RYANAIR - 20

  • 37 581
  • 727
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 716
Здравейте,
Дали имате идея защо билетите от Брюксел за София около 20 юли са толкова скъпи. Едва ли е само заради ваканциите, сигурно има някакво събитие, за което не знам. Въпросът ми е свързан с това дали да търся други дати или цените могат и да паднат малко. Гледах и на другите компании - ужасни са.

# 151
  • София
  • Мнения: 16 071
Всяко лято е така - от края на юли до средата на септември се пътува много и компаниите се възползват. Не очаквам да паднат цените.
А и сега - горива, наземно обслужване - всичко се вдига.

# 152
  • Мнения: 716
Благодаря ти, Aisha
Предполагам, че си права. Но все пак трябва да има и друга причина за цени от 1200 лв в посока на България Еър или 200 евро на Раян

# 153
  • Мнения: 1 652
Цените до „емигрантските дестинации“ през лятото са зверски от години. Ако сте с ръчен багаж, пробвайте да търсите варианти през Италия – Бергамо, Бари, Рим.

# 154
  • Мнения: 716
Благодаря, точно това се опитвам в момента.
Ще прегледам и други дати. Проблемът е, че трябва да купя билети за атракцията, която бихме искали да посетим и не ми се ще да се окажем без самолетни билети.

# 155
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Здравейте. Леко тъп въпрос, но верно  съм позабравила нещата та как да разбера от кой терминал ми е полета. Летя на 29 за Сицилия с раян.  Даде  ми да се чекирам, отиване и връщане в сайта им.

# 156
  • София
  • Мнения: 5 199
Терминал 2

# 157
  • Мнения: 95
Здравейте,
Дали имате идея защо билетите от Брюксел за София около 20 юли са толкова скъпи. Едва ли е само заради ваканциите, сигурно има някакво събитие, за което не знам. Въпросът ми е свързан с това дали да търся други дати или цените могат и да паднат малко. Гледах и на другите компании - ужасни са.
  Ами няма логика за надутите цени и то до Брюксел, докъдето се движат твърде много АК. Миналата година ходихме от 21.07. до 28.07. в Белгия (Брюксел) на цени: отиване по 15 евро, връщане по 30 евро. Колкото и да са се вдигнали горивата, отпаднали кромид рестрикциите, висок сезон и пътуващи гастарбайтери- НЯМА ЛОГИКА.

# 158
  • Мнения: 11 109
Имате предвид Шарлероа ли? Защото от Брюксел (летище Завентем) до София лети само България еър и там билетите са наистина скъпи.
Иначе през лятото и от/до Шарлероа полетите са си скъпички.

# 159
  • Мнения: 95
Имате предвид Шарлероа ли? Защото от Брюксел (летище Завентем) до София лети само България еър и там билетите са наистина скъпи.
Иначе през лятото и от/до Шарлероа полетите са си скъпички.
Шарлероа.

# 160
  • Мнения: 11 109
И Шарлероа, и Айндховен, и Бове са на доста високи цени от средата на юни до средата на септември. Всяко лято е така. Висок сезон.

# 161
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
RebelHeart Благодаря ти Flowers Hibiscus

# 162
  • Мнения: 161
Някой ползвал ли е резервационната система през сайта на Райън, прилича на Букинг, но дали е Букинг? Излизат разни възможни апартаментчета с различни цени от тези в букинг, та се зачудих... читаво ли е това нещо?

# 163
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Пак аз, но колко часа преди полета трябва да сме на летището Innocent

# 164
  • Пловдив
  • Мнения: 40 818
Пак аз, но колко часа преди полета трябва да сме на летището Innocent
1,5-2ч.

Общи условия

Активация на акаунт