Рицарки на бялото кантарче - седмична 20.11. - 27.11

  • 11 535
  • 358
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 956
Здравейте сладурки  Hug разпис в новата тема и аз  bowuu
Тъй значи аз вече няма да се хваля,щото ей го на вчера викам остават няк'ви си 200гр до 67-цата ,а днеска с 500гр отгоре  Cry и сега си мисля как да изкарам 1 полуводен ден...дано устискам  Praynig
По повод дрешките- Майчето дето го е казала туй все едно аз съм го писала   newsm10
Инак както се знае и аз не съм от слабите , обаче пола ....нъц  Naughty допреди да почна да трупам на туловището си носех- да...всякакви - от под дупето до глезена и модели всякакви почти,ама сега...даже и дънки не обувам...апропо по повод дънките- ако имате по-голям ханш или пък бричове дънките само засилват видимо тез несъвършенства ... сега ходя с панталони по мен и по-широчки блузи до средата на д-то горе-долу...така най-се харесвам  newsm78
и за да не изглеждам съвсем смешно залагам единствено на черното, сивото и от скоро и на кафяво (ама тъмно) ...това за панталоните  Grinning
Пиле бяло аз доколкото разбрах само тук ще пишем де  Laughing всяка седмица по нова тема ,а всеки месец по една с отчетите...ако греша Гуру-то да ме поправи  Thinking
Светлаа къде ходиш на Тае-бо ,ако не е тайна ?  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 366
Да, видях и браво браво! (само туй бабиното не гу разбрах. Нали съм си шопче-софиянче, малко не ги дознайвам тез изрази.

Пък и на мен не ми е ясна делбата на темичките, но Ассето като се съфиряса, някъде около обяд ще ни разсее неяснотите!

А тъй кат сме се разхортували (я, видя ли какви ги зная) за красоти - аз имам голяяяям проблем с ноктите. Не просто се чупят, белят се на пластове. Ужаст! Какви ли лакове затвърдяващи и с минерали и неам кво си не купих и няма оправия. Не зная какво да правя. На моменти стига до болежки. Идеи приемаме всякакви  Hug

# 17
  • Мнения: 745
Майче, за ноктите ще ти кажа какво на мене ми помогна - бадемово масло + лимон. Всяка вечер преди да си легна ги мажех с тази смес и след около 1 месец имаше видим ефект. Заздравяха и не се белеха така. Опитай.

# 18
  • Мнения: 13 770
Пък и на мен не ми е ясна делбата на темичките, но Ассето като се съфиряса, някъде около обяд ще ни разсее неяснотите!

аз имам голяяяям проблем с ноктите. Не просто се чупят, белят се на пластове. Ужаст! ...  На моменти стига до болежки. Идеи приемаме всякакви  Hug

Витамини! Това ти липсва! Освен това съм чувала, че рициновото масло е добро- топиш си ноктите в затоплено рициново масло. Бадемовото също е хубаво. Сигурно стават и всички останали -  грозденото, "хоховата" (хи-хи-хи smile3534)

А за темите, аз от думите на Асса останах с впечатлението, че тук си пишем - вече и въобще, а другата е само в края/началото на месеца, да си отчетем мерките и теглилките Wink Ама гледам, че другите търчат напред-назад, та затова питам Thinking

# 19
  • Мнения: 2 956
Майче и аз съм за витамините...и аз имам същия проблем и съм си заредила в кухнята на видно място 1 шишенце "Мерц" да пия уж,че и проблеми с косата имам много ,ама толко го пия,че няма накъде ...и всъщност не го пия не от мързел,ами просто нали шъ заслабвам уж,пък преди като го пиех и ми увеличаваше апетита ... гледам други 'апове да поемам витаминозни  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 366
Кво ми са подиграваш ма Пернаткова? Жожоба по-добре ли е? Аз нали и малко руски знам, та не ми е много звучно  hahaha Ко да прая тъй му викат туканката. За витамините не си прав кривчо, оти взимам хапчета от няколко месеца, но подеовение няма. Олиота не съм си слагала конкретно на ноктите, но като се мажа жсе с ръцете го правя  Crazy Ма знам ли, ще пробвам бадемово. Благодаря.

# 21
  • Мнения: 1 680
Хей, Светле, как сме те порязали? Ако си усетила нещо такова - извинявам се от името на всички рицарки! Някакво недоразумение, вероятно!
Поздравления за свалените килограми! Продължавай напред!

Няма с кой да си говоря, значи ще си лягам, а може би нещо друго.......!

ААА няма нищо , не съм се разсърдила, по-скоро това ми подейства отрезвяващо.

евридика, ходя на тае-бо в едно малко фитнесче в Горубляне, близо е до нас , а с малките нямам много време да ходя до центъра. По 4 лв на час. Първия път много ме болеше корема и ми беше тежко, но с всеки изминал ден започва да ми харесва все повече. Усещам как ми отслабват краката, а днес даже намерих време и за антицелулитен масаж.

