Ще направим ли тази година детски коледен купон???

  • 4 171
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 888
И аз съм за 23-ти или 26-ти:) Кой ще е организатора да казва какво да правим:)Много е важно обаче дали ще пуснат нашите двегодишни зверчета ако е  в Арена

# 16
  • София
  • Мнения: 771
Супер идея! Струва ми се в дните преди Коледа ще бъде подходящо, 23 например. За Арена може да попитаме, защото помещението е голямо, а и ако е специално резервирано за случая може и да се пускат по-малки деца, защото ще бъдат с родителите си. Нека се пусне анкета за датата и тогава ще се търси помещение. Аз друга идея за голямо помещение нямам.

# 17
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Искам само да вметна, че в "Арена" не пускат деца под 3 години.
Не знам колко ще се съгласят на този вариант, който предлага Kali;
лично аз не съм с особено добри впечатления от там

# 18
  • Мнения: 3 861
Ето и анкетата, гласувайте за дата

И аз съм за 23-ти или 26-ти:) Кой ще е организатора да казва какво да правим:)Много е важно обаче дали ще пуснат нашите двегодишни зверчета ако е  в Арена

Ами всеки ще се ангажира с нещо защото едва ли някоя от нас е толкова свободна за да поеме цялата организация на подобно мероприятие сама  Wink

Анда, на мен ми се искаше да е нещо организирано, а не просто да ги тупнем някъде да играят в клуб децата, а и ако решим да е навън сме зависими от времето, освен това майките с по-малки дечица едва ли ще се навият заради студа.

За дядо Коледа - колкото повече, толкова повече Wink. Аз мисля, че няма значение колко дядо Коледовци ще са видяли до момента децата и кой поред ще им е този. Сигурна съм, че ще се радват на всеки следващ като на първия както и на подаръците Laughing

Вие сте... Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 4 412
Много ми харесва идеята! За Арена - не знам дали пускат и родителите вътре в залата, струва ми се че не ги пускат. Друг вариант е Мол София, но там са пак само децата в залата. А София ленд окончателно ли го затвориха?

# 20
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Много добре е в Арена,но коя от двете?За подаръците и аз съм съгласна за всички да са еднакви.Аз до сега не съм се занимавала с организацията на такива мероприятия,и не мисля че мога да сам ви в помощ.Рени когато аз питах да я пуснат си водехме и придружител по голямо момиченце и те пак не бяха съгласни да я пуснат.

Последна редакция: вт, 21 ное 2006, 15:22 от pеtia

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
За един много кратък период работех в детския кът на Арена... Значи друго дете не може да бъде придружител, защото всяко дете влиза да играе. Аз съм приемала дете на 1,5 г. заедно с баткото- на 4, но други деца нямаше... Като се съберат няколко деца и отказват да приемат под 3-годишни- в интерес на децата е.
От резервация в Арена няма смисъл.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 530
Гласувам с две ръце за купонааааааааааа! И нещо  повече мога да се наема с организацията. За сега съм свободна и имам време бол. Просто давайте идеите къде и как, а пък аз ще обикалям да проверявам местата на място. А ако има още някоя мама нека се присъедини към мен да играем ролите на Снежанки. Имам кола, така че не е проблем обиколката. Давайте идеи и кажете как и с какво мога да бъда полезна.

# 23
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
аз предлагам като дата 16/17.12. (една от двете).
Лично на мен и двете по-горе предложени дати не ме устройват. Ден преди Бъни вечер, и то събота, не знам колко народ ще е на линия за детското парти; същото си мисля и за втория ден на Коледа.

# 24
  • В офиса
  • Мнения: 4 034
Идея за място. Вижте темата малко по-надолу - Двете Феи.
Не съм била там, но изглежда широко. А и предлагат разни забавления - дискотека, тематични партита.
Ето и сайта - http://www.dvetefei.com/

# 25
  • София
  • Мнения: 771
"Двете феи" е много близо до нас, но ми се струва малко, ако говорим за 50-60 деца и толкова родители. За по-малко може и да стане. Ако имате желание за там, мога да попитам още утре.

# 26
  • Мнения: 3 034
Подкрепям изцяло идеята и с удоволствие ще се присъединим. Peace

# 27
  • Мнения: 959
И аз се включвам в купона, ако може разбира се По принцип нямам претенции за часа и мястото, но само ако може да го направите през седмицата, защото събота и неделя ходим при баба и дядо и няма да ми е възможно Също така ако имате нужда от помощ свиркайте Wink

# 28
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Чудесна идея!
Ние по празниците винаги обикаляме всички роднини , а все още незнам каква ще ни е семейната програма.
Принципно съм ЗА! Grinning Hug

И ние така  - не знам къде ще ни отвее вятъра тогава... Но като цяло сутринта на 23.12 ми харесва като идея.
Ще следя темата с интерес...

# 29
  • Мнения: 4 668
Супер ще е  Party Много искам да дойдем с Марти  Wink , където и да решите - пристигаме !

Общи условия

Активация на акаунт