RYANAIR - 20

  • 37 441
  • 727
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 808
По въпроса за паркинга, ние никога не сме ползвали паркинга на летище София, защото е доста скъп. Ползвах паркинга на  Park&Flay, дано да съм го написала правилно, но цената беше наполовина. Резервирах и платих онлайн, в цената влиза и трансфер до терминала и на отиване и на връщане. Същата услуга предлагат и от паркинга на хотел АТМ.
Паркингът на АТМ изобщо не го препоръчвам. Висяли сме посред нощ като прани гащи на летището в очакване да ни вземат, ужасна работа. И не е единствен случай, има и други, които се оплакват от тях. Park&Fly са удобни, коректни и с добри цени, но последните пъти оставяхме колата на летището, защото полетите бяха в много ранни часове. Зависи за колко дни става въпрос, наистина е доста по-скъпо.
Аз на АТМ не съм ползвала, само Park & Fly. Ползвала съм ги за максимум шест дни, останах много доволна. Колите са под навеси, ключът за колата си остава у вас, полетите ми също бяха ранни, но веднага ни карат на терминала, а на връщане не сме чакали повече от 10 минути. Последният път беше преди около три години (не съм летяла откакто започна пандемията), цената им беше точно наполовина от тази на паркинга на летището.

# 76
  • Мнения: 204
Здравейте, аз с малко глупав въпрос, ноо нещо зациклих Simple Smile Как разбирате тези часове на полет, заминаването е в полунощ сряда срещу четвъртък и се пристига рано в 1ч. сутринта четвъртък или?

А за този полет в петък се тръгва вечерта и се пристига в събота?

# 77
  • Мнения: 19 007
Часова разлика

# 78
  • Мнения: 10 989
То ясно, че има часова разлика, но май въпросът беше "как разбирате това 00.00". Принципно има едно схващане, че ако е 24.00 ч. се води в полунощ на предходния ден вечерта. А 00.00 вече се води на новата дата. Примерно 11 май 24.00 е тази вечер в полунощ, а 11 май 00.00 ч. беше снощи. Затова при много автобусни разписания съм виждал 23.59 ч., за да няма объркване с датата.
Не мога да отговоря в случая, да не Ви подведа.

# 79
  • Мнения: 204
Да, ясна ми е часовата разлика, но точно това 0:00 ме обърква леко.. Simple Smile

# 80
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Аз разбрах като 00 часа в четвъртък, сиреч 23:15 в сряда вечерта трябва да съм на гейта.

# 81
  • Мнения: 204
Благодаря, купувам го, пък живот и здраве септември пак ще пиша как е минало Grinning
Важното ми е петък да съм на линия там (за Формула 1 тренировката в Монца).

# 82
  • Мнения: 4 323
Ее, 0 часа на 8 септември е полунощ 7 срещу 8. Пристига се пак на 8 септември. Това не  е полет до Нова Зеландия да се объркате кой ден ще пристигнете.

# 83
  • Мнения: 1 162
Ние си букнахме 10 кг чекиран багаж. Има ли значение размера или да не надвишава 10 кг

# 84
  • Мнения: 4 323
чекирания багаж може да е много голям, няма да го надвишите с тия 10 кг, освен ако е захарен памук

# 85
  • Мнения: 11
Здравейте! Вчера правих онлайн чекиране за моя приятелка за днешния полет от Варна до София. Данните които сисемата поиска бяха имена и дата на раждане,никъде не видях стъпка за въвждане на номер на лична карта или Егн. Имам генерирана бордна карта. Има ли някаква стъпка ,която пропускам?

# 86
# 87
  • Мнения: 2
Здравейте! За връщане от Италия в България търсят ли все още тестове, защото прочетох, че са влизане в БГ вече са отпаднали?

# 88
  • Мнения: 1 829
Не търсят нищо.

# 89
  • Мнения: 4 382
.

Последна редакция: чт, 12 май 2022, 13:26 от Tsugumi_

Общи условия

Активация на акаунт