Tesori D'Oriente - white musk

  • 7 334
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
Продуктите на мен ли4но много ми допадат.В4ера видях 4е има и комплекти тоалетна вода + душ гел подарак  Grinning

# 16
  • Мнения: 3 042
Ако някой се интересува за Варна - има ги и в "Елитис".
Лично аз не съм ги ползвала тези продукти.

# 17
  • Мнения: 9 095
През лятото си купих крем за тяло (в една такава, тумбеста кутия). Още при първо мазане мъжът ми каза, че по нещо напомням любимият му отдавна починал дядо. Погледнах се в огледалото - не ми бяха пораснали мустаци, още нямах шкембе, нито брадавица на носа.  newsm78
След второ мазане и аз се сетих за моя любим дядо...  Rolling Eyes
Сестра ми беше очарована от кутията на боди милка и  когато я отвори, кой знае защо, си спомни за прекарано лято в Бургас, при дядо и баба.  Mr. Green
Баща ми, от своя страна (като един дядо), много хареса аромата на крема.  Laughing
Така че, ако искате да върнете спомените, или просто ви се иска да миришете на дядовия одеколон, моля.  Whistling
smile3532, много добро попадение, сега се замислих дали това е причината да не си купувам продукти с плодов аромат за тяло, защото от тубата мирише страхотно, но незнам защо имам ужасното чувство, че после ще мирише на гадно върху кожата Joy, единственото което улучих е крем за ръце с канела и е наистина страхотен, ама с друго не рискувам Joy

# 18
  • Мнения: 2 631
Днес отивам да си купя нещо с мускус... За сметка на кофти на строението ми днес...

# 19
Да се включа и аз....лятото на 2000-та година бях за 10-ина дни в Италия.Точно тогава бяха пудснали серията на пазари и италиянците бяха луднали по аромата.Опаковките обаче малко се различаваха от сегашните. Мъже и жени го купуваха, защото ароматът е унисекс.Тогава взех на моя мъж душ гел и балсам за тяло(кафяв).Не мога да опиша този аромат.....и много траен.Кожата му миришеше постоянно(дори и ако се случи да не се къпе 48 часа Laughing)И само няколко капки бяха нужни,за да го разнесе по цялото тяло.Ползва го повече от година.Преди няколко месеца видях ,че го има и на българският пазар и много се зарадвах. Започнах да търся познатият ми аромат във всичките опаковки и да ви кажа честно не намерих същият.Така ,че това ми дава основание да  мисля ,че е прътърпял известни промени , относно качеството си.Може да е само за българският пазар -не знам.След малко ще отида пак да го  понадуша. Wink

# 20
  • Мнения: 9 095
това може да ти повдигна настроението, пък и деня едва сега започва Peace

# 21
  • Мнения: 2 631
това може да ти повдигна настроението, пък и деня едва сега започва Peace

 smile3521

# 22
  • Мнения: 355
Кафе, в Пловдив продаваха серията в Бонжур. Взимала съм си гел душ, беше около 6 лв., траен, хубав. Ако обичаш мускус - давай смело!

# 23
  • Мнения: 293
хъх. Чудила съм се за тези серии, не съм ги душила, ама да питам - силно ли вонят?? Т.е. силен ли е аромата? В/у кожата? От тези, лотосовите, за това на Василинда няма и да питам какво е било  Joy

Че си имам едно такова, с мнооого чувствителен нос, вече не смея да да се намажа след вечерния душ... оф, само пищи, че му миришело силно, не на лошо, си мисля, де  Mr. Green просто не може да спи до силни миризми  Laughing

# 24
  • Мнения: 9 095
тогава беж с него по магазините да избирате Joy

# 25
  • Мнения: 2 631
Кафе, в Пловдив продаваха серията в Бонжур. Взимала съм си гел душ, беше около 6 лв., траен, хубав. Ако обичаш мускус - давай смело!

Ммм, Роня, отивам още в обедната почивка!   bouquet

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
всички миризми са ми много тежки и сладникави /мака най-много ми допада, но определено не е моя миризма/ Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 2 631
Офф... ooooh!
Този мускус въобще не ми се връзва с изградените ми представи за аромат на мускус  Tired

# 28
  • Мнения: 5 621
Точно мускуса ми напомня на някакъв аромат от времето на соц-а, но не мога да се сетя на кой.

# 29
  • Мнения: 9 094
Точно мускуса ми напомня на някакъв аромат от времето на соц-а
Дядовият одеколон Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт