🔥 Джан Яман 🔥 Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 9

  • 58 646
  • 738
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 13 292
Грозде, точно така, Джан е бил в Истанбул да снима реклама за цайсите, а не за Дисни+ Stuck Out Tongue Winking Eye
Те , Дисни ще му ходят на крака в Рим Joy Joy

От ИГ Стори Z. Ceylan Atinç
Редактор и моден директор на списание "Vogue Türkiye"
Основател и стилист на "Ceylan Atinç Styling Có."
Инструктор:"Vakko Esmod Istambul"международни модни институти
Творчески директор: "Sacred Geometry"марката на очилата с които е Джан

"Идва невероятно красив рекламен филм
с един екип,с който наистина ми беше приятно да работя.
Благодарим ви за цялата ни упорита работа.
Довиждане!"



# 211
  • Мнения: 45 537
Добро утро,момичета!



"Не мисли много. Не прави планове. Не си поставяй граници.
 Най-хубавите неща се случват неочаквано."
CoffeePurple Heart

Интересни новини сте донесли.И Джан разкрихте защо е бил в Истанбул.
Очакваме рекламата!





Джан е вече с 9,5 млн. последователи в ИГ...Hands Plus1Hands Clap






Желая ви приятна сряда!

# 212
  • Мнения: 13 292
Привет, момичета! Hug

Браво на нашето момче за 9.5 М последователи! Hands Clap

Днешната новина е, че Джан продава бившия си офис в Истанбул. Thinking
Дано това означава, че се мести трайно да живее в Италия, ама да видим. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 213
  • Мнения: 4 929


Scream Имай милост, Джаноо...... Hands Pray Nature Fire Nature Fire Nature Fire Nature Fire Nature Fire

""
"Стигам до там Animal Tiger2 "

Видеото тук: Nature Fire https://www.instagram.com/p/Cd_DHlfg4lq/ Nature Fire  

Няма отърване, рагаци! Head Band Ще се мре......... Head Band Head Band Animal See No Evil  





В Италия си е! Тагнал е треньора си Стефано Simple Smile



П.П. В страшна форма е.... Nature Fire Луд!! Heart Eyes
Аз се изморих докато го гледах, ама! Head Band Joy


Последна редакция: ср, 25 май 2022, 18:52 от grozdence.

# 214
  • Мнения: 11 910


Sunglasses Гледам последната тренировка на Джано
и за пореден път се питам как издържа на такова натоварване
и шеметно темпо при положение че не спазва спартански режим..
невероятен е !
Kissing Heart

# 215
  • Мнения: 12 355
Мале как бяга с 200 по тази пътека... Сигурно си представя, че отпред е поредния успех и за това е така настървен, умора няма Blush

# 216
  • Мнения: 4 929
Софи Flowers Rose Неудържим е! Nature Zap Колко сила на волята трябва да имаш.. за да поддържаш такава форма, колко труд се влага, колко пот се хвърля ...... Sweat Nature Fire

Елке Flowers Rose Бяга Джано, към целта си! Wink Trophy големите победи, тепърва предстоят! : ))

----------------------------

Стори от Джан Simple Smile Още от подготовката Hands Muscle Nature Fire
https://twitter.com/ZValstango/status/1529507372971999234

Не правя това, защото нямам топка.. Hands V Rolling Eyes Grinning



А това е лесно.. Rolling Eyes "утре" ще се пробвам! Hands Ok Hand Grinning



П.П. Питайте някой трениращ - какво чувства, когато/ако бяга БОС с това темпо по пътеката .... Cry Simple Smile

# 217
  • Мнения: 13 292

Не правя това, защото нямам топка.. Hands V Rolling Eyes Grinning



А това е лесно.. Rolling Eyes "утре" ще се пробвам! Hands Ok Hand Grinning



П.П. Питайте някой трениращ - какво чувства, когато/ако бяга БОС с това темпо по пътеката .... Cry Simple Smile

