Днес е Ден на Християнското семейство-да запалим по свещичка!

  • 2 127
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 116
И ние ще запалим свещичка, свещичката от първият рожден ден на моята дъщеричка  Hug

# 31
  • Мнения: 1 284
Честит празник  bouquet

# 32
  • София
  • Мнения: 2 884
Приготвена е  Peace
Честит празник на всички повече търпение и рразбирателство Hug

# 33
  • Мнения: 492
Честит празник!Само любов и разбирателство да има в домовете Ви!И ние ще запалим свещичка.

# 34
  • Мнения: 4 806
Преди време четох интервю със семейство Лафазанови. Там срещнах едно пожелание, което много ми хареса. Вместо "Честит празник", те казваха "Честит ПЪЛНИК"... Да, нека са пълни домовете ни с много добро, с много здраве и много радост.

Инициативата е добра. И нашият прозорец ще свети.

# 35
  • Мнения: 15 619
Честит празник на всички! Много, много здраве Ви пожелавам и от любов и мир в семействата си да не се отървете.  bouquet
Довечера и на моя прозорец ще има свещичка. Hug

# 36
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Честит празник на всички!

И ние ще сложим свещичка.

# 37
  • Мнения: 295
честит празник на всички и от мен Simple Smile пожелавам ви още дълги години щастлив семеен живот!

ние днес сме с двоен празник - пред 2 години на този ден беше сватбеното ни тържество Wink

# 38
  • Мнения: 1 043
ЧЕСТИТО ВЪВВЕДЕНИЕ БОГОРОДИЧНО - ДА ЗАПАЛИМ СВЕЩ НЕ САМО В КЪЩИ АМИ И ДА ОТИДЕМ НА ЦЪРКВА И ДА СЕ ПОМОЛИМ ЗА МАЛКИТЕ ХОРА - ДА ЖИВЕЯТ ОБИЧАНИ И ДА ОТРАСТНАТ ПО ДЕТСКИ  Praynig

# 39
# 40
  • София
  • Мнения: 549
Да ни е честит празника на християнското семейство!!!

Разбира се, че ще подкрепя тази чудесна инициатива  Peace

# 41
  • Мнения: 186
Честит празник! Направете си нещо специално цялото семейство, любима игра и много целувки - така празника ще е по-различен.Дължим го на децата си !

# 42
  • Мнения: 78
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И ОТ НАС НА ВСИЧКИ ХРИСТИЯНСКИ СЕМЕЙСТВА!
БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И СЕ ОБИЧАЙТЕ!

# 43
  • София
  • Мнения: 1 621
Честит празник на всички.
Присъединявам се към инициативата и ще запалим свещичка довечера. Дано повече хора го направят. Hug

# 44
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Една свещичка и от мен.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт