Бучка под мишницата

  • 34 954
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 428
Отиди на лекар,защото ако е лимфен възел трябва да се потърси причината за появата му.Аз също имам и ходя да ми го следят всеки месец и хирург и хематолог.Твоя колко е голям?

# 16
  • Мнения: 485
Бучката е много малка и преди не ме болеше,но сега мисля че е станала малко по-голяма и ме понаболява доста.
Отиди на лекар,защото ако е лимфен възел трябва да се потърси причината за появата му.Аз също имам и ходя да ми го следят всеки месец и хирург и хематолог.Твоя колко е голям?
Какво точно ти следят хирурга и хематолога?Вече съвсем се шашнах-за хирург ли съм или за мамолог?(нещо съм зле с парите,затова ми се ще да мина с един лекар...)

# 17
  • София
  • Мнения: 13 206
Бучката е много малка и преди не ме болеше,но сега мисля че е станала малко по-голяма и ме понаболява доста.
Отиди на лекар,защото ако е лимфен възел трябва да се потърси причината за появата му.Аз също имам и ходя да ми го следят всеки месец и хирург и хематолог.Твоя колко е голям?
Какво точно ти следят хирурга и хематолога?Вече съвсем се шашнах-за хирург ли съм или за мамолог?(нещо съм зле с парите,затова ми се ще да мина с един лекар...)

МАМОЛОГ!!!!

# 18
  • Мнения: 820
Аз също имах малка бучка под мишницата и след прегледа при хирург се оказа, че се дължи на замърсяване при бръсненето. Мина след няколко дневно почистване с реванол.

# 19
  • Мнения: 1 428
Ами следят ми размера на лимфните възли,т.е дали растат,дали се променят.А хематолога ми пуска изследвания на кръвта,за да се изключат по-лоши неща.Къде точно ти е бучката,колко е голяма и променя ли се преди и след цикъл?.Може тази бучка да е самата опашка на гърдата,но да е по-задебелена и да ти изглежда на възел.
Най-добре отиди на хирург-онколог.Не се шашкай-не казвам ,че е нещо сериозно,но такъв лекар ще ти свърши най-добре работа.Дори може да отидеш направо в онкологията щом си зле с финансите.Там не се иска нито направление,нито пари.Приемът и изследванията са  абсолютно безплатни,лошото само е ,че се ходи много рано сутринта и се чака до обед,защото има много хора.

Общи условия

Активация на акаунт