С деца по кафета...

  • 2 469
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 134
Водя я от бебе в прилични, чисти, тихи заведения с кът за непушачи. Свикна да се държи много прилично, дори се храни се нож и вилица. Когато й доскучае се запознава с персонала, или с някое друго детенце и се забавлява без да е опасна за себе си или другите.  Mr. Green Не сме предизвикали раздразнение у никого досега.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Когато позволява времето е задължително с мен на кафе, което има и детски кът. Така и на него му е приятно и на мен също  Wink Иначе си е цяло мъчение - на 5 мин на него му доскучава и почва да ми досажда. Затова зимата избягвам да го мъкна с мен по кафета. Или го оставям на някого или отлагам срещата за друг път. Не обичам да е с нас по задимените заведения, но когато се налага го взимаме. В крайна сметка не живее в стерилна среда.

# 17
  • Мнения: 4 406
ходим по кафета разбира се, нищо лошо не виждам в това!
ако са на открито, обикновено има и малък детски кът, където да полудува. когато е студетно, сме в сладкарница, също с детски кът, и си придърпвам маса най- близо до него

# 18
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не ходя по кафета....или кафенета, както там е правилно.....а и по сладкарници не ходя, защото е опушено  #Crazy

# 19
  • Мнения: 745
А я да питам майките дето не си водят децата с тях по кафенета, и на ресторант ли не ходят с тях?  Crazy
Аз от както дъщеря ми навърши 2 години си я водя с мен - когато времето позволява на открити кафенета, когато е студено - на закрити ( но естественно прилични - не толкова задимени), и по ресторанти идва с нас. Просто няма баби наблизо, а пък и невиждам ползата да си гледаме децата в стерилна обстановка. То нито водата ни е вода, зеленчуците нитратни, месата - и те кой ги знае какви...........
Отплеснах се малко  Embarassed

# 20
  • Мнения: 252
Само на открити кафета и то рядко

# 21
  • Мнения: 269
аз съм "за", но да не е задимено и прекалено шумно! Идеалният вариант- лятото на открито с други мами и бебоци:)

# 22
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Ние с моето дете сме винаги заедно ,точно по задимени кафета не ходим но я водя в сладкарнички и по прилични кафенца ,в които няма мтного хора и следователно и няма много пушачи.Лятото е лесно , ходете в по големи заведения като ресторанти например там е по просторно и по незадимено , и там също се пие кафе

# 23
  • Мнения: 3 360
Лятото много често сядам авън с децата и не мисля,че това е проблем!Но зимата,вътре-не!Рядко и то ако е наложително! Wink

# 24
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
А я да питам майките дето не си водят децата с тях по кафенета, и на ресторант ли не ходят с тях?  Crazy

И по ресторанти не ходя

# 25
  • Мнения: 1 446
Не съм привърженик, то и аз самата не ходя по кафенета Mr. Green. Не ми допада, това е.

И аз така. Май остаряваме. Embarassed

# 26
  • София
  • Мнения: 938
И аз да питам майките, които споделиха, че ходят по сладкарници и кафенета с детски кът. Къде има такива? Аз до сега не съм намерила такова място, с изключение на едно квартално кафене с двор - но вече не става, защото е студено, и едно закрито с  масичка и столчета и малко моливи за рисуване. Моля, споделете къде са тия сладкарници?

# 27
  • Мнения: 1 645
Ходим по кафенета, но само ако има детска площадка.
Иначе не се навивам.
Мойто на едно место не стои,нито за секунда.
Зимата пак го водя в детски центрове,без значение дали имат или нямат кафе.

# 28
  • София
  • Мнения: 11 708
Дъщеря си като бебе я водех по открити кафенета,тя в количка.Водех я и в две закрити,но едното е за непушачи,а другото има салон за непушачи и обикновено е нямаше други посетители.По други заведения не съм я водила,а и не смятам,че е редно.
Вече има шило в дупето и няма спирка и за 2 минути,така че се обезмисля ходенето по кафета с нея.Кафе само в пластмасова чашка!

# 29
  • Мнения: 3 271
Не водя децата по такива места. Има хубави ресторанти и кафенца, където не е задимено и обстановката предполага да има деца. Не виждам смисъл да ходя с децата на място, което не е подходящо за тях, само да се изнервяме взаимно, че и да ги тровя. То аз съм с алергия и не издържам цигареният дим, камо ли децата да заведа там. Има къде  Wink Не че ходим много често така или иначе. Гледаме да е комфортно за тях най-вече. Може и да звучи странно, но е така.

Общи условия

Активация на акаунт