Как борите депресията ...

  • 2 759
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 260
Бирата не сте ли я открили още ???
Бирата се полzва zа раzредител на облака.  Laughing
Два облака с две бири и zабравя6 вси4ко  Shocked

# 16
  • Мнения: 1 451
Спорт, музика, книги. А секса е незаменим в това отношение.
Алкохола определено не помага.

# 17
  • Мнения: 2 591
на мен на тоя етап нищо не ми помага - пазаруването задълбочава депресията, книгите не ме отвличат, май само нета ме разсейва....

# 18
  • Мнения: 2 697
Аз лично моята - с нищо...Вероятно е професионална деформация, учила съм се да я изживявам като нещо позитивно, като част от емоционалния ми живот...
Ако търсиш съвет - не бих могла да ти кажа нищо различно от казаното от другите преди мен - важното е какво от всичко изброено ще "работи" при теб. Пожелавам ти скоро да достигнеш онова състояние на духа, което желаеш. Wink

# 19
  • Мнения: 2 254
Начи-мъжът ми е тренирал борба та ме е понаучил на някоя и друга хватка.Боря я и още как Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 001
Определено не търся съвет за нещо толкова индивидуално ... исках "да си сверя часовника" и обогатя познанията си ...

Аз лично си търся подходяща песен, която слушам до втръсване ...

# 21
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Че от къде намирате време за депресия? newsm78

# 22
  • Мнения: 8 917
Депресията просто знае, че съм заета и нямам време за нея Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 517
Нещо не мога да намеря време за нея напоследък. Иначе ми помага музиката - жанра според настроението. И луд денс на тъмно в къщи (да не уплаша някой).

# 24
  • Мнения: 2 697
Определено не търся съвет за нещо толкова индивидуално ... исках "да си сверя часовника" и обогатя познанията си ...

Аз лично си търся подходяща песен, която слушам до втръсване ...

Wink Дори и да търсеше съвет за нещо толкова индивидуално, това не би било странно...Но определено темата е интересна и обогатяваща... Hug

# 25
  • Мнения: 1 006
Като се размислих над темата, май не я боря....добре си живеем двете Peace в хармония сме!

# 26
  • София
  • Мнения: 7 097
Иначе ми помага музиката - жанра според настроението. И луд денс на тъмно в къщи (да не уплаша някой).

Да ти кажа, аз и на светло се престрашавам... newsm68

Също и шопинг терапията ми помага, ама пък тогава мъжО ми изпада в депресия... Sick

# 27
  • Мнения: 1 517
Иначе ми помага музиката - жанра според настроението. И луд денс на тъмно в къщи (да не уплаша някой).

Да ти кажа, аз и на светло се престрашавам... newsm68

Също и шопинг терапията ми помага, ама пък тогава мъжО ми изпада в депресия... Sick

Шопинга е просто  Hug  Hug  Hug , но не мога да си позволявам всеки път такава терапия   Laughing , щото моя направо колабира и това ме довежда до нова депресия  Joy

# 28
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Като изпадна в дупка, танцувам, гледам Шоколад или Being Julia, хапвам сладко и въобще си хапвам, купувам си дрехи.

А днес съм изпаднала в ПМС и се скарах с всичко живо, което ми се изпречи. А сега ми е гадно и мъчно и пиша само есемеси и се извинявам.   Confused

# 29
  • Мнения: 620
Определено шопинг терапията ми помага най-добре....забравям и за стреса и за всичко Hug

Общи условия

Активация на акаунт