Грозде, искам да видя това лесното как ще го направиш.... Joy,
а бе и това с топката не те виждам, ама... Joy

Джан е като машина.. няма ли умора това момче? Thinking
Доста сериозно се е захванал да тренира момчето ни.... перфекционист. Sunglasses
Не мога да му се нарадвам и нагледам на всичката тая прелест и красота, която генерира върху нас Heart Eyes

# 218
  • Мнения: 45 537
Здравейте,момичета!



Всеки изгрев, всеки нов ден ни носи надежда, а
всяка надежда е свързана поне с още една мечта!


За да постигне целите си Джан влага много воля и старание.
Почти всички актьори тренират,но като Джан са рядко!







Желая ви приятен ден!

# 219
  • Мнения: 4 929
Бонжорно, рагаци!

Спретнах едно сладко колажче, специално за вас, дами! Nerd Grinning

Долчетата пуснаха ли Яман Sunglasses и Мороне Sunglasses с еднакви тоалети ?! Sign Underage Nature Fire Sign Underage Nature Fire
смятам, че оттук насетне, този "греховен" костюм ще им върви като топъл хляб.. Hands Ok Hand Wink  Joy





# 220
  • Мнения: 13 292
Бонжорно, рагаци!

Спретнах едно сладко колажче, специално за вас, дами! Nerd Grinning

Долчетата пуснаха ли Яман Sunglasses и Мороне Sunglasses с еднакви тоалети ?! Sign Underage Nature Fire Sign Underage Nature Fire
смятам, че оттук насетне, този "греховен" костюм ще им върви като топъл хляб.. Hands Ok Hand Wink  Joy






А бе, Грозде, къде го слагаш до Джан тоя...на мен нищо не ми говори. Stuck Out Tongue Winking Eye
Кой е този Мороне... на индийски ц.....н ми прилича. Joy

# 221
  • Мнения: 12 355
Ааа, Джаки, няма да говориш така другата ми любов! Верно, че Джан е най-най-най, ама Микелето си ми е на сърце. Викам аз въобще да не чакат Лука за Сандокан, ами да взимат Микеле и да умираме вече съвсем Joy

# 222
  • Мнения: 13 292
Ааа, Джаки, няма да говориш така другата ми любов! Верно, че Джан е най-най-най, ама Микелето си ми е на сърце. Викам аз въобще да не чакат Лука за Сандокан, ами да взимат Микеле и да умираме вече съвсем Joy

Ели, сори, ама не ме кефи, прилича ми на м.нг.л. Гроздето ме открехна кой е, пуснах да го видя, ама пак не ме впечатли....нито филма, нито той. Animal See No Evil Иначе за Сандокан....да го взимат ....щом Джан е там всичко преглъщам, той ми е достатъчен Stuck Out Tongue Winking Eye

# 223
  • Мнения: 4 929
Късен ИГ пост от Джан! Hands V

Аааа Scream той иска да ни убие с това tbt Heart Eyes Heart Eyes
Обичам тази снимка Nature Fire толкова е величествен.....  Nature Fire Nature Fire


""



снимката е от репортаж за Hello - 2019г. Simple Smile




П.П. Мечтата му да живее във вечния град (тогава).. е неговият живот СЕГА!! Heart

================================

Пост с пожелание за "лека вечер" от Медиасет! Stuck Out Tongue Winking Eye Grinning


Последна редакция: пт, 27 май 2022, 00:27 от grozdence.

# 224
  • Мнения: 45 537
Добро утро в петък!



Да се насладим на кафенцето и изпълним деня си
с обич и доброта.Нека даваме от себе си това, което
най-много искаме да получим и бъдем щастливи.
CoffeeFlowers Four Leaf Clover





🆕 🆕 🆕 📸
от gianluigibarbierii в #IG


Желая ви приятен ден!

Общи условия

Активация на акаунт