Секс след раждане

  • 8 575
  • 119
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 32
Тука има нещо, което не е много по реда си. Защо не сте се виждали голи? Не виждам нищо стряскащо в скоро родила жена. Преди да забременееш в каква форма беше? Целувките колко често бяха и секса какъв беше? Ако искаш може да не отговаряш на мен, а на себе си. Няма как да дадем съвет ако не знаем подробностите.
Не сме се виждали голи, защото не се преобличане един пред друг. Преди да забременея бях супер като килограми и телосложение, сега съм 10 кг отгоре, не че е много, но имам стрии и си личи, че съм по-закръглена. Целувките бяха същите като сега, детски и по няколко пъти на ден. Само в началото на връзката ни бяха страстни целувки, може би първата година. Секса си беше добре, не е най-хубавия, но е хубав и беше поне по 4-5 пъти в седмицата, понякога и много повече.

# 16
  • Мнения: 646
Ами в такъв случай опитай се да го провокираш, 10 кг нищо не са, аз бях качила много повече. Нощници, бельо, нещо което знаеш, че ще му се хареса. Може да си мисли, че не си готова още знам ли. Покажи му, че го желаеш ако не може да му кажеш.

# 17
  • Мнения: 6 638
Истината е, че трябва ти да се харесваш. Или се приемаш с кг отгоре, или правиш нещо по въпроса. От друга страна, мъж, който те обича, изобщо няма да го бъркат кг чак толкова. Ако толкова много се притесняваш от външния вид в момента, винаги може да го правите полуоблечени, или на слаба светлина. Но в даден момент все ще се наложи или да се приемеш, или да се промениш.

# 18
  • Мнения: 32
Ами в такъв случай опитай се да го провокираш, 10 кг нищо не са, аз бях качила много повече. Нощници, бельо, нещо което знаеш, че ще му се хареса. Може да си мисли, че не си готова още знам ли. Покажи му, че го желаеш ако не може да му кажеш.
Аз се чувствам добре така както съм в момента тъй като нямам голяма разлика с преди раждането освен малкото коремче и стриите, но това си го нося с гордост. Въпроса е, че аз нямам желание за секс, но знам, че няма друг вариант. Макар, че не виждам и той да иска. На мен ми е достатъчно да се оправям сама и не чувствам нужда от секс, нито имам време, нито сили. Но искам да се опитам някак си поне близоста да ни върна, дори и д няма секс. При вас как се породи отново желанието за интимности? Нещо промени ли се в ежедневието ви за да ви дойде “музата”? 😁

# 19
  • Мнения: 206
Момиче, дай си време 😅
Сама казваш - изморени сте. Бебчето е много малко. Колики, безсънни нощи и т.н. Ще се оправят нещата. Не можеш да се насилиш.
Това, което се промени при нас (във връзка д въпроса ти"нещо променили се в ежедневието ви"). Да, промени се. Започнах да спя, да се храна, да се къпя редовно 😅 Защото първите месеци, след като малкият се роди, беше много тегаво.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 098
Ами в такъв случай опитай се да го провокираш, 10 кг нищо не са, аз бях качила много повече. Нощници, бельо, нещо което знаеш, че ще му се хареса. Може да си мисли, че не си готова още знам ли. Покажи му, че го желаеш ако не може да му кажеш.

Точно в десетката!

# 21
  • Мнения: 32
Ами в такъв случай опитай се да го провокираш, 10 кг нищо не са, аз бях качила много повече. Нощници, бельо, нещо което знаеш, че ще му се хареса. Може да си мисли, че не си готова още знам ли. Покажи му, че го желаеш ако не може да му кажеш.

Точно в десетката!

Той знае колко време ми трябва да се възстановя, а и скоро стана на въпрос и си казахме, че вече сме забравили що е това секс 😁
Мислила съм си за бельо и т.н., но с детето едва ли ще стане, тъй като той през деня е на работа, а вечер то плаче по няколко часа, храним се приспиваме се, а той докато я сложа да спи, вече е заспал и аз съм вече тотално изморена физически и емоционално за да го събуждам, а и той не е много фен на събуждането и има нужда от почивка.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 098
Сега просто приоритетите са други. Ето сама си отговори на въпроса! Защо търсиш под вола теле и си вкарваш разни паранои?