Благодаря ви, че ви има и че ме "изслушахте" Hug

# 22
  • Мнения: 2 487
   И аз си мисля , че е по-логично тука сичко да си пишем , а там само да теглим чертата за месеца.Пък въртим , сучим и все край килата се въртим. Иначе много търчане , много нещо , ша са свършим  smile3521

Майче, и аз знам за топене в затоплено масло , но не съм пробвала , щот не съм имала такъм проблем. А " билни " означава , че ще стане ясно , демек ша излези на бял свят. Laughing

Последна редакция: вт, 21 ное 2006, 10:25 от Айя

# 23
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ако в другата тема един или два пъти месечно се отчитаме-де ши иди тая тема а-на 118 страница и с тоз сървър-ааа??
Ще пишем и в двете, ама тука ще са локумите blahblah, а оттатък сбито и събрано отчитане-ей тъй с два реда-качил, свалил, преял, огладнял
Аз туй разбрах-айде пък сега оправдания -ко ? Ш са уморите ли с пет приказки повече
Аз пък в поли най се харесвам-с панталон съм направо слон-изглеждам с 10кила отгоре-затуй тъй си карам и поли все купувам
Майче-мойто бабе е градско на Айчето и туй дето е писала"да стани билни" ми напомни на моя бабишкер-сига светна ли ти крушката smile3555

# 24
  • Мнения: 4 806
Добър да е денят ви, Рицарки!
Още не съм отлепила съвсем, ама бързам...
Значи ,,, организацията е следната:
- пишем САМО в тази тема. Другата да си 'оди.
- като наближи първо число или около него - събираме данни и ги публикуваме в първи пост...
това, за да не правим обемни теми.

И в духа на казаното да се отчета аз ТУК:
не са големи пораженията. Тая заран съм 56 кг, което е само +0,5 кг. Няма ги онези ужасни +2,5.
Сантиметри не са зле, но бедрото расте, неговата кожа...

Сега ще чета по - подробно какво сте писали.

# 25
  • Мнения: 4 447
Здравейте, красавици!
Лоша работа с тоз кантар, не мога да произнеса даже какво видях тази сутрин! Днес ще се опитам да я карам на вода!
А пък аз мислех, че темите в месеца ще са 4 (за всяка седмица). Първата в месеца ще е смерки и изтипосване, а останалите 3 са нейни продължения (бързо пълним темите). Това, че няма да има заглавната страница е за улеснение, защото трябва да се събира информация, а това не е толкова лесна и бърза работа!
Уф, сама не се разбрах! Тука се отчитаме и хвалим, или мрънкаме, говорим си за поли и панталони, коси и нокти! Другата я приключваме според мен, за да му е по-леко на сървъра! Другата седмица - нова ( тя може би ще е месечната с мерки, или както решим). Ние решаваме кога да почне нашата седмица или месец!

Лек ден! Hug

Асса, писах, писах, ти ме изпревари!

# 26
  • Мнения: 4 447
Имаме си рожденнички - irin4ica и vesi n!
Нека да са много здрави, весели и слабички!
Другото да могат да си го купят с парички!

# 27
  • Мнения: 2 487
 
    Тонче , ади скоро да идиш да видиш " бабите " не мой тъй ги зарязва.

    Ааааа, щом е тъй , веднага казвам и тука къв съм съ притеглил днеска , да не би някой да не е разбрал. smile3521

  72.400кг съм. Птичката вчера яко ша мий ритнала калинката. Laughing
   На рожденичките , честитооооо !

# 28
  • Мнения: 4 806
Да, тъй ще е ... пишем си в седмичните. Като дойде новата, старата се търкаля назад.  В една от седмичните правим пост с данните. Горе - долу всяка 4 или 5 ще има данни, а другите седмични са без. Казах Simple Smile

Светла, не е било нещо речено от лошо. Най-вероятно ти се е сторило. Случва се човек да не разбере тона на казаното, защото словото писмено не предава интонацията.

Пинки, байрактарке. Да ги нямаме такива. Понеделник идва и той ще е...

Птичке, ти що си загадъчно мълчалива по повод на кантара си? Моя го заплаших със смяна и виж как взе да слуша.

Айя, браво, браво... Ще вземем да назначим Птицата за официална "ритни калинка"... и всички ще си турим по една такава лентичка. Ама Таня има сантимент към нейното охлювче и сигур не ще го подложи на ритници...

Майче, а при теб как е изразено в числа положението? Или пак нещо съм недовидяла? Верно, чела съм, че бадемовото май го препоръчват най - много, ама то в днешно време всеки си хвали неговото (производителите имам предвид). Ама не ми е останало време да се занимая с рЪцете. Другата седмица ще е.

За маската за косата - дайте пропорции, моля. Че много йе трагично положението... newsm77

# 29
  • Мнения: 13 770
Честито на рожденичките! Леки като перце!  bouquet


- пишем САМО в тази тема. Другата да си 'оди.
- като наближи първо число или около него - събираме данни и ги публикуваме в първи пост...
Видяхте ли бееее smile3534 Аз може да спя, ама гледам  newsm62

Уф, Асса, тъкмо бях приготвила кърпичките и smile3508, ама, на, нищо не стана smile3516

За дрешките, да река и аз. Всичко нося, ма то като е хубав човек newsm03, проблеми нЕма smile3533 Както май вече скромно съм отбелязвала - мерки манекенски  smile3521  Е, + 20 отгоре, нооооо!!!! - равномерно разпределени newsm62 И поли, и панталони носиме всекви newsm47 Абе, късите поли съм ги елиминирала, ама под коляното и до земята - ухааа. Но с панталон ми е по-удобно (туй чорапогащникът много неудобно нещо, бе, как са го измислили, не знам, ама трудно се обува Twisted Evil много сгъване иска Embarassed) А правите и широки блузи  smile3513 С тях не изглеждаш по-слаба, а само по-безформена. Така че вече си търся леко вталенки, ама трудно си намирам smile3518 Що ли smile3506

Айя, винаги готов да помогна на другарчето smile3521

К'во е туй кантар smile3506


За маската за косата - дайте пропорции, моля. Че много йе трагично положението... newsm77
ЯДЕНЕ НА ВСИЧКО! Е тва са пропорциите! Сега и да ма биете, и да не  - това е!!!

Последна редакция: вт, 21 ное 2006, 11:01 от бяла птица

Общи условия

Активация на акаунт