болка по време на секс

  • 2 558
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 461
Аз също имах такива болки и след двете си раждания .
Те траяха около два три месеца ,но всичко си дойде на мястото.
Не го мисли толкова........... Sunglasses

# 16
  • Мнения: 5 362
добре де, вместо да се чудиш  вайкаш, защо не наминеш при гинеколог? Той не само може да ти направи преглед, но и може да ти отговори професионално на всички тормозещи те въпроси, както и да ти препоръча удачна литература по твоя въпрос. Предполагам, това е начина да си решиш проблема, вместо да шариш из форумите и да се влияеш от другите, като търсиш помощ от тях. това е моето мнение
Мале-е-е,че ти си по-зле от свекърва бе!
Момичето пита за съвет,а ти се караш!
Нали за това е форума-един да сподели,друг да отговори,трети може само да прочете и да си направи изводи за себе си.Ама ей такива, четвърти като тебе, най ги не дишам.
Като няма какво да кажеш поне не се заяждай!

# 17
  • Мнения: 2 952
Нормалното раждане не винаги е съпроводено със страх от секс ...няма връзка ...до  жена е .....
А  ако те боли , посъветвай се с лекар и виж там ......ако ме болеше нямаше да правя  секс , докато не се реши проблема ...така не  е работа ....

# 18
  • Мнения: 191
Моят син е вече на 11 месеца,а аз на моменти все още изпитвам болка,която понякога е доста нетърпима.Ужас!Надявам се с времето да премине....

# 19
  • Мнения: 19
Аз съм с две нормални раждания при това и двете големи бебета и нямах шевове. Но и след двете раждания имах болки при секс. За щастие бържо отминаха, но след първото ходих на гинеколог защото много се бях притеснила. Правих си изследвания, вътрешен видеозон и какво ли не. Нищо ми нямаше. Все пак раждането е голям стрес за организма. Дай си повече време и по дълги игри  Wink преди самия контакт.  Спокойно ще се оправиш  Peace

# 20
  • Мнения: 2 829
Аз съм с нормално раждане с епизиотомия, преди 3 месеца. При мен болките като че ли почнаха да намаляват.
Аз разсъждавам така:Природата се е погрижила след раждането да не се интересуваме от друго, освен от бебето, аз поне след раждането правя огромни грешки, говоря глупости (мисля едно и казвам друго) и въобще не ми пука!!! Изоставам с работата и не ми пука!!! Закъснявам и не ми пука!!! А педи бях работохолик, мерех всяка дума и цепех секундата!
Преди не е имало методи за предпазване от бременност и вероятно тази болка е начина на природата да ни предпази от преждевременно забременяване (заедно с хормоните, които се отделят при кърмене...
Сложно стана, но според мен, всички тези промени с нас са временни и съвсем не случайни.
Според мен, бъдете спокойни, секса ще си дойде на мястото (ето, секса не ми доставя удоволствие, но не ми пука!!! А преди... не можех без него...) Grinning

# 21
Rodih predi godina i dva meseca i vse o6te v poveto slu4ai me boli.

# 22
  • Мнения: 93
За мен вече е ясно, че всичко е на хормонална основа - само не знам защо моята докторка не ми каза това. Спрях да кърмя и в този момент болката спря. Сега си е както винаги е било, няма болка.

Така че спокойно, момичета, природата се отразява по различен начин на всички - няккои ни боли, други не, но всичко е нормално. Успех!

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
направооооооо....само като се сетя и...... Cry ужас, добре, че отмина този ужасен период!

# 24
  • София
  • Мнения: 3 064
Лелее, как ме уплашихте Shocked

Аз пък си точа зъбите вече, че от юли съм на Коледни пости...

Дано съм приятно изключение и в този случай...

# 25
  • Мнения: 747
Хехехе, аз пък се успокоих. Иначе моят пост продължава повече от половин година Embarassed и сигурно още ще продължи- докато кърмя.
Ама защо пък тези доктори не ни напомнят, че хормоните са си причината, та трябва двойно и тройно да страдаме. Да не говорим, че някои от тях са жени и деца са имали...

# 26
  • софия
  • Мнения: 1 745
Миличка,всичко ще се оправи  Peace!И аз бях така-секцио,суша,мислех,че повече няма да правя секс-нормално,без болка и желание всичко да свърши по-бързо,НО......от два,три дни  Embarassed вече е друга работа....

Общи условия

Активация на акаунт