Ягодка - обсъждане на продукти

  • 20 387
  • 452
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 914
А къде гледате продуктите, които са с намаление?  newsm78

# 16
  • Мнения: 3 342
А къде гледате продуктите, които са с намаление?  newsm78

Ето тук:

http://www.strawberrynet.com/gift.aspx

Аз този месец си поръчах ето това:

# 17
  • Мнения: 3 010
Поръчах си червилото.
И много ми е интересно, защо има такава разлика в цената. Примерно като пусна в лв. цената на червилото излиза 19.50, а в евро е 9 /което е по малко от 18лв./ и 11 $.  Също в сайта на Фема пише да се из4ислява цената, защото тази в лева е нереална.
От фема ми писаха /много са бързи/, че червилото струва 11 долара и цената в бг лева е 16,67.
Ne/Da, трябва да се търсят в пощата. Но пък не плащаш допълнителна такса за куриера.
аз пък гледах трите стъпки на клиник за 88 лева. това ако не е на далавера? през фема ми се вижда сигурно но дали се ползват подаръците, които правят за над определен брой покупки?
И аз се опитвах да разгледам продуктите на Клиник, защото напоследък са на нетна цена, но не успях-все ме препращаше на заглавната страница.


Да и на мен ми писаха веднага след няколко 4аса, като ми обясниха подробно и наистина 4ервилото излиза още по евтино....а аз сега гледам един фон дьо тен на Клиник, но се колебая. А червилата на Версаче........страаааааааааашнииииииииииии  Crazy  Crazy   Crazy

# 18
  • Мнения: 3 010
а някой знае ли през какъв период аклтуализират намаленията, на Клиник ми се струват много евтини и са без намаление, а ако им сложат едно 50% -уаааааааааааууууууууууууу  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 5 619
а някой знае ли през какъв период аклтуализират намаленията, на Клиник ми се струват много евтини и са без намаление, а ако им сложат едно 50% -уаааааааааааууууууууууууу  Mr. Green
Ама нетна оферта не означава ли, че се продават с минималната възможна надценка?  newsm78
Уриел, благодаря!  bouquet

Последна редакция: нд, 07 яну 2007, 22:36 от kati_v

# 20
  • Мнения: 3 010
а някой знае ли през какъв период аклтуализират намаленията, на Клиник ми се струват много евтини и са без намаление, а ако им сложат едно 50% -уаааааааааааууууууууууууу  Mr. Green
Ама нетна оферта не означава ли, че се продават с минималната възможна надценка?  newsm78

офф незнамммм, не разбирам все още....току прохоцдам в сайта

# 21
  • Мнения: 3 010
А вие какво ще препоръчате Клиник или Ланком?

# 22
  • Мнения: 13 512
Момичета, не се консултирайте тук за  такива скъпи продукти/ кремовете имам предвид/. Използвайте услугите на консултантите във фирмените магазини, те най-добре ще ви  насочат. А ако ви е по-евтино, можете да ги поръчате от ягодката.
а някой знае ли през какъв период аклтуализират намаленията, на Клиник ми се струват много евтини и са без намаление, а ако им сложат едно 50% -уаааааааааааууууууууууууу  Mr. Green
Няма да имаш късмет да видиш такива намаления на Клиник. обикновенно намаляват цените на травъл сетовете..максимум до 20 % съм виждала намаление и то на определени продукти, а не на всички. Миналата година имаше за известно време- 50 % намаления на  всички продукти от дадена марка, но  беше за много кратко.

# 23
  • Мнения: 3 010
Oooo не не monda, определено питам за дек. козметика в частност червилата, тъй като по-горе писах, 4е съм хареса едно 4ервило на Ланком в ягодката, което е с 50% дискаунт.

# 24
Цитат
а някой знае ли през какъв период аклтуализират намаленията, на Клиник ми се струват много евтини и са без намаление, а ако им сложат едно 50% -уаааааааааааууууууууууууу 
Денди Топ 20 се променят на 1 число от месеца ,но понеже сме в различни часови пояси с Хонг Конг,обикновено на 30 или 31 от месеца се променят продуктите!А Спешъл пърчейз се променят на 15 число на месеца,по същият начин обикновено на 14 число от месеца!
За момичетата които нямат кредитни карти необходими за поръчката,вече има и нов сайт,поръчките са без такса превод.Тук са описани условията за поръчка:
http://www.elegantna.com/order.php 

# 25
Цитат
Oooo не не monda, определено питам за дек. козметика в частност червилата, тъй като по-горе писах, 4е съм хареса едно 4ервило на Ланком в ягодката, което е с 50% дискаунт
Сигурно говориш за това - http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=42340&CatgId=15

и аз съм си го поръчала и го чакам с нетърпение! Laughing

# 26
Аз смятам да си поръчвам от FEMA!

Коректни са били винаги и все пак те първи предложиха тази услуга!

# 27
  • София
  • Мнения: 3 328
И аз съм доволна от ФЕМА - утре чакам втората си поръчка, с първата всичко беше на 6   bouquet

# 28
  • Мнения: 13 512
И аз съм доволна от ФЕМА - утре чакам втората си поръчка, с първата всичко беше на 6   bouquet
И аз така. Предпочитам ги пред варианта да пусна данните  от кредитната си карта  в Интернет. Не знам кога ще си променя мисленето.

# 29
  • Мнения: 5 619
А какво ще кажете за тези продукти:
http://www.strawberrynet.com/800/sproductDetail.aspx?ProdId=31861&CatgId=15

и http://www.strawberrynet.com/800/sproductDetail.aspx?ProdId=31905&CatgId=15

Кожата ми е смесена. Дали са подходящи за нея?

Общи условия

Активация на акаунт