Орален душ

  • 16 660
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 861
Звучи много добре, ще си го потърся това чудо Peace

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
в ТСМ в Б-с няма и казаха че отдавна не са получавали Sad, къде другаде да търся

# 17
  • Мнения: 6 910
Хайде сега и орален душ ще си търся Crazy Знаех си, че не трябваше да отварям темата.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 328
а с ток ли работи или на батерии?
На ток. Сега поглеждам душа у дома - марката е Lifetec. Изглежда ето така:
Търсачката показа, че става дума за немски орален душ, от типа на ТСМ /близо до Женския пазар има магазин с име "Медион", под каквото име се продават и стоките с марка Lifetec/.

Последна редакция: ср, 22 ное 2006, 21:12 от Karimma

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Имаме от преди 5 г.
Не сме го ползвали ни веднъж  Embarassed
Да го вадя от архива, май  Crazy
На Орал-Б е, струваше над 250 лв  Money
Аз, като прочетох заглавието, друго си помислих  Crazy Crazy, та се зачудих дали не е петък  Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 2 161
Хайде сега и орален душ ще си търся Crazy Знаех си, че не трябваше да отварям темата.
И аз Joy  Mr. GreenJoy Joy

# 21
# 22
  • София
  • Мнения: 3 328
Проблем ли има/ш/?

# 23
  • Мнения: 386
Благодаря ви, исках отзиви иначе вярно заглавието вика едни други  асоциации. (Един познат пита с надежда: А за друго не става ли?Simple Smile ) Та сега ще чакам коледна премия.

# 24
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Има ги и в ТЕХНОПОЛИС.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
Има ги и в ТЕХНОПОЛИС.
http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=834677&cat=30 ами да, и естествено ги няма в Бургас. Обаче пък могат да ми го даставят, ще си помисля Thinking

# 26
  • Мнения: 150
С пародонтални проблеми съм. Това приспособление орален душ /някои му казват хидро-душ/ ме спасява от задържането на храната в кратероподобните ми джобове  Sick.
Откакто го ползвам, вече три години и нещо, незнам какво е да имаш неприятен дъх.
Конците на зъби + орален душ + електрическа четка за зъби = няма такива чисти зъби. Mr. Green
Ползвам орален душ на ТСМ. За 15 лева. Върши ми чудна работа, има четири приставка, 7 степени, на ток. Чуден както казах.
Първия издържа 2 години и сдаде багажа. Купих го от ТСМ в Лагера срещу спирка Берон. Втория го взех преди година и нещо от ТСМ в Младост 4, срещу Фантастико.
Тъй.

Общи условия

Активация на акаунт