Вече и в Бургас!

  • 12 110
  • 172
  •   1
Отговори
# 120
  • Бургас
  • Мнения: 626
Наде, утре дали ще ти е удобно да дойда да ми обереш цъфтежите?  Praynig

# 121
  • Мнения: 648
Даф, благодаря ти Blush

GreenApple, утре съм заета Rolling Eyes, хайде казвай ден за другата седмица Hug

# 122
  • Бургас
  • Мнения: 626
не знам дали ще съм свободна от другата седмица
утре може би ще разбера и ще пиша

# 123
  • Мнения: 55
Дойде и моя ред да се похваля, но първо искам да Благодаря на Надето, защото бях толкова въодушевена, че забравих да го направя в салона.Момичета, направо нямам думи, никой досега не ми е правил толкова хубава прическа, всяка една фризьорка ми обясняваше, че тъй-като косата ми е гъста и къдрава неможе да ми стане на никаква прическа и само ми обираха краищата.'Да' ама 'Не' в момента съм със супер прическа и ако знаете, колко мъже, че и дами  се обръщаха след мен.Ако мъжът ми си беше в къщи нямаше да ме познае.
Само, един проблем има и той е'' Защо мамо мен какичката не ме подстрига нали каза, че ще ми направят прическа''...

# 124
  • Мнения: 55
Тази сутрин, като станах прическата ми беше още актуална, затова нямам търпение да изляза, ще ходя при мои клиентки и определено ще им препоръчам Надето все пак добрият грим върви с хубава прическа.А мен Надето, може да ме впише към бъдещите си клиентки в салона и.

# 125
  • Мнения: 648
bambi3 , благодаря ти първо за доверието, и също така за хубавите думи Blush
Много се радвам, че съм помогнала да се чустваш неотразима Flutter
Сега на ред за прическа е Криси Heart Eyes, която вчера беше много послушна Peace

А мен Надето, може да ме впише към бъдещите си клиентки.

С удоволствие  bouquet

# 126
  • Мнения: 55
 kiss от Криска и мен

# 127
  • Мнения: 1 030
Аз искам да попитам: може ли някакви координати / телефон/, на който да си запиша час? Няма да е сега, предполагам като започне следващия курс / той кога започва всъщност?/Колко струва измиване и "издухване"?

# 128
  • Мнения: 648
Аз искам да попитам: може ли някакви координати / телефон/, на който да си запиша час? Няма да е сега, предполагам като започне следващия курс / той кога започва всъщност?/Колко струва измиване и "издухване"?

83 91 11 е телефона, измиване и изсушаване е 2 лв Peace Следващият курс започват на 1 февруари Hug

# 129
  • Мнения: 16
здравей Надеждица.искам да ми помогнеш , ако можеш естествено.трябват ми помошник фризьори за бургас и сл.бряг.ако има някой от вашият курс,който се инересува....салон в бургас е на александровска.ако има такива желаещи 900169-милена.

# 130
  • Мнения: 191
Наде,здравей! Свободна ли си за сряда да ме направиш на кичури,само отпред както говорихме.

# 131
  • Бургас
  • Мнения: 626
Наде, утре дали ще можеш да ме вземеш след 12-12.30ч? За съжаление ми е последният свободен ден, така че силно се надявам да имаш свободни часове  Praynig

# 132
  • Мнения: 648
здравей Надеждица.искам да ми помогнеш , ако можеш естествено.трябват ми помошник фризьори за бургас и сл.бряг.ако има някой от вашият курс,който се инересува....салон в бургас е на александровска.ако има такива желаещи 900169-милена.
Чудесно, ще ти пиша на ЛС Peace

Наде,здравей! Свободна ли си за сряда да ме направиш на кичури,само отпред както говорихме.

Да, само казваш час и те правим Flutter

Наде, утре дали ще можеш да ме вземеш след 12-12.30ч? За съжаление ми е последният свободен ден, така че силно се надявам да имаш свободни часове  Praynig

Дааааааааааааааа, ще те чакам Heart Eyes

# 133
  • Мнения: 191
Наде,да кажем към 10 ч. - удобно ли е? Ако ми излезе нещо непредвидено да ходя някъде,ще ти звъна на GSM - а.Става ли?

# 134
  • Мнения: 648
Наде,да кажем към 10 ч. - удобно ли е? Ако ми излезе нещо непредвидено да ходя някъде,ще ти звъна на GSM - а.Става ли?

Ок, но още по- добре ще е към 12 Peace

Общи условия

Активация на акаунт