В кой месец започва да си личи коремчето?

  • 5 360
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 510
на мен ми пролича видно около 4 месец, за теб ще е според структурата на тялото, но все пак няма нужда да се храниш, когато не си гладна и да трупаш излишни килца от сега   bouquet

# 16
  • Мнения: 6 461
Нова съм тук и може да ви се струват глупави въпросите ми, но ми е любопитно кога започва да си личи бременността? Може ли да е още от началото на 2ри месец или си внушавам? Преди да забременея качих няколко кг и не знам дали е от това или от бременността....  newsm78
ЧЕСТИТО  bouquet
При всяка жена е различно .
Например при мен и при двете ми бременности по различно време започна да ми личи корема.

# 17
  • Bapнa
  • Мнения: 762
  bouquet честитка Simple Smile
на мен ми пролича още във втория месец, а в третия си имах офрмен корем на бременна- все едно съм в шести месец. всички ми се чудеха, но ... това е Simple Smile Успех  Hug

# 18
  • Мнения: 318
Ами мисля че всико е индивидуално, при мен започна да личи към 4,5 месец

# 19
  • Мнения: 8 505
Пролича ми в началото на 6.месец.
Честита бременност!

# 20
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
Аз съм в 16г.с. и вчера един познат ме пита дали съм бременна ,а таткото с радост откри че вече си имам "ШКЕМБАЧЕ" Laughing

# 21
  • Мнения: 329
 HugЧестито и леко бременеене Simple Smile.Аз съм едва в началото на втори месец и все пак малко ми личи, а може и да си внушавам Embarassed
Целувки и всичко най

# 22
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Сигурно си вношаваш,но при всяка жена е различно newsm78.На мен ми пролича към 4 месец preggo.Честито и сладко бременеене. Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 1 925
На мен почна да ми личи някъде в 16 г.с.   Peace

# 24
  • Мнения: 2 897
В шестия ми пролича,индивидуално е  Peace

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
На мен ми пролича в 3 месец,но и апетита ми се увеличи,бях почнала да наддавам "яко" килограми  preggo

# 26
  • Мнения: 132
както са писали др мами индивидуално е. на мен ми пролича към края на 5м. честито и леко бременеене  Grinning smile3525

# 27
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
на мен ми пролича в пети месец. Но едвам - едвам, само ако ме знаеше човек, че съм бременна -можеше да разбере. Сега съм в средата на 6-ти месец и коремчито си наваксва  Joy

# 28
  • Мнения: 205
Zdraveite,
Az sam v 8 sedmitza i zabeliazvam, che imam malko koremche, osobeno kogato se nahrania se poduva poveche, no moje bi e ot hranata, a ne ot bremenostta...ne znam ???  Thinking
Moi priatelki koito biaha super slabi im prolicha chak v 6 mesetz, taka, che mai zavisi i ot tova v kakvi kg zapochvate da bremeneete.
Jelaia ti leka bremenost i nai sladkoto bebecheeeeeeeeeeeeeee  Hug

# 29
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
През първата бременност ми пролича чак в петия месец.Но елате ме вижте сега. BlushИмам корем още от очакваната дата за менструация.Така и не ми дойде,но в момента изглеждам като бременна в петия месец,а още не съм влязла в третия.Може би,при втора бременност корема личи по-отрано. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт