Въпроси и отговори.......Справки

  • 10 200
  • 165
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 176
Да, от менюто на браузера ти - лентичката горе на екрана!

Първо от там пробвах, изцъках всички менюта, които tools -> i-net options  ми предлага: general,security,privacy, content, connections, programs, advanced.. и никъде не успях да намеря clear private data Sad

Няма такава опция clear private data в internet explorer на microsoft.
Направи следното: от менюто горе в самия браузер избери tools->internet options. В прозореца, който ти се отваря имаш clear history (кликваш този бутон), delete cockies, delete files(тук чекваш отметка също за delete all offline content) и си готова.
Аз ползвам Музила и затва така написан.
В предишния си постинг се поправих за експлорера

# 106
  • София
  • Мнения: 1 646
Да, от менюто на браузера ти - лентичката горе на екрана!

Първо от там пробвах, изцъках всички менюта, които tools -> i-net options  ми предлага: general,security,privacy, content, connections, programs, advanced.. и никъде не успях да намеря clear private data Sad

Няма такава опция clear private data в internet explorer на microsoft.
Направи следното: от менюто горе в самия браузер избери tools->internet options. В прозореца, който ти се отваря имаш clear history (кликваш този бутон), delete cockies, delete files(тук чекваш отметка също за delete all offline content) и си готова.
Аз ползвам Музила и затва така написан.
В предишния си постинг се поправих за експлорера

хвърли момичето в оркестъра с тази прайвит дата и сега се оправдаваш  Laughing
разхили ме с песента за свекърва ти, но уви, не мога да помогна

# 107
  • Мнения: 4 176
Ама тя не казва дали се е справила. newsm78

# 108
  • София
  • Мнения: 1 646
Ама тя не казва дали се е справила. newsm78

Междудругото, ако често се прави тази процедура и се ръчкат системните папки, понякога по неизвестни за мен причини уина си решава да прави някъде бакъп и става голямо мазало. На работа ръчкам на 100 места, за да успея да залича всички следи.

# 109
  • Мнения: 803
gato, Mamica - мерси ще пробвам по този начин  bouquet

# 110
  • Мнения: 803
Охх, извинявайте, че наводних темата с моя проблем, но и по гореописания начин (с delete cookies, files, history) пробвах и пак същите неща са се запазили. Много е странно, защото преди се чистеха, а сега не се получава и не мога да разбера защо - явно е както казва gato и windows-a си прави back up...
Много ли е сложно да разчистя всичко? Rolling Eyes
Може и на ЛС, че нафлудих темата.

# 111
  • Мнения: 2 212
Ама тя не казва дали се е справила. newsm78

А ти каза ли филма дали сме ти открили  Laughing Laughing Laughing Mr. Green

# 112
  • Sf
  • Мнения: 808
Може би тук ще получа отговор:

Като си разглеждате фиша за заплатата, осигурителен доход ли е доходът, на който работодателят те осигурява? Независимо колко е минималната заплата за съответната длъжност?

Благодаря предварително!

# 113
  • Мнения: 1 006

Като си разглеждате фиша за заплатата, осигурителен доход ли е доходът, на който работодателят те осигурява? Независимо колко е минималната заплата за съответната длъжност?


Осигурителният доход е доходът, върху който ти се начисляват и удържат личните осигуровки.Той може да бъде различен, но не по-малък от минималния осигурителен праг за съответната длъжност.Обикновено е равен на него, сравнително рядко работодателите осигуряват работниците и служителите си върху по-висока сума.

Последна редакция: пт, 24 ное 2006, 21:23 от SUNFLOWER

# 114
  • Мнения: 11 607
Голяма уста гладен - от кое детско беше.
Никой от познатите ми не можа да ми отговори.

Не беше ли от Тазманийският дявол? Това не са ли думи на Таз?

# 115
  • Мнения: 110
A някой знае ли как се гледа Big Brother online??Знам че има някаква програма,която трябва да изтегля,за да го гледам,но не се сещам каква беше newsm78

# 116
  • Мнения: 4 176
Ама тя не казва дали се е справила. newsm78

А ти каза ли филма дали сме ти открили  Laughing Laughing Laughing Mr. Green
Не е този

# 117
  • София
  • Мнения: 2 381
Здравейте!
Опитвам се да помогна на една приятелка. Та въпросът ми е, някой знае ли къде има виетнамски ресторант в София?[/b] Не е почитателка на кучешката храна, просто й трябва по работа.

# 118
  • Мнения: 805
Мога да се обзаложа, че филмът, който Mamica търси е "Думи на обич" ! Гледала съм го. Невероятен филм, спечелил няколко Оскар-а и куп други награди. Съвсем не е неизвестен.  Laughing

# 119
  • Sf
  • Мнения: 808
Осигурителният доход е доходът, върху който ти се начисляват и удържат личните осигуровки.Той може да бъде различен, но не по-малък от минималния осигурителен праг за съответната длъжност.Обикновено е равен на него, сравнително рядко работодателите осигуряват работниците и служителите си върху по-висока сума.

Добре, де, а откъде да видя във фиша си на какъв доход ме осигуряват?

Общи условия

Активация на акаунт