Пълен егоист е и не ми задоволява нуждите

  • 11 062
  • 363
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 771
Раздялата е единственият вариант даже.

Сексът е важен. Но дори и да не е приоритет за теб, грижовният и любящ мъж ще се вълнува как да ти достави удоволствие, ще слуша и ще се старае. А твоят - не е от тях!

# 16
  • Мнения: 168
Според мен, ако си погледнеш реално нещата, ще видиш, че не само в секса ти се стараеш повече. Със сигурност ти даваш за всяко друго нещо повече, правиш повече усилия или ти основно тази, която крепи тази връзка. Извинявай, но лично мнение. Аз ако бях в твоята позиция, щях да искам някой да ми го каже направо.

На абсолютно същото мнение съм, благодаря и все пак има едно но. А то е, че само в секса не се старае, вярно и за някой други неща не се старае но не е за всичко както се очаква.

# 17
  • Мнения: 8 937
Няма ли удоволствие от секса, връзката ще свърши. Сега, след половин година или след пет, но ще стане.
С времето липсите ще се превърнат в раздразнение и скандали, а той ако искаше да се промени и да се старае, щеше.
Мъж, който става за други неща, но не и за секс, обикновено е приятел, не половинка.

# 18
  • Мнения: 17 410
Ми не го прави, като не ти харесва. Вместо да ни занимаваш с интимностите си, покажи му без приказки какво ти харесва.

# 19
  • Мнения: 7 690
Ама с друг мъж.

# 20
  • Мнения: 17 410
Защо с друг, а не със собствения? Щом си го иска за мъж.

# 21
  • Мнения: 168
Няма ли удоволствие от секса, връзката ще свърши. Сега, след половин година или след пет, но ще стане.
С времето липсите ще се превърнат в раздразнение и скандали, а той ако искаше да се промени и да се старае, щеше.
Мъж, който става за други неща, но не и за секс, обикновено е приятел, не половинка.

А чувствата ни, какво те от нищото ли ще се изпарят?

# 22
  • Мнения: 4 604
Не от нищото, а от раздразнение, недоволство и други подобни.

# 23
  • Мнения: 12 473
Аз нищо обичливо не видях в първия пост. Само недоволство и засегнато его, което мазохистично търпи и се самонавива, че обича.

# 24
  • Мнения: 8 937
Не знам какви са тези чувства към мъж с подобно поведение... У мен би предизвикал само неприязън.

# 25
  • Мнения: 32 247
Той бил с 37 години по-голям от нея. Пише го в другата тема.
Щом досега не се е научило "момчето"....
А и защо е темата след като секса е не е важен?

# 26
  • Мнения: 771
Е, как 37 години по-голям? Той ако е близо на 60, по-активен в леглото няма как да стане.

# 27
  • Мнения: 7 690
Повръща ми се.

# 28
  • Мнения: 8 937
Има активни мъже и в тази възраст, но ако не е, няма да стане сега.

# 29
  • Мнения: 32 247
Мда, секса ще бъде мираж скоро.
Да се приготвя памперси да сменя, хи хи

Общи условия

Активация на акаунт