За сокчетата...

  • 1 248
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 16
Аз също давам сокчета от втория месец - ябълка и морков!  Peace Не е имал абсолютно никакви проблеми, прие ги страшно добре.
Аз не мисля, че проблемът тук е дали е редно или не да се дават сокчета толкова рано, а всичко си е до организъм на бебето - едни го приемат добре, други не.  Rolling Eyes

Подкрепям изцяло това мнение. Даже като видеше шишето със сока и го сграбчваше данеби да се откажа да му дам. smile3521Изцяло си зависи от детето и според мен. 

# 16
  • Мнения: 140
Ние започнахме сокчетата като навърши 2 месеца.Беше кошмарно.Тя по принцип си имаше силни колики,ама след ябълката smile3514 ужас.Изчаках 2-3 седмици и пак й дадох.Пак рева,ама по-малко.Да не си лишавам детето от витамини.Колко глупава съм била.Ако имам второ дете ще знам.Не го мъчи,цял живот ще пие сокове.

# 17
  • Мнения: 3 500
Не съм давала сок, няма и да дам скоро.Започни направо с пюре.Спри сока.

# 18
  • Мнения: 6 461
Да спра ли сокчето и да дам по-късно или да давам няколко дни и да видя дали няма да свикне с него?
Вашите бебоци как приеха сокчетата?
Една мама ми беше казала, че на всяка нова храна бебчето й реагирало по този начин. Нормално ли е това?
Спри сока Peace
При положение ,че ти създава проблем няма смисъл да го даваш.

# 19
  • Мнения: 361
Ние започнахме със сокчета след 3-ти месец и сме нямали проблеми. Но щом детето не понася сока по-добре го спри. Peace

# 20
  • Мнения: 407
При нас нямаше никакъв проблем с сока.

# 21
  • Мнения: 1 427
Забрави за соковете-щом си чела в библиотеката, вече знаеш и защо!Моята дъщеря виждаш колко е голяма, сок досега не е пила и се развива чудесно! Peace

Общи условия

Активация на акаунт