Вече и в Бургас!

  • 12 050
  • 172
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 612
Честит Рожден Ден!

Пожелавам ти много здраве, любов, професионални и материални успехи. И много весело-шарени емоции  Hug

# 16
  • Мнения: 6 461
Nadejdica пожелавам ти успех в това което си започнала.

# 17
  • Мнения: 648
   Благодаря ви, момичета Heart Eyes
Страхотни сте Hug

Подкрепата ви е изключително важна за мен  bouquet, благодаря ви, че ви има Hug

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
   Благодаря ви, момичета Heart Eyes
Страхотни сте Hug

Подкрепата ви е изключително важна за мен  bouquet, благодаря ви, че ви има Hug
ха сега дай телефона, че вече ви изрекламирах на хиляди места и хората искат да се свържат с училището по красота  Flutter

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Наде, да ти задам един въпрос като на полупрофесионалист Wink:

Ще хване ли боя на коса, коята е третирана много години с къна?
По точно, в корените, където вече е израснала?

# 20
  • Мнения: 648
   Благодаря ви, момичета Heart Eyes
Страхотни сте Hug

Подкрепата ви е изключително важна за мен  bouquet, благодаря ви, че ви има Hug
ха сега дай телефона, че вече ви изрекламирах на хиляди места и хората искат да се свържат с училището по красота  Flutter

83 91 11 е телефона Hug

Наде, да ти задам един въпрос като на полупрофесионалист Wink:

Ще хване ли боя на коса, коята е третирана много години с къна?
По точно, в корените, където вече е израснала?
Миме, къната е по- упорита и от боята Crazy, там където е израснала твоя си цвят ще хване, но надолу ще трябва да се свалят слоевете, но трябва анализ на място, да се види косата Flutter

# 21
# 22
  • Мнения: 1 035
мацета.....не му мислете,ами отивайте при Надето.....страхотна е...мн добре работи,старае се и е мн мила.
освен това цените са направо смешни  Laughing
за миене,подстригване,изсушаване и преса платих само 6лв.  Shocked
сега нямам време,но утре ще ка4а снимки да ме видите каква съм кукла,благодарение на Надето.  bowuu

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
аз също бях вчера при Надеждица. Направи ме красива, харесвам се и ме харесаха Wink. Снимки ще се опитам да кача довечера.
Аз също бих ви приканила да отидете при нея, освен удоволствието от грижите за вас и  разкрасяването ще си прекарате времето в приятната компания на Надежда, която е една малка нежна миниатюрка, много усмихната и позитивна Hug.

# 24
  • Мнения: 3 342
Наде, как можа да ни избягаш чак в Бургас
А мен кой сега ще ме направи красива Crossing Arms.
Или ще трябва да си ходя разчорлена и грозна цял живот или поне докато не дойда на морето

Не мога да потвърдя фризьорските умения на Надето, защото още не се е трудила над моите букли Mr. Green, но пък заявявам, че и без коса да бях, пак щях да отида при нея, защото е позитивна, слънчева и усмихната и е цяло удоволствие да се общува с нея. Heart Eyes Тъй да знаете

# 25
  • Мнения: 1 035
ето и обещаните снимки







-ей з тоз бракмян телефон са правени тези бракмяни снимки,на таз страшна Убавица с най-Убавата прическа  hahaha

# 26
  • Мнения: 648
    Пък аз благодаря на вас момичета за доверието, което ми оказахте Hug
Тедка наистина е голяма купонджийка, доста се посмяхме, докато траеха процедурите Blush

Яна, пък ме очарова с букета, който ми подари и своята магнетичност Flutter

Благодаря ви, от сърце  bouquet

Наде, как можа да ни избягаш чак в Бургас
Тони за мен ще бъде чест да се занимая и с вашата прелестна коса, хем ще дойдете на плаж, хем  Flutter

Радвам се, че въпреки чуденето ми, пуснах темата Heart Eyes

Последна редакция: пт, 01 дек 2006, 13:00 от Nadejdica

# 27
  • в къщи
  • Мнения: 467
Надеееее Hug,чак сега видях темата smile3555
Наде, как можа да ни избягаш чак в Бургас
А мен кой сега ще ме направи красива Crossing Arms.
Или ще трябва да си ходя разчорлена и грозна цял живот или поне докато не дойда на морето

Не мога да потвърдя фризьорските умения на Надето, защото още не се е трудила над моите букли Mr. Green, но пък заявявам, че и без коса да бях, пак щях да отида при нея, защото е позитивна, слънчева и усмихната и е цяло удоволствие да се общува с нея. Heart Eyes Тъй да знаете
И аз съм с букли(рошави Blush),и аз бих отишла само заради слънчевата усмивка на Надето  bouquetСтискам палци да направиш най-хубавата прическа на изпита newsm10

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
дължа извинение на Надеждица. Обещах снимки, а ......... ама какво да направя, на снимките никак не си личи красотата на прическата, просто една дълга черна коса ooooh! трябва някой да ме "наснима" професионално Flutter

# 29
  • Мнения: 5 539
Здравей, Надеждица  Wink
Радвам се, че всичко върви така добре и ти желая много, много, много успехи в професията, която си избрала. Ти си страхотен човек и го заслужаваш  bouquet
п.с. скоро ще намина да те видя, ще звънна предварително Grinning

Общи условия

Активация на акаунт