Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 81

  • 49 114
  • 744
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 593
Аз днес минах да ги огледам и нищо не си взех. Онзи спрей на ларош има и матиращ ефект за над грим. Ща не ща, май пак него ще взимам.

# 391
  • Мнения: 14 895
Взех си днес бб крем на Алверде. Тоя път уцелих тона (предишния път с една Нивеа изглеждах като прясно изпечено глинено канче), обаче сега пък не съм доволна как половинчато изравнява тена. Няма угодия, значи. Между другото беше сигурно единственият бб крем в този магазин, който имаше тестери.

# 392
  • София
  • Мнения: 8 131
На това кремче на Neutrogena и аз съм му хвърлила око.
Иначе си купих тези ампули и днес ги почнах.
Малко ми мазнее първата, ще видим как ще е. Съставът е много добър според INCI приложението.

# 393
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Вчера се засилих да си взема слънцезащитния дм-ски спрей (оранжевия), но нещо не видях да е за лице? То с тия ситни букви не можах всичко да прочета, но нещо пишеше, че предпазва от неприятна миризма. Някой ползва ли го за лице?

# 394
  • Мнения: 1 593
Вчера се засилих да си взема слънцезащитния дм-ски спрей (оранжевия), но нещо не видях да е за лице? То с тия ситни букви не можах всичко да прочета, но нещо пишеше, че предпазва от неприятна миризма. Някой ползва ли го за лице?
Хаха, да ти кажа и аз като го гледах останах с впечатление, че е нещо като дезодорант, но викам няма да го пиша тука, че да не се излагам. Ама щом и ти си го прочела (: Малкия ме дърпаше и четох отгоре отгоре. Но ако не пише изрично за лице, значи не е добра идея.

# 395
  • София
  • Мнения: 13 279
Аз го пръскам него по откритите части. Ръце, крака.

# 396
  • София
  • Мнения: 1 164

Наблюдения от продукта и ефекта има ли някой вече ? 🤗

# 397
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
Похвалвам пачове за под очи от Дм,н pure derm.30 броя за четири и нещо. Подхранва,изглажда , избистря и прибира торбички. Аз сутрин винаги съм подпухнала,тези са направо вълшебни и без пари.

# 398
  • Мнения: 14 895
Може ли снимка, защото аз пачове за под очи почти никакви не виждам нинв ДМ, ни в Лили? И ако видя, са чифт.

# 399
  • Мнения: 375
Аз също се интересувам от автобронзанта на Balea. Честно казано го купих и ми стои в шкафа , защото никъде не намерих мнения и ме достраша да не стана оранжева или на петна .

# 400
  • Мнения: 8 765
Може ли снимка, защото аз пачове за под очи почти никакви не виждам нинв ДМ, ни в Лили? И ако видя, са чифт.




И аз всекидневно ги използвам, много ми допадат.

# 401
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Ако някой търси спрей с блестящи частици в Лидл Grinning

Скрит текст:

# 402
  • Deutschland
  • Мнения: 5 438
На La Rive? Супер, дано ги има и в тукашния Лидл. Парфюмирани ли са?

# 403
  • София
  • Мнения: 8 131
Може ли снимка, защото аз пачове за под очи почти никакви не виждам нинв ДМ, ни в Лили? И ако видя, са чифт.

И аз всекидневно ги използвам, много ми допадат.
Аз също ги ползвам, но пък не виждам никакъв ефект.

Последна редакция: чт, 19 май 2022, 13:31 от bubanka

# 404
  • София
  • Мнения: 6 304
Тези са като мокра хартия, аз също не виждам ефект от тях, освен че ми действат освежаващо.

Общи условия

Активация на акаунт