# 23
  • Мнения: 32
Сега просто приоритетите са други. Ето сама си отговори на въпроса! Защо търсиш под вола теле и си вкарваш разни паранои?

Не търся под вола теле, просто ми е ясно, че скоро трябва да дойде такъв момент в който да си върнем близоста, тъй като едва ли някой ще седи и чака 1 година без секс и без страничен човек. Та възможност за опити през деня нямам тъй като когато почива е почти винаги някъде, а аз ходя из вкъщи изпотвна, повърната, чудя се кое първо да свърша, а да не говорим за нервите покрай всичко като цяло. Сигурна съм, че нещата ще се нормализират, но нямам идея кога, защото аз напред във времето се виждам още по-изморена и без време за себе си камоли за него.

# 24
  • Мнения: 771
Не бъди толкова сигурна, че нещата ще се нормализират. Почти не се случва това! Разбира се, желая ти при вас да е изключение.

# 25
  • Мнения: 2 875
Проблем е, че и ти не искаш. Не кг, не детето, във вашата интимна връзка като партньори е проблемът. Някъде по пътя  май сте се изгубили. Когато човек наистина иска, повярвай ми, намира време, намира начин. Да, трудно е със спонтанността, с продължителността, но се адаптират партньорите и намират начин, ако наистина искат. Ние с 2 малки деца намираме, и на двамата ни е малко, знаем, че е временно, но не ни липсва желание и си говорим за това. Иначе наистина всичко ти е съвсем ново и прясно, дай си време, но да го почувстваш, а не като поредното нещо, на което щяло да му дойде времето и трябва да го мислиш. Това звучи много тъжно.

# 26
  • Мнения: 945
Странно , че мъжа ти не иска секс ....  трябва да говори с психолог  ...
Аз през цялата бременност правех секс с мъжа ми . Браменоста ми беше лека . В деветият месец си правехме секс без проблем .. един ден преди да родя детето правехме секс .  
След като родих , мъжа ми едвам издържа без секс и на седмият ден ме натисна да го направим . Е , аз не се и дърпах де  .
Така че това млада двойка да не прави секс е странно в моите очи .  Бременността и бебето не са пречка да се забавлявате в леглото

Последна редакция: пт, 06 май 2022, 00:43 от bibi_bibi

# 27
  • Мнения: 5 690
Ох, като почнете така.
А мъжът да не е невменяем та да иска секс на седми ден след раждането. И за това може да се консултирате с психолог.
Авторке, нищо по-нормално няма от това да останеш на саме с ТМ, да се гушнете и да му кажеш: липсва ми близостта ни. Възстанових се след раждането. Макар да ни е напрегнато и да не съм в предишната форма, копнея за нежност. Да се погушкаме, мило.И така нататък.
По реакцията му ще прецениш какво се случва.
В едно семейство е нормално да има бурни периоди и паузи, понякога монотонност за съжаление, по-скоро не е нормално да не говорите спокойно за важните неща.
Не си навивай непременно, че имате проблем. Действай с любов.

П .п. килограмите не са пречка да си секси в очите му. Ако не го вижда - помогни му да те види, дали ще трябва да си купиш секси бельо, дали ще трябва да поработиш върху самочувствието си, ти прецени👍.

# 28
  • Мнения: 945
Не , мъжа ми не е невменяем . Той кипи от сексуална енергия.  По - добре така , отколкото месеци наред да го е страх да те пипне ..

# 29
  • Мнения: 6 638
Искам само да вметна, че лекарите предупреждават поне месец въздържание след раждане. Дори и в народните традиции са си го измислили по разбираем за тях начин. Говоря за суеверието за 40-те дни след раждане. Природата, еволюцията,  също го е измислила - лохиите, които продължават пак около месец.
Пиша го, не, за да се заяждам, а защото да не стане беля, ако някой не се замисли защо и как се случва в тялото.

Общи условия

Активация на акаунт