Хасково се оживява - празниците наближават

  • 28 655
  • 290
  •   1
Отговори
# 225
  • БГ
  • Мнения: 1 167
Ами в 17 г.с съм и карам лека бременност.Дано до края е без проблеми. GrinningМоят лекар е в Пловдив д-р Даскалов и там ходя на консултация, и смятам там да раждам.
Много добър избор на доктор и клиника!!! Асистираше на д-р Шехова при раждането на сина ми, след това, месец по-късно, когато те викат на контролен преглед с бебето, той ми направи моя! Изключително внимателен, вежлив и скромен, за разлика от някои други!!! Ако имаш въпроси - питай, без да се притесняваш, ще ти кажа всичко, което те интересува!

# 226
  • Хасково
  • Мнения: 726
Цитат
Тони видях,че си фармацевт.В коя аптека?Моят съпруг също е маг.фармацевт и аз работя в тази свера затова питам Wink
В Гален работя. Мъжът ти къде работи, ти с какво се занимаваш точно.

# 227
  • Мнения: 80
Цитат
Тони видях,че си фармацевт.В коя аптека?Моят съпруг също е маг.фармацевт и аз работя в тази свера затова питам Wink
В Гален работя. Мъжът ти къде работи, ти с какво се занимаваш точно.
Мъжа ми работи в Димитровград в Господинови,а аз съм търг.представител на "Стинг"

# 228
  • Мнения: 79
черпите ли за празници на работното си място и ако да-с какво? на нова работа съм и скоро ще имам празник, та затова питам! колегите ми черпят с торти и от тези баници бюречните и разни питиета......искам нещо по-различно но не мога да измисля........

# 229
  • Мнения: 80
черпите ли за празници на работното си място и ако да-с какво? на нова работа съм и скоро ще имам празник, та затова питам! колегите ми черпят с торти и от тези баници бюречните и разни питиета......искам нещо по-различно но не мога да измисля........
Ами зависи какви пари ще изхарчиш.Една добра идея е да направиш кетъринг.Ресторант Калуа се занимава с тези луксозни хапки и хубаво вино, мисля че е различно и оригинално.

# 230
  • БГ
  • Мнения: 1 167
Кетъринга е изключително скъпо удоволствие, за откриването на фирмата ползвахме услугите на Алафрангите, цифрата беше няколко пъти по 1000лв.!!!
Досега съм работила само на две места и никога не съм пропускала да почерпя, дори за празниците на съпруга ми, просто така - за здраве, а вече и за Марти! За РД-то онзи ден и за двете служби - и моята и на мъжа ми имаше почерпка.
Много зависи обаче в каква сфера работиш и доколко можеш да си позволиш "приятелско парти"! Торта, бонбони, ядки, сладки и кола са винаги добре дошли към сутрешното кафе където и да е! Ако кръга е по-тесен, тогава можеш да заформиш софра с нещо приготвено лично от теб!

# 231
  • Мнения: 80
Кетъринга е изключително скъпо удоволствие, за откриването на фирмата ползвахме услугите на Алафрангите, цифрата беше няколко пъти по 1000лв.!!!
Досега съм работила само на две места и никога не съм пропускала да почерпя, дори за празниците на съпруга ми, просто така - за здраве, а вече и за Марти! За РД-то онзи ден и за двете служби - и моята и на мъжа ми имаше почерпка.
Много зависи обаче в каква сфера работиш и доколко можеш да си позволиш "приятелско парти"! Торта, бонбони, ядки, сладки и кола са винаги добре дошли към сутрешното кафе където и да е! Ако кръга е по-тесен, тогава можеш да заформиш софра с нещо приготвено лично от теб!
Да права си за кетъринга,но в сучая имах впредвид една две таблички с нещо наистина ефектно и едва ли ще излезне страшно скъпо.Може и пък да греша ThinkingМай Алафрангите са големи скъпари,не че Калуа са по различни,но имам добро мнение за тяхната кухня.

# 232
  • Хасково
  • Мнения: 726
черпите ли за празници на работното си място и ако да-с какво? на нова работа съм и скоро ще имам празник, та затова питам! колегите ми черпят с торти и от тези баници бюречните и разни питиета......искам нещо по-различно но не мога да измисля........
чесно казано и мойте колеги черпят баница/сандвичи и торта. ама обяснимо е- с-у Чочко сме и това е най-лесно. Иначе за по-малки празници-само бонбони или сладки. Ако всички черпят горе-долу едно и също останалите просто очакват такава почерпка.
за по-интересно се сещам че съм поръчвала преди няколко години плодови петифури- много красиво изглеждат, мисля че Наслада ги правят, може и другаде да има.
Честит Свети Валентин на всички- повече или по-малко влюбени, с пожелание да сме много обичани.

Последна редакция: ср, 14 фев 2007, 09:36 от tony_nm

# 233
  • БГ
  • Мнения: 1 167
ЧЕСТИТ СВ. ВАЛЕНТИН НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ И ВЛЮБЕНИ!!!
Нека любовта е навсякъде около нас!!!


# 234
  • Мнения: 115
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!

черпите ли за празници на работното си място и ако да-с какво? на нова работа съм и скоро ще имам празник, та затова питам! колегите ми черпят с торти и от тези баници бюречните и разни питиета......искам нещо по-различно но не мога да измисля........
   Черпим се винаги! В моята служба най-често почерпката е торта, бонбони, питиета, ядки, сладки, баници. Може да поръчаш пица в някоя пицария или козуначена пита.
 

# 235
  • Мнения: 79
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! БЪДЕТЕ ОПИЯНЕНИ ОТ ЛЮБОВ И НЕКА ДА БЪДЕ СПОДЕЛЕНА!!!
Благодаря ви за хубавите идеи:) това с кетъринга наистина е добра идея, но сигурно е скъпо удоволствие?!
Мисля да отделя около 50 лева!

# 236
  • Мнения: 36
Здравейте и от мен! Казвам се Кремена и от дълго време следя този форум в различните му теми, но днес случайно попаднах на този и съм много щастлива, че мога да общувам с хора от нашия град! Имам малък син -Теодор /24.06.2006г./ и сме почти на 8 месеца.
Искам да ви попитам за детската кухня в града, знам, че има в Орфей, смятам да записвам скоро малкия, но ме инересува как се готви, слагат ли прясно мляко в храната или ползват АМ и въобще съобразено ли е с възрастта, какви са ви отзивите?
И накрая искам да ви честитя Св.Валентин - да бъдете много обичани от хората около вас, защото така ще се почувствате наистина красиви и щастливи!

# 237
  • Мнения: 36
Относно курсовете за бременни - аз лично съм ходила на този в Аида, водят го две акушерки от родилния дом, изключително мили са, лично на мен ми помогнаха много, усвоих начина на дишане по време на раждане, помогна ми, имах тежко 12 часово раждане и с тази техника мисля, че се тошират леко болките.Съжалявам, че не ходих от самото начало , а чак в 8 -я месец, правят се много упражнения, дават се и обяснение за самото протичане на раждането, ходих даже и с мъжа ми, някак си и двамата се почувствахме по-сигурни и по-спокойни след това! Според мен има смисъл да се посещават, в цял свят има такива курсове с доказа ефект от тях!

# 238
  • Мнения: 79
Момичета, имате ли инфо къде в нашия град правят лазерна епилация? колко струва? разкажете ми, моля?

# 239
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 234
Честит Свети Валентин на всички мами!
Да се свети любовта ти и да пребъде.
Желая Ви много любов, щастие, късмет и
един мъж, който да Ви помага в живота,
един мъж който да Ви глези,
един мъж който да плаща всяка ваша прищявка
и най-важното, тези тримата да не се познават  Joy

К7,
Добре дошла сред нас  Hug Аз лично много съжалявам , че не разбрах за курсовете за бременни преди да родя. Мисля, че на всички на които им предстои да раждат за пръв път биха им били от голяма полза.

Боряна,
много интересен въпрос. За съжаление не мога да ти помогна Sad , но ще следя развитието, че все пак лято иде Wink Само дето малко се съмнявам у наше село да има таквиз работи.... newsm78

Между другото, да Ви се похваля Embarassed Участвахме в играта на Памперс и най-после днес си получихме жирафа newsm44 Жалко само, че бебата се зарадва повече на опаковката newsm62

Весело изкарване на празника!

П.С. : Пак за n-ти път се опитвам да си публикувам постинга!

Общи условия

Активация на акаунт