Ще направим ли тази година детски коледен купон???

  • 4 165
  • 84
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 861
Това, че има желаещи за организацията е супер  Hug

"Двете феи" звучи добре, но мисля че ни трябва място с по-голям капацитет

ще оставя анкетата активна до края на седмицата за да решим датата и след това ще пусна нова за да се преброим. Това е от голяма значение според мен заради капацитета на мястото, което търсим. Ако е като миналата година, физкултурен салон ще ни трябва... Аз пак си мисля за Ариел(просторно е), но с условия от наша страна както за програмата, така и за постановката и всичко останало.

Също така си мисля, че цената на дете не трябва да е голяма(не повече от 7-8 лв. на дете) защото ако се забием на някое по-скъпо място какво да правят мамите с повече от едно деца??? Ако трябва да извадят по 10-15 лв. на дете незнам дали всички ще могат да си го позволят Thinking

Хайде давайте идеи, аз самата смятам да се разровя в интернет и да поразгледам малко сайтове по темата...

# 31
  • София
  • Мнения: 2 530
И аз ще направя, като теб, пък после ще умуваме  Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 4 412
Аз също си мислех за Ариел, но съобразено с по-малките.

# 33
  • София
  • Мнения: 551
Идеята е страхотна.И ние ще дойдем.Какво ще кажете за "Патиланци"?Има кътове както за по-големите,така и за по-малките.

# 34
  • Мнения: 6 315
Аз гласувах за 26-ти Simple Smile. Но ако решите на 23-ти пак ще гледам да дойдем да се порадва детенцето Simple Smile.

# 35
  • Мнения: 3 861
Идеята е страхотна.И ние ще дойдем.Какво ще кажете за "Патиланци"?Има кътове както за по-големите,така и за по-малките.
Идеята за Патиланци е добра, трябва да проучим как стои въпросът с организирани мероприятия, някой има ли възможност да мине оттам и да попита, аз съм доста далеч от "Патиланци" или поне да даде телефон, ще се обадя да разузная

# 36
  • София
  • Мнения: 888
Идеята е страхотна.И ние ще дойдем.Какво ще кажете за "Патиланци"?Има кътове както за по-големите,така и за по-малките.
Идеята за Патиланци е добра, трябва да проучим как стои въпросът с организирани мероприятия, някой има ли възможност да мине оттам и да попита, аз съм доста далеч от "Патиланци" или поне да даде телефон, ще се обадя да разузная
Аз живея  в Младост 1 - на пет минути от Патиланци. После ще отида да питам как стои въпроса и ще докладвам.

# 37
  • София
  • Мнения: 771
А какво ще кажете за това място http://www.magicland.bg? Разгледах сайта и видях, че организират партита, а имат и специална организация за Коледа:  http://www.magicland.bg//news_bg.php?news=5 Гледах и галерията, но не можах да преценя какво представлява мястото и колко е голямо изобщо. Някой ходил ли е там?

# 38
  • Мнения: 32
Гласувах за 23-ти. С удоволствие бихме се включили в купона. Ако има нужда от подготовка ще помагаме с каквото можем  Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз гласувах за 26-ти. Не съм сигурна дали на 23-ти ще мога. Confused
Идеята за "Патиланци " е супер!Така ще мога да доведа и двете си деца. Grinning

# 40
  • Мнения: 4 371
Бройте ни и нас, само да сме здрави Praynig
Където и когато кажете - там сме Party

# 41
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Патиланци е добра идея (детските клубове са малки за толкова деца).

# 42
  • Мнения: 3 835
Ние с щерката сме винаги готови за купони!!! newsm68 С удоволствие ще дойдем. Патиланци е много подходящо, въпреки, че ни е далеч, но пак ще дойдем.   bouquet

# 43
  • Мнения: 3 861
Петрова, супер си Hug
Дано ни сюрпризираш с добри новини от Патиланци Party

# 44
  • Мнения: 2 891
където решите ще дойдем Simple Smile това ще ни е първата среща с мами и бебовци от форума.

Общи условия

Активация на акаунт