичета,  Heart прекрасно оформена тема! Flowers Hibiscus
На всички, работили по нея, огромно благодаря!  Heart Eyes

Мики, харесаха ми встъпителните ти думи! Flowers Hibiscus
И да, Слънчице, да не забравяме кой и какво ни събра и събира! Hands MetalHands MetalHands Metal


Старо...Sunglasses Ново...Rolling Eyes Лондон Thinking



Керем и неговият идол!

# 13
  • Мнения: 10 215
Никога не е късно за ново начало ... Sparkling Heart

Gift Heart

Wink

# 14

Общи условия

Активация на акаунт