Секс с бившата ми съпруга

  • 8 206
  • 99
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте! Много пъти съм влизал тук,защото ми е било интересно да прочета мненията Ви по дадена тема.Дойде момента в който и аз да пусна тема.Осъзнавам,че няма точен отговор в моята ситуация,защото при всеки човек е различно,но ми е любопитно да прочета и вашите мнения.Ще се опитам максимално точно да Ви обясна как стоят нещата при мен.Имах брак,който продължи около 4 години.Преди 9 месеца се разведохме.Вината беше в мен и тя ме напусна и след 2 или 3 месеца официално се разведохме.Не сме се карали,напротив след развода се чувахме,пишехме си.Не е било редовно,но се случваше.Досещате се,че аз го изживявах доста тежко,колкото и да се правех на силен-не беше така.По време на разговорите тя ми е казвала,че вече си има друг,че ме е забравила напълно и съм и бил безразличен вече.Интересното е,че доста пъти тя ме е търсила и някак си не ми се вързваше хем да съм никой хем да ме търси,но си казах ок това може би е някаква женска логика да го прави не знам.Винаги на всеки разговор споменава за този приятел,колко го обича и т.н. Вчера отново се чухме.Попитах я искаш ли да се видим да пием по едно кафе.Тук е момента да Ви кажа,че аз малко или много все още изпитвам нещо към нея,макар че се държи студено с мен.Та на моя въпрос за излизането да пием кафе ми каза да отида у тях.Видяхме се,поговорихме си на общи теми от сорта на това какво ни се е случило от както сме разведени.И от дума на дума си легнахме и правихме секс.След което погорихме още малко как е можело по друг начин да се развият нещата и да не се е стигало до тази раздяла.След това ми каза,че е време да си тръгвам.На тръгване се прегърнахме и ми каза като се прибера да й звънна да знае,че съм се прибрал понеже бях изпил 1 бира и нали да знае,че всичко е наред.Прибрах се,звъннах й,казах й че вече съм вкъщи и тя директно пак със студен тон ми каза добре лека нощ.На 30 години съм и не вярвам в чудеса,но знаете удавник за сламка се хваща.Любопитно ми е вашето мнение като жени какво е.Дали от нейна страна тази вечер,което стана е било плод на самота или да нахрани сексуалните си нужди или някакви скрити чувства? Благодаря Ви предварително,че сте отделили от времето си да прочетете това,което написах!

# 1
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 444
Е ти я познаваш, не ние! Не знам може да е за секса може от самота. Е не си й съвсем безразличен.... Или противен това добре.
Има мн истории за оженнени хора който се развеждат и после пак се събират.

# 2
  • СИ
  • Мнения: 4 406
С презерватив ли ти пусна или без?

# 3
  • Мнения: 8
С презерватив ли ти пусна или без?
Без,но с изричната уговорка да я пазя

# 4
  • Мнения: 1 847
е нали има и друг приятел и без презерватив....сега да не лепнеш нещо...

# 5
  • СИ
  • Мнения: 4 406
С презерватив ли ти пусна или без?
Без,но с изричната уговорка да я пазя

И...? Значи сте оплескали чаршафите? Ако не ти се е развикала заради това, значи може да се получи нещо. Направи ли си устата за следващ път?       Wink

# 6
  • Мнения: 8
С презерватив ли ти пусна или без?
Без,но с изричната уговорка да я пазя

И...? Значи сте оплескали чаршафите? Ако не ти се е развикала заради това, значи може да се получи нещо. Направи ли си устата за следващ път?       Wink
Можело е да има и следващ път,тоест нямаше категоричен отговор.А за чаршафите нищо не спомена Wink

# 7
  • Мнения: 771
Иска те, ама иска ти да я търсиш. Преди развода изневери ли ѝ?
Давам ви месец да се съберете.

# 8
  • Мнения: 8
Иска те, ама иска ти да я търсиш. Преди развода изневери ли ѝ?
Давам ви месец да се съберете.
Не,иневери не е имало.Обвинението беше,че в последно време не съм й обръщал достатъчно внимание и накрая сме били като съквартиранти,а не като семейство.

# 9
  • София
  • Мнения: 35 113
Пробвала те е за последно да не би да изпуска нещо. Явно не, щом не се е разтопила.
Не чукай на тая порта повече, ако ме разбираш…

# 10
  • СИ
  • Мнения: 4 406
Пробвала те е за последно да не би да изпуска нещо. Явно не, щом не се е разтопила.
Не чукай на тая порта повече, ако ме разбираш…

Що пък да не чука? Да чука... Във всеки един смисъл. Портата не е заключена.       Smile

# 11
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 122
Няма значение каква е била причината, на следващия ден нещата спокойно може да са се променили до неузнаваемост. То вие и в брака сте били на режим включено-изключено, какво остава сега

# 12
  • Варна
  • Мнения: 14 545
Студенината показва сигурно безразличие. При по-сериозен интерес от мъж, ти отново ще си в резервите. Споделилите сте интимно самотата си, нищо повече.
Чувстваш вина и изпитваш чувства.Тя е наясно с това и се възползва. Как ще възродите връзка, която не е била пълноценна и в брака?
Причините за отчуждаване и раздяла винаги са комплексни. Често, чувствата на единия преобладават. Другият търси алтернативи, тръпки или нов шанс. Мисля, че сте в подобна матрица.

Последна редакция: вт, 26 апр 2022, 23:03 от Viviana91

# 13
  • София
  • Мнения: 35 113
Конче, само завиждаш на хората, пфууууу Stuck Out Tongue Winking Eye

# 14
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 900
Аз пък мисля, че има някакви чувства там.
Поне аз без чувства не бих правила секс, ама няма как да знам за нея... Предполагам само.

Общи условия

Активация на акаунт