Сладки кюфтенца със заливка

  • 7 101
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 116
Ей ги моите такива...като при мен едните са със стафиди, другите солени. Simple Smile


Моренка, дай моля те рецептата за солените, че и имам цяла кофа с извара, колкото и идеи да имам това няма свършване.

# 16
  • Мнения: 1 492
Ей...никога няма да отслабна  Crossing Arms


Мдааа и аз така Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 888
Еййй,Лео...супер са тез кюфтенца,беее....  Grinning Grinning
Ще ги направя  и аз-задължително  Peace

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
 HugТаничка, пускала съм рецептата в моята тема - Изварени сиренки... и метни после малко насам, плс Grinning

# 19
  • Мнения: 7 474
HugТаничка, пускала съм рецептата в моята тема - Изварени сиренки... и метни после малко насам, плс Grinning

Морена супер изглеждат, солени не съм правила, ама ще пробвам.  А твойте изглеждат кръгли или така ми се струва newsm78

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Е,  ми то и твойте са супер.... Grinning
Лео не съм им се старала на формата, та тук- таме са кръгли, други не толкова Grinning

# 21
  • Мнения: 1 104
Много сладко изглежда. Нямам търпение да опитам.

# 22
  • Мнения: 1 951
Направих ги и аз тези кюфтенца.Мнооого вкусни   bouquet
Обаче изобщо не можах да ги изпържа, по-точно не можах да ги обърна - разпадаха се.Добре, че бях сложила в тигана само 3 (защото аз ги имах тези подозрения, че няма да се справя) и останалите ги изпекох в намаслена тавичка.Заливката я направих от заквасената сметана на Данон със сладко от малини.
Много, много са вкусни  Flutter

# 23
  • в къщи
  • Мнения: 467
Тъкмо навреме ми идват и двете рецепти,ще пробвам още утре.Мерси на Лео и Морена Hug,ще ги направя в тавичка,че не съм от най-сръчните Